Боровський

Боровський Тарас

Вік
25
Київська
Київ
Біографія

Досвід роботи

Із 11.2017 р. - адвокатське об’єднання «Салком Інтер», помічник адвоката.

Із 03.2015 р. - Верховна Рада України - помічник-консультант народного депутата України Добродомова Д.Є. на громадських засадах.

Досягнення: був представником 49 народних депутатів у Конституційному суді України у справі «закону про партійну диктатуру», захистив права Добродомова Д.Є. у суді проти нардепа Пашинського С.В.; представляю декілька подань народних депутатів до Конституційного суду України; співавтор низки законопроектів.

Із 01.2015 р. - Політична партія «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ». На громадських засадах здійснюю юридичний супровід діяльності партії.

Досягнення: захистив право партії на використання логотипу у суді проти телеканалу ZIK та футбольного клубу «Карпати»; захистив право партії на реєстрацію змін у статут у суді проти Міністерства юстиції України; захистив у суді право на висування низки кандидатів від партії на виборах різних рівнів; супроводжував усі виборчі процеси партії.

05.2016 - 11.2017 р. - ТОВ «Українська майстерня телебачення» (продакшн-студія ТК «ICTV», телепередача «Більше ніж правда») - юрисконсульт.

Обов’язки: захист інтересів товариства у судах; досудове урегулювання спорів; договірна робота з контрагентами; юридичне редагування медіа-продукту; отримання акредитації журналістів в органах державної влади; співпраця з правоохоронними органами; організація зйомок у місцях позбавлення волі.
    
10.2011 - 05.2013 рр. - Верховна Рада України. Робота та стажування на посаді юриста у комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, комітеті з питань правової політики та в громадській приймальні народного депутата України.

Освіта

09.2009 - 07.2014 рр. - Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», факультет: соціології і права. Спеціальність: правознавство. Науковий ступінь: спеціаліст.

09.2011 - 07.2013 рр. - Військовий інститут телекомунікації та інформатизації «КПІ», факультет військової підготовки. Спеціальність: військовий психолог. Військове звання молодший лейтенант запасу ЗСУ.

Знання мов

Українська, російська, англійська.

Інтереси: журналістика, політика, громадська діяльність, історія, спорт (боротьба, бокс, легка атлетика, парашутний спорт, регбі).


 

Соціальний захист
Ідея змін

Привернути увагу суспільства до проблеми алкоголізму та наркоманії. Запустити дієвий механізм боротьби з наркозлочинністю. Виробити в українському суспільстві «нульову» терпимість до наркозлочинності.

Ідея:

  • Я хочу, щоб під час реалізації моєї програми до мене приєднувались люди.
  • Я хочу, щоб після реалізації моєї програми кожен громадянин не боявся наркозлочинців та хоча б на побутовому рівні постійно боровся з ними.
  • Я хочу, щоб кожен продавець в магазині боявся відповідальності за продаж алкоголю дітям.
  • Я хочу, щоб відповідальність за наркозлочини була суворішою, ніж зараз.
  • Я хочу, щоб жоден правоохоронець та суддя не захотів би брати хабар за поблажки для наркозлочинців не через страх перед НАБУ, а через усвідомлення того, що цим він рятує тисячі життів у майбутньому.  
  • Я хочу, щоб українців було якомога більше і всі вони були здоровими.

Цілі та завдання:

• Збільшити кримінальну відповідальність за злочини, пов’язані з обігом наркотичних речовин, їх аналогів та прекурсорів.
• Установити кримінальну відповідальність за продаж алкоголю дітям.
• Установити реальну відповідальність за продаж алкоголю без дозволяючих документів.
• Підвищити рівень усвідомленості населенням України всього негативу, який несуть у собі наркотики та алкоголь.
• Виробити «нульову» терпимість до наркозлочинності в свідомості українців.

Посилання на повну програмну мету кандидата.
 

Боровський Микола Миколайович

сб, 05/12/2018 - 20:11

Проблема боротьби із будь якою залежністю - алкогольною,
наркотичною з кожним роком зростає не тільки в нашій
країні, але і у всьому світі. Нажаль, такі реалії сучасного суспільства.
Згадую свою молодість. Так от, вперше з поняттям наркоманія
зустрівся під час служби в армії, потім як масове явище довелося побачити
в шахтарському містечку на Донбасі. Це було багато років потому…, а зараз майже повсюди.
При чому, ця гидота не ділить нас на багатих і бідних, успішних та невдах, геніїв та бездарів. Це може бути як вуличний волоцюга, так і гарненьке дівчисько з вашого будинку, яке зовсім недавно гралося з вашими дітьми в пісочнику.
Не залежно від результатів голосування в цьому проекті, завдання і цілі для досягнення вибраної мети є в наш час дуже актуальними, такими які не потребують відкладання на завтра, в «довгий ящик»... Тому будь яке притягнення уваги суспільства до цих проблем вважаю дуже потрібним. Це майбутнє нашої країни, чистоти та високої духовності нації.

Боровський Тарас Миколайович

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 13:17

Саме так.
Багато людей кажуть, що це питання неактуальне, непопулярне, не на часі.
А як на мене, треба вже давно бити в набат і рятуватись:
в ганделиках - наливають дітям;
в метро розклеюють рекламу спайсів;
на стінах школи - посилання на сайти блекмаркету, де діти можуть купити весь асортимент наркотиків;
в аптеках - безкарно продають прекурсори;
а "друзі" з Азії безкінечно везуть через нас героїн у Європу, половину лишаючи тут.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:48

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Авраменко Лідія Василівна

нд, 05/13/2018 - 20:54

Проголосовала. Тільки вперед!

Смирнова Юлия Ярославовна

нд, 05/13/2018 - 21:52

Тарас! Я б дуже хотіла підтримати вас у контексті привернення уваги до проблем нарко та алкозалежності, зокрема їх лікування. Але мета посилення кримінальної відповідальності за наркозлочини відвертає мене від вашої програми. Куди ще посилювати? Смертна кара? Виходячи з умов нашої даржави, хто буде підпадати під дію законів. На даний час від 5 років позбавлення волі за росповсюдження наркотичних речовин. По вашому це недостатньо суворе покарання? Ви самі знаєте хто його відбуває.
Що стосується профілактики вживання речовин, то тут потрібне правильне втручання. Всі знають про шкоду від вживання, але це не зупиняє. З приводу профілактики залежності, я готова надати інформацію, як спеціаліст, маю такий досвід та освіту.

Боровський Тарас Миколайович

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 13:04

Доброго дня, Юлія Ярославівна!

Дякую за схвальні слова і конструктивну критику.
Вибачте, якщо моя ціль посилення відповідальності здалась банальною і занадтоспрощеною. Просто на сайті не має змоги деталізовано розписувати програму.
Дочитайте мою відповідь до кінця, будь ласка.

Перш за все, я хочу посилити відповідальність за виготовлення/збут/контрабанду дійсно великих партій. Відомі випадки завозу в Україну 500 кг героїну, тонни кокаїну та ін.
Такими промисловими партіями здебільшого займаються дуже багаті і абсолютно тверезі люди. Багато з них працюють в СБУ, поліції, прикордонній службі. Лікувати їх беззмістовно. На мою думку, їх потрібно засужувати до довічного позбавлення волі. Бо 500 кг героїну, наприклад, - це потенційне джерело загибелі для сотень тисяч людей. Такі речі – це реальний геноцид.

Для всіх інших наркозбувачів, я би хотів передбачити нормальну градацію відповідальності, відповідно до вини, розміру збуту і ступеня суспільної небезпеки.
Тому що, сьогодні +/- однакові терміни в тюрмі мають дві людини: одна за 5 кущів коноплі, а інша за продаж 500 грамів метамфетаміну. Шкода від них різна, а реальне покарання майже не відрізняється.

Також бажаю суттєво змінити відповідальність в статті 309 (зберігання без мети збуту) – це фактично, стаття, яка сьогодні карає за вживання. Вживання, звісно ж, треба лікувати, а не садити людину в у в’язницю на 2-3 роки, позбавляючи шансу на лікування та (ре)соціалізацію.

Те, що мене у купі всіх інших помітили спеціалісти у сфері боротьби з залежністю - це вже для мене перемога.
Ми могли б з Вами та Вашими колегами разом підготувати законотворчі ініціативи та організовувати інші заходи, які б були корисними для суспільства.

Дякую.

Смирнова Юлия Ярославовна

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 00:29

Чекаю на ваше запрошення до співпраці. А по при очікування запрошую відвідати благодійний футбольний турнір між командами людей, що подолали залежність та збірними любителів футболу з лав органів самоврядування та національної поліції в місті Житомир.

офіційне запршення надішлю, коли ви будете милі повідомити вашу електронну пошту на мою адресу [email protected]

Шимко Денис Игоревич

пн, 05/14/2018 - 09:16

Бажаю успiхiв та продуктивностi!

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:55

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:53

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Чернілевський Віктор Йосипович

нд, 05/20/2018 - 21:57

Щодо Програми пана Тараса, яка носить локальний характер - боротьба з організованою наркоманію, де бере участь значна частина суспільства. Вважаю, що ця проблема, як і безліч інших проблем, які намагаються вирішити інші учасники цього безумовно корисного руху нових лідерів, вирішується тільки однією Реформою - Реформою всієї Правової Системи України. На початку 90-х років я багато часу проводив в країнах Східної Європи і спостерігав зсередини, як вони за кілька місяців реформували своїПравові Системи. І за кілька років стали членами НАТО і ЄС. Пропоную організувати дискусію на цю тему. Вона того варта!

Боровський Тарас Миколайович

У відповідь до від

пн, 05/21/2018 - 16:47

Підтримую Ваші погляди на необхідність комплексного реформування правової системи. І по можливості долучаюсь до корисних законодавчих ініціатив. Однак дійсно хороші ініціативи зараз зупиняються на рівні проектів нормативно-правових актів.

На цьому ж телепроекті, опинившись сам, намагаюсь змінити те, до чого можу дотягнутись :)
"Роби що можеш, з тим, що маєш, там, де ти є" (Теодор Рузвельт)

Дякую за Вашу зацікавленість та коментар.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада