ук

Анікушин Сергій

Вік
40
Київська
Київ
Біографія

Освіта

1994р. - 1999р. - навчався у Донецькому економіко-гуманітарному інституті, де отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Міжнародна економіка" та здобув кваліфікацію спеціаліста з економіки.

1999р. - 2003р. - навчався на аспірантурі Донецького державного університету управління, де підготував дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук із державного управління за темою: "Валютно-вартісна взаємодія макроекономічних систем як фактор формування ефективного механізму державного управління".

Під час навчання опублікував результати наукових досліджень, у яких спрогнозував повторення валютно-фінансової кризи 1998 року та різке падіння вартості національної валюти. Прогноз, зроблений на підставі теоретичного обґрунтування, підтвердився у 2008 та 2014 роках.

Досвід роботи

2004 р. - 2005 р. - працював викладачем у Донецькому економіко-гуманітарному інституті.

2005 р. - 2007 р. - перебував у відпустці по догляду за дитиною.

2008 р. - працював головою правління закритого акціонерного товариства «Донбасбудмеханізація».

2008 р. - 2009 р. працював спеціалістом з управління активами товариства з обмеженою відповідальності "Град. Строй".

2010 р. - був кандидатом на посаду міського голови Донецька.

2011 р. - 2014 р. - навчався у Донецькому національному університеті, де здобув кваліфікацію бакалавра правознавства.

2012 р. - був кандидатом у народні депутати України. Балотувався в одномандатному окрузі № 42 у порядку самовисування.

2010 р. - займався суспільною роботою на посадах керівника громадської приймальні та представника у суді, де захищав: права дітей на освіту у школах, що незаконно ліквідувалися місцевою владою; права мешканців Донецька на житлово-комунальні послуги за справедливими цінами (справа про скасування підвищення тарифів); права мешканців свого будинку на прибудинкову територію, яка була незаконно відведена Донецькою міською радою під забудову. Справа виграна у суді.

З 2013 р. по теперішній час - голова правління Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку "ДОМ 49".

З 2014 року проживаю у Києві, працюю директором ТОВ "Фінансовий та правовий альянс України".

 

Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Моя мета: добровільна реформа олігархічної економіки України, мирний шлях до суспільної злагоди і розвитку. Пакт «Монклоа» для України.

Проблема: контроль олігархів над усіма суспільними процесами є найсильнішим чинником, що стримує необхідні для країни реформи. Дві революції, що пройшли під гаслами боротьби з корупційною системою, не змогли її змінити.

Сьогоднішні вимоги справедливості з боку громадянського суспільства сприймаються олігархатом як зазіхання на їх інтереси. Загрози перегляду підсумків приватизації, демонополізації, арешт рахунків і зарубіжної власності змушують олігархів протидіяти реформам усіма можливими способами. У результаті ресурси розвитку витрачаються на цілі політичної боротьби. При цьому жодна зі сторін не досягає своїх цілей. У суспільстві продовжують зріти радикальні настрої, а олігархи змушені винаходити нові механізми політичної боротьби для наступного виборчого циклу.

Життя країни у форматі протистояння небезпечне новими потрясіннями і розчаруваннями. Для виходу з цього замкненого кола потрібна альтернативна концепція, яка змогла би стати розумним компромісом і основою мирного переходу від деградації до розвитку.

У зв'язку з цим пропонується ідея суспільного договору. Він передбачає надання законодавчих гарантій олігархам для перетворення їх із противників реформ у надійних союзників нового громадянського суспільства.

Вирішення: для цього необхідно зацікавити олігархів не тільки гарантіями, як злочинців, які йдуть на угоду зі слідством, але і залучити їх до співпраці економічними вигодами. Можна ввести законодавчу новелу «друзі народу».

Як зацікавити олігархів піти на угоду з товариством, коли тільки корупційна система забезпечує надприбутки? Потрібно сказати правду. 
Економічна діяльність олігархів за своєю природою є паразитизмом. Він призводить до виснаження всіх ресурсів і деградації країни.

Альтернативою розпаду може стати перехід до природної форми співіснування - симбіозу. У сенсі економічних відносин - перехід до більш рівномірного розподілу національного доходу.

Це не просто старе гасло: «Багаті поділяться з бідними». Пропонована ідея може стати реалістичною програмою мирного переходу країни із режиму самознищення (війни всіх проти всіх) до нової форми суспільних відносин. Олігархи не просто діляться своїми доходами з населенням, а інвестують у формування численного середнього класу, який стане основою нового економічного укладу. При ньому олігархи зможуть повернути витрачені кошти не через корупцію держапарату, а через економічне зростання, підвищення вартості усіх активів.

У чому інтерес олігархів підтримати цю ідею?

1) Юридичні гарантії амністії капіталів і особистого імунітету. 
2) Зростання доходів населення призведе до збільшення сукупного попиту і збільшення інвестиційної привабливості України. Зростуть у ціні нові активи, створені олігархами за період незалежності.
3) Спокійний вихід із політичної гри. Вона втратить сенс, коли будуть досягнуті цілі, через які вона ведеться зараз.
Пропонований механізм переходу заснований на принципі добровільності.

Посилання на повну програмну мету.

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:46

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада