Булкіна

Булкіна Ольга

Дніпропетровська
Днепр
Біографія

Досвід роботи

09.2016 - 03.2017 рр - провідний фахівець із операційно-касового обслуговування сектора забезпечення безперервності операційної діяльності відділень операційної діяльності та адміністрування Дніпропетровського регіонального управління АТ «УкрСиббанк».

05. 2016 - 07.2016 р - спеціаліст (оператор) ТОВ «Нова Пошта».

09.2012 - 01.2015 рр - старший контролер-касир АТ «Ощадбанк».

02.2007 - 09.2008 р - координатор AVON парфумерна косметика.

06.2003 - 10.2003 р. - касир ТОВ "Фоззі ОСТ".

Освіта

2015 -2018 рр. - незакінчена вища (заочне навчання ІV курс) ДНУ імені Олеся Гончара, економічне відділення, фінанси і кредит.

2013 - 2015 рр. - коледж ДНУ імені Олеся Гончара, економічне відділення, фінанси і кредит. Диплом молодшого спеціаліста за фахом - фінанси і кредит.

2008 - 2009 р. - регіональний навчальний центр: «Міжнародна академія бізнесу і права імені Кручининої». Спеціальність: дизайнер - універсал.

Посилання на повне резюме.

Освіта
Соціальний захист
Ідея змін

Створення психолонічно-педагогічної програми виховання у дітей та молоді правильної поведінки, спілкування один з одним та викорінювання жорстокості.

Програмна мета:

Соціальний проект, покликаний створити суспільство, яке вміє співчувати, допомагати та підтримувати одне-одного. Виховання молоді направлене на правильне сприйняття, поводження, спілкування з дітьми-інвалідами, людьми з особливими потребами/вродженими вадами, для надання їм можливості вільно існувати поза межами власного житла. Викорінення жорстокості (особливо у дітей один до одного), створення та розповсюдження позитивного впливу у суспільстві і в Україні в цілому.

Цілі проекту:
 
Створити та впровадити регіональну,  психологічно-педагогічну програму виховання дітей та молоді (бажано учнів молодших класів) направлену на роз’яснення по темі: «Хто такі діти-інваліди, люди з обмеженими можливостями чи вродженими вадами, та як необхідно себе поводити спілкуючись з ними?». 

Завдання:

  • При взаємодії із Міністерством охорони здоров’я, розробити та затвердити типові положення про загальноосвітні, спеціальні (корекційні) або додаткові заняття в навчальних закладах для учнів, де буде проводитись роз’яснювальна робота правильного спілкування, поведінки з дітьми, які мають недоліки фізичного чи розумового розвитку, людьми з обмеженими можливостями, які потребують медично-соціальну та психологічно-педагогічну допомогу.
  • Розробити та втілити порядок, методичний план навчання та виховання дітей-інвалідів у державних, загальноосвітніх учбових закладах та на дому.
  • При взаємодії із Міністерством охорони здоров’я, розробити та затвердити інструкції та роз’яснення для педагогічних колективів навчальних закладів про особливості дітей-інвалідів.
  • Розробити та впровадити ПЗ у форматі скайп-конференцій у разі потреби або домашнього навчання та забезпечення всім для цього необхідним обладнанням учбові заклади.
  • При взаємодії із Міністерством молоді та спорту, розробити та впровадити індивідуальні програми у навчальних закладах із дисципліни фізичної культури.
  • Розробити ПЗ для загального опитування або голосування, із ціллю виявлення думок/пропозицій від населення щодо впровадження психологічно-педагогічної програми у загальноосвітніх учбових закладах.
  • Підбір кваліфікованих фахівців, навчання (за потребою), їх випробовування, за допомогою додатково розробленого ПЗ (тестування) із метою оцінки професіональних якостей.   

Шляхи реалізації:

  1. Створення команди фахівців для планування, формування методичних підходів, визначення ресурсів.
  2. При взаємодії із благодійними фондами створення волонтерського руху, який буде прикладом об’єднання суспільства та дітьми-інвалідами, людьми з особливими потребами, та їх батьків.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:06

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:08

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:28

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада