Антонюк Сергій

Антонюк Сергій

Вік
48
Київська
Київ
Біографія

Освіта: 

1991-1996, Київський університет імені Т.Г.Шевченка, факультет "психологія". Спеціальність — психолог-викладач. 

2005-2009, Харківська національна академія міського господарства, факультет "електромеханіка". Спеціальність — інженер-електромеханік

Досвід роботи:

Грудень 2017р. — компанія "Антонюк Консалтинг". 

Червень 2013 р. - лютий 2015 р. — компанія "Український Екологічний Консорціум". 

2012 р. - 2013 р. — компанія "ФОП Папоян Арутюн Мікаелі". Посада: генеральний менеджер. 

1999 р - 2007 р. — Компанія ЗАТ «Дніпровська промислова група». Посада: голова правління. 

Стратегічні
Державне управління
Ідея змін

СТВОРИТИ ІНСТИТУТ СТРАТЕГІЧНОГО ПРОГНОЗУВАННЯ І МОДЕЛЮВАННЯ МАЙБУТНЬОГО

Для чого? Глобально — для формування лідерських цілей і вибудови системно-імовірнісної стратегії їх досягнення. Із допомогою унікальної, ексклюзивної авторської програми "Принцип системно-ймовірнісної взаємно-причинності" вивести український бізнес і державу на світовий рівень впливу.

Що є на даний момент? Є співтовариство людей, об'єднаних у проект "Антонюк Консалтинг".

Ми займаємося дослідженням психічних здібностей та мислення людини.

Мною розроблена програма, яку впроваджую через освітній курс "нейротехнологій управління своїм життям". Вона побудована на чітких, послідовних алгоритмах дій, дотримуючись яких, людина гарантовано виходить на вищий рівень життя.

Мій особистий досвід є найкращим прикладом. Технологія навчає, що робити і як.

Завдання: якомога більше людей в Україні навчити цих знань, що призведе до зростання доходів, реалізації особистості, самодостатності, усвідомленості суспільства.

Є команда однодумців, із якими розвиваємося. Підготував учнів, передавши авторську технологію, яка розкриває здібності людини, сприяє врегулюванню емоційного стану, знімає обмеження в мисленні, приводить у гармонію душу, розум і тіло. Людина стає цілісною, вміє керувати своїм станом, розкривається її талант — аж до розкриття понад здібностей.

Досвід є. Необхідно і далі готувати фахівців, які будуть допомагати людям врегулювати свої статки.

Готую новий проект, аналогів в світі немає. Він створюється шляхом об'єднання двох складових: інтуїції і науки, нейрофізіології і континуальної математики. Що це дає? Ця технологія допоможе із 100% гарантією спрогнозувати розвиток будь-якого бізнесу, галузі економіки або держави і вивести її на світовий рівень. Для цього є всі необхідні знання.

Створити інститут стратегічного прогнозування і моделювання майбутнього можливо протягом 1 року. Концепція є, знаходиться в розробці, дослідження ведуться постійно, результати надходять регулярно.

Необхідні фінансові ресурси для відкриття інституту, підготовки і навчання фахівців.

Інститут має 3 напрямки:

  1. Дослідницький. Процес відкриттів йде постійно. Це дає можливість розвиватися.
  2. Освітній. Створення освітніх програм і навчання всіх бажаючих для розкриття своїх здібностей, отримання знань щодо управління своїм життям, побудованих на технології інтуїції та науки.
  3. Бізнес. Надання послуг для бізнесу, держави у прогнозуванні розвитку тих чи інших технологій, напрямків, і їх реалізація на світовому рівні.

Запровадження такого інституту зробить Україну світовим лідером у області розкриття геніальних здібностей людей і їх реалізації в Україні. Людина зможе бути частиною великого проекту, лідером тут, а не працювати на когось там. Бути українцем — це гордість, честь і гідність. Треба змінити ставлення світової спільноти до українців. Показати, що ми кращі від усіх.

Заради чого я це роблю? Це моє призначення. Цьому присвятив кілька років досліджень.

ХТО Я ? Хочу, можу і знаю, як допомогти Україні зайняти своє лідерське становище в світі у якості духовно-інтелектуально-інноваційної держави.

Антонюк Сергей Яковлевич

У відповідь до від

пт, 05/11/2018 - 21:14

Александр, привет!
Благодарю.
Ок

Кучеренко Ия Леонидовна

вт, 05/08/2018 - 23:03

Сергей, успехов!?

Антонюк Сергей Яковлевич

У відповідь до від

пт, 05/11/2018 - 21:15

Ия, спасибо большое!
Возможно Ваш голос приведет к успеху.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:06

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 00:26

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Антонюк Сергей Яковлевич

ср, 05/16/2018 - 10:25

Татьяна, рад знакомству.
Уверен, продолжение дружбе будет и в деловом сотрудничестве. Спасибо за Ваш голос)

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:02

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада