й2цк331

Блаженко Ілля

Вік
36
Рівненська
Рівне
Біографія

Освіта:   

Середня: РДМГ №1 «Рівненська державна міська гімназія №1»

1995 – 1999 рік.Факультативне вивчення основ права.

Вища: НУВГП «Національний Університет Водного господарства та природокористування»

Досвід роботи:

 МП ТзОВ «Олісма»01,07,2004 – 21,04,2008 р. Виробництво меблів під замовлення.

 Фриласнер.  2009 – 2017 р. Дизайнер інтерьера. Надання послуг з виготовлення Зд візуалізацій інтерьерів.

One Design Studio 01,04,2018р – по цей час. Засновник, дизайнер інтерьера.  Виготовлення та супровід диайнерських інтерьерів.
Посилання на повне резюме.
 

 

Державне управління
Соціальний захист
Ідея змін

На написання цієї програми мене надихнула волонтерська освітянська діяльність моїх подруг, що регулярно разом з однодумцями, протягом вже довгого часу , займаються з дітьми з Тучинського інтернату, Рівненської області, стараючись надати їм нових цікавих знань, розширити їх кругозір, активно проводячи для дітей різноманітні майстер класи та запрошуючи від імені свого волонтерського клубу представників різних професій та професійних інтересів, а також активно надаючи інтернату посильну матеріальну допомогу. Вдячний їм, що і мені вони надали змогу поспілкуватися з дітьми.

Суть мого бачення проблеми після спілкування з дітьми на тему майбутніх професій і вибору в житті:

1.Учні інтернату елементарно бояться складних професій;

2.Діти абсолютно не в курсі , а які ще професії бувають окрім професій які «на слуху в їх колі оточення».

3.Учні не в курсі де можна взяти інформацію про навчальні заклади України, які спеціальності можна отримати в тому чи іншому навчальному закладі та де можна отримати спеціальну чи вищу освіту в Україні чи ближньому зарубіжжі.

4. Повна відсутність знань про грандові системи, стипендії  для талановитих учнів України чи аналогічні дотації закордонних фондів, а також де цю інформацію шукати.

5. Вибір навчального закладу відбувається по географічному принципу , чим ближче до інтернату, чи по рекомендації дальніх родичів чи викладачів. Рівень вибору освіти невисокий і орієнтований на короткий строк навчання. Тобто низько кваліфіковані спеціальності. Учням ближчі ремесла та важка фізична праця, через простоту і зрозумілість.

6.Учні не знають як забезпечити себе на період навчання в інституті та про можливості заробітку студентів та актуальні місця роботи , на які активно беруть студентів і випускників без освіти.

7. Учні переживають, що не зможуть вступити на 2й рік, у випадку, якщо невдало складуть іспиту до вишу, через брак можливостей здобувати освіту у репетиторів.

8.Оріентування на професію шаблонне (7 малярів-штукатурів в одному класі і 2 автослюсаря).

9.Більшість вмотивовані їхати за кордон ( потенційні трудові мігранти без матеріального забезпечення, а значить група ризику шахраїв та торгівців людьми).

10.Учні орієнтовані виключно на просту і прибуткову професію. Байдуже яку.

11.Учні абсолютно не знають чим займаються конкретно фахівці в тих професійних галузях, що їм сподобались (майбутній автослюсар не знає, чим він займатиметься в майбутньому конкретно по своїй спеціальності).

12.учням не відомі їхні сильні та слабкі сторони, що допомогли  б їм набути тої чи іншої професії.

13. учні не мають елементарних знань маркетингу та як себе «подати» і реалізувати чи презентувати майбутньому роботодавцю.

14.Слабкий рівень знань по певних дисциплінах через слабку матеріальну базу. Слабке матеріальне забезпечення освітнього процесу (елементарно не має комп’ютерних класів чи мультимедійних пост. терміналів загального користування).

15.відсутність високих ідеалів, мотивації та прикладів самореалізації, елементарної інформації (як шок – повне незнання хто такий Ілон Маск та що таке ракета Falcon Heavy, при тому , що загальний рівень розвитку дітей абсолютно нормальний).

Мета проекту:

Покращити ситуацію з працевлаштування дітей та орієнтуванням їх в майбутньому професійному житті, ситуацію з мотивацією та інформування та інтеграцією їх в професійну сферу України та ближнього зарубіжжя. Створення єдиного ресурсу для взаємодії волонтерів та благодійників в Інтернеті, державна підтримка волонтерського руху та подібних програм.  А також створення інформаційної бази, яка б надала випускникам інтернатів можливість матеріально себе забезпечити підчас подальшого навчання та в житті.

Дії , що пропонуються:

  1. Перш за все, необхідно різко підвищити інформованість інтернатів та учнів інтернатів з приводу вже існуючих проектів та програм. Зібрати та надати загальний доступ до переліку інтернатів, а також волонтерських обьеднань які допомагають інтернатам.
  2. Активізувати на державному рівні волонтерську діялність само скликаних клубів та громадських організацій, що мають на меті просвітницьку діяльність серед учнів інтернатів та спец. шкіл з метою покращення інтелектуального рівня дітей та всебічного розвитку. А також надання їм пільг на законодавчому рівні. Сформувати фонд коштів, що може поповнятися за рахунок добровільних пожертв, місцевих бюджетів та благодійних організацій, в якому освітянські проекти та громадські і волонтерські об»єднання могли б замовляти кошти на проведення тих чи інших акцій, що мають на меті покращення ситуації з проф. орієнтуваням учнів та їх соціальною і побутовою адаптацією. З механізмом контролю по принципу відкритих електронних закупів, які вже практикуються.
  3. Введення в штатний склад посад спеціалістів(з числа молодих випускників після спец. навчання та спеціалістів середнього віку з досвідом роботи з кадрами, по принципу ідейної спроможності виконувати дану роботу) для вивчення ринку праці України, ближнього зарубіжжя, областей географічного розміщення інтернатів, що опираючись на ресурси Facebook, Інтернету, інстаграм та сторінок фондів і благочинних організацій світу надавали б учням інформацію про всі можливі грандові системи, програми «навчання без кордонів», системи «Work & travel», системи  , що надають можливість молодим людям навчатися і працювати безкоштовно в інших державах за програмами культурного обміну, а також актуальні професії на сьогоднішній день для ринку України, світу, та ближнього зарубіжжя. В подальшому у випадку успішного проведення державної реформи інтернатів дані спеціалісти мали б бути працевлаштовані в центрах зайнятості та соціальних центрах захисту дітей.
  4. Ввести факультативно, онлайн чи через систему освітніх центрів дисциплін SEO, маркетингу та НЛП (залучивши до цього численні агентства ,що надають такі послуги платно населенню з числа,що активно рекламуються на ринку та пройдуть державну сертифікацію та проводити їх фінансування на умовах адекватної фінансової політики з держ. Фондів, та місцевих бюджетів) для учнів інтернатів з метою покращення їх конкурентної здатності на ринку праці порівняно з дітьми з повних родин.
  5. Створення системи об'єднаних чатів та соц. сторінок орієнтованих на спілкування саме дітей з інтернатів.
  6. Створення єдиного ресурсу студентської біржі праці, з можливістю надання вакансій працедавцями саме для студентів, з доступом до цієї структури з центрів зайнятості та мережі інтернет.
  7. Розміщення сітки комп. класів чи мультимедійних пост. терміналів в інтернатах з метою надання учням доступу до таких ресурсів.
  8. Проведення системи проф. орієнтування майбутніх випускників інтернатів як державну програму за рахунок фінансування добровільних об»єднань ,що почали займатися цим на громадських та спонсорських засадах.
  9. 8. І Інше.
  10. Винести всі ці заходи на соц. обговорення та анкетування по інтернатам.

План реалізації проекту на першому етапі:

  1. Створити сітку сторінок, форумів та груп в facebok, inatagram, linkead, Всі Тут, UKRFACE з взаємними посиланнями для подальшого об’еднання в них освітніх закладів, освітніх проектів, учнів інтернатів, волонтерів та кураторів. Пошук ідейних адміністраторів для їх обслуговування серед числа студентів та волонтерів. Для наповнення сторінок сформувати ініціативну групу ,яка займеться цілеспрямованим хантінгом через межу Internet, та пошуком максимально можливої інформації по існуванню усіх доступних проектів та організацій в Україні та країнах дальнього та ближнього зарубіжжя. Слід визначити коло всіх хто якимось чином має відношення до даної проблеми та об’єднати всі проекти які мають на меті поміч таким дітям. Сформувати першу хвилю бази волонтерських організацій та само скликаних клубів.
  2. Сформувати ідеологію майбутньої промо кампанії по висвітленню цієї проблеми в соц.сітках.
  3. Провести масштабний флеш.моб в соц.сітках із залученням публічних осіб щодо висвітлення даної проблематики. Бажано з коротенькими відео зверненнями з закликом усіх хто займається цими дітьми об’еднуватись та не бути байдужим до цієї проблеми. Дати людям зрозуміти необхідність систематичних довготривалих дій, замінивши поняття одноразової акції на тенденцію. В дусі – ти можеш час від часу робити щось корисне для інтернату в своєму районі і отримувати задоволення від спілкування з дітьми. Акція повинна бути зосереджена на активації людей які внутрішньо до цього готові і звернути увагу загалу. Людей потрібно направити в думці на поміч не тільки матеріальну, а і інформаційну та освітянську. А також звернути увагу на дану проблему в цілому – наші діти не повинні навчатися там де нам зручно, а там де вони можуть стати найкращими і тим що вони щиро люблять.
  4. Розіслати ділове листування по всім фондам, групам, і організаціям які замаються безкоштовним, умовно безкоштовним та онлайн проф. тестуванням та соціальною адаптацією дітей і випускників з інтернатів із ознайомчою інформацією,що даний проект починає життя і яку програмну мету несе на собі. Почати взаємодіяти з міністерством освіти та дітей та спорту, зі структурами наставників та іншими держ. структурами які займаються цим питанням.

План реалізації проекту на другому етапі:

  1. Знайти партнерські організації , що за умови адекватного державного фінансування та адекватної цінової політики нададуть програмну підтримку проекта в соц.мережі та інтернет, нададуть поміч в створенні портала,що матиме на меті об’єднати інформацію про всі подібні проекти регіонально по всій Україні,та дасть змогу реєструватися само скликаним клубам та волонтерським організаціям, а також директорам шкіл-інтернатів, та дит.будинків сімейного і ознайомлюватись з інформації існуючих проектів з метою активізації роботи персоналом дит. будинків з учнями і випускниками. Діти повинні отримати доступ до інформації в численних форумах, групах та вже існуючих проф.. орієнтованих проектах навіть із периферійних інтернатів.
  2. Отримати від керівників інтернатів інформацію про всі волонтерські та освітянські організації які регіонально займаються цією проблемою в конкретних інтернатах з подальшим внесенням до загальної бази. Ідеологія слідкуюча – дана база динамічно поповнюватиметься і змінюватиметься за рахунок нової інформації та інформації яку будуть вносити самі ж учасники і надасть можливість директорам інтернатів звертатися до об’еднань які можуть в чомусь допомогти і заохотити активне населення до періодичної участі в уже працюючих програмах.
  3. Паралельно розіслати інформацію із заохоченням залучати до даного проекту в соц.сітках учнів по всім інтернатам, почати формувати партнерську програму взаємодії та обміну.
  4. Розпочати рекламну компанію сторінок проекта через рекламні механізми фейсбук, інстаграм та інше (охопленість активної аудиторії буде в рази вища, а ніж через телебачення, а вартість реклами в рази нижча).

Подальший розвиток програми можливий лише після успішного проведення попередніх підготовчих етапів і потребуватиме залучення державних ресурсів. До складу подальших програмних дій можуть бути такі крокі як створення в соц. Сітках недержавної біржі праці для студентів, та державної біржі праці для навчаючих ся та підлітків з частковою зайнятістю з активною соціальною рекламою через соц.. стіки та інфо.портал проетка, активне поширення інформації про можливе працевлаштування підчас навчання серед дітей в інтернатах, та формування сітки пост терміналів та мультимедійних столів загального доступу по всім інтернатам України для доступу до даних ресурсів учнів на пряму без залучення викладачів, а також пропозиції по внесенню змін в освітню реформу з метою введення штатних спеціалістів , що продовжили б займатися даною проблемою з учнями інтернатів на місцях та розповідали б, надавали інформацію та проводили агітацію серед учнів інтернатів.

Посилання на повну програмну мету.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада