Бородін

Бородін Максим

Вік
40
Донецька
Маріуполь
Біографія

Освіта

У 2000 році закінчив Маріупольський гуманітарний університет за спеціальністю «Правознавство».

Досвід роботи

Близько 15 років займався розвитком приватного бізнесу: авторизований сервісний центр по обслуговуванню комп'ютерної техніки.

Громадська діяльність

15 грудня 2012 року організував перший масовий у Маріуполі еко-протест «Дайте кисню!».

28 квітня 2012 року був головним координатором по Маріуполю проекту «Зробимо Україну чистою!» (Let's do it!) і організував перше масштабне прибирання Приморського парку.

4 листопада 2012 року був одним з основних організаторів наймасовішого еко-протесту в Маріуполі (і в Україні в цілому) «Стоп смог!».

У 2014 році вперше спробував себе в політиці і зайняв 3-е місце по 58-му округу Маріуполя в боротьбі за посаду депутата ВР України, з мінімальним відривом у 65 голосів від 2-го місця. 

З січня 2014 року став главою новоствореної громадської організації «Ініціативна група «Разом! ».

З вересня 2015 очолював Маріупольську міську організацію політичної партії «СИЛА ЛЮДЕЙ». 

З 2016 року є головою фракції «Сила людей» у Маріупольській міській раді.

Посилання на повне резюме кандидата. 

Екологія
Ідея змін

Боротьба з екологічним забрудненням промислових міст України

Крок № 1. Створення громадського моніторингу повітря житлових масивів та оприлюднення результатів вимірів.

  • публічний збір коштів від мешканців та меценатів на придбання сертифікованого мобільного обладнання для вимірів забруднення повітря (пил, CO, NOx, H2S, формальдегід, фенол);
  • проведення силами активістів вимірів (саме у вихідні, святкові дні та ніччю, коли не працюють державні пости моніторингу); 
  • публікація результатів вимірів у відкритому доступі для привернення уваги мешканців та активізації тиску громадянського суспільства. Такий тиск допоможе прискорити екологічні модернізації.

Крок № 2. Створення діючої системи державного моніторингу на межах санітарних зон підприємств забруднювачів та встановлення газоаналізаторів на кожному великому джерелі викидів.

  • потрібно створювати державні сучасні онлайн пости спостереження за атмосферним повітрям на межах санітарних зон підприємств-забруднювачів;  
  • прискорення обов’язкового встановлення онлайн газоаналізаторів на всіх великих джерелах викидів та вільного доступу до цих вимірів громадськості та екоінспекцій.

Крок № 3. Підключення українських та європейських фахівців у екологічній сфері для суспільного обговорення та втілення змін у нашому законодавстві.

  • вивчити закордонний екологічний досвід країн Центрально-Східної Європи та Балтики, які переходили з радянської системи на ринкові стандарти;
  • прописати реальний контроль над забруднювачами та дієві повноваження для екоінспекцій;
  • прописати реальну та значну відповідальність забруднювачів за порушення екологічного законодавства та невиконання обов’язкових заходів із модернізації підприємств;
  • прописати спеціальні податки для забруднювачів на кожну тонну шкідливих речовин викидів, зроблених понад державних нормативів;
  • прописати фінансову відповідальність за накопичування промислових відходів (шлакові гори та шламонакопичувачі) на полігонах підприємств.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Антипов Макар Владимирович

пт, 05/11/2018 - 09:24

Призываю всех неравнодушных к проблеме экологии, а особенно жителей Мариуполя, поддержать Максима в его начинаниях (хотя для него это уже не начинания, а огромный объем общественно полезной и результативной работы за плечами). Вместе мы можем превратить город двух заводов в город-курорт на лазурном побережье Азовского моря. Максим, благословляем и держим оборону вместе с тобой!

Юлий Музыка

пт, 05/11/2018 - 15:22

Максим, только вперёд, только хардкор!

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:41

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Моргунов Олег Олександрович

нд, 05/13/2018 - 21:52

Настоящий лидер Мариуполя.

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:59

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:57

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Рудик Олександр Васильович

У відповідь до від

чт, 11/15/2018 - 19:29

Уважаемый Александр Александрович!
Из неиспользуемых промышленных отходов можно производить строй материалы с великолепными техническими характеристиками.

Слюбик Андрій Володимирович

нд, 05/27/2018 - 12:09

Цікавий проект. Заслуговує уваги. Цей напрям є переспективним і буде корисним для України не тільки в плані екології, а й у створені нових робочих місць та налогодженню нових позитивних відносин з іншими країнами.

ТАРАНИК МИРОСЛАВ

ср, 05/30/2018 - 08:50

Удачи и Успеха . С благодарностью и уважением за то , что Вы делаете .

Ребро Д.Л.

ср, 05/30/2018 - 22:06

Людина яка відстоює інтереси громади Маріуполя!

Рудик Олександр Васильович

чт, 11/15/2018 - 19:23

Максим. Если вас интересует и низкоэнергитическая установка для 100% задержки промышленных дымов перезвоните, 0504765084 помогу.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада