111

Аратовська Євгенія

Вік
40
Київська
Київ
Біографія

У 2000 році закінчила Харківський державний економічний університет за спеціальністю "економіст-менеджер".

Зараз є керівником громадської організації "Україна без сміття".

Посилання на повну версію резюме кандидата. 

Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета - заохотити громади самостійно керувати спільним ресурсом - відходами, щоб вирішити проблему сміття і наповнювати бюджет громади за рахунок продажу цінних вторинних матеріалів.

Я пропоную створювати громадські простори для сортування, які могли б фінансуватися завдяки продажу зібраних цінних ресурсів. А надлишок коштів громада могла б спрямовувати на свій розвиток. Це принцип шерінгової економіки, коли самі громадяни починають керувати власними потоками відходів і отримувати зиск із сортування.

Технічно для організації такого простору потрібне приміщення, відеоспостереження і пожежна охорона, контейнери для 10+ фракцій, ваги, 2 координатори, які б могли оперативно готувати звітність по збору вторсировини і слідкувати за порядком на станції сортування.

Цей формат вже пройшов пілотну стадію у Києві, і я вірю, що він може стати альтернативною моделлю існуючим світовим системам поводження з відходами.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:45

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:47

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:48

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Шитикова Эльвира Владимировна

ср, 06/20/2018 - 20:03

доброго дня)підскажіть,куди можна сдавати папери та паперові вироби на переробку?

Марущенець Владислав

пт, 06/22/2018 - 13:57

Мені дуже подобається ваша ідея та ваш проект повинен бути втілений в кожному куточку нашої країни . Хотілось би більше дізнати як була створена сортувальна станція вами.

Темник Богдан Богданович

нд, 07/01/2018 - 13:38

Доброго дня, мене переробка сміття цікавить вже тривалий період часу. Чи можливо налагодити з Вами зв'язок щоб перейняти досвід та ближче ознайомитись з технологічним процесом?

Закоржевський Олександр Володимирович

ср, 10/24/2018 - 00:01

Евгенiя,Ви пропонуете примусити населення сортувати смiття замiсть того щоб зацiкавити-щоб люди безкоштовно сортували та несли готовий ресурс а хтось,i Ви у тому числI, на цьому наживався. На мою думку така полIтика призведе до ще бiльшого забруднення довкiлля,тому що легше зберiгати дома та нести до контейнера один мIшок зi смiттям нIж 10. Ви кажете громада матиме зиск-а хто саме,староста та правляча верхiвка? А людям безкоштовно геморой?Вважаю що за сортоване смiття людям повиннi платити,при чому по факту а не колись потIм. Або сортуйте самI-як кажуть "любиш кататися люби й саночки вгору тягти"

Закоржевський Олександр Володимирович

ср, 10/24/2018 - 11:33

Попередне повIдомлення писалось пIзно вночI тому не додивився що закон про примусове сортування вже прийнятий а не Вами пропонуеться. I те що ГО належить не Вам а Iноземцям принесе УкраiнI шкоду а не користь. Не складно догадатись що далI цi iнвестори почнуть будувати своI заводи на територii УкраIни,в результатI чого украiнцI будуть дихати шкiдливими викидами а Iнвестори наживаться. На мою думку потрIбно гнати в шию з Украiни всiх IнвесторIв-треба самим бути хазяIнами на своIй землI а не пускати IноземцIв на нIй хазяйнувати.Це стосуеться не тIльки смiття а всього взагалI. Iнакше вашi дIi нIчим не краще полIтики дiючоI влади. Проет же називаеться "Новi лiдери" а не "новi рожI" якi повторюють полIтику старих.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада