123

Чередниченко Володимир

Вік
44
Харківська
Харків
Біографія

Освіта

березень 2009 року - травень 2011 року, Міжрегіональна академія управління персоналом, політологія;

вересень 2005 року - червень 2008 року, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, правознавство;

Досвід роботи

березень 2017 року - теперішній час — директор ТОВ «НВП «Інноватів Строй»;

грудень 2013 року - січень 2015 року — заступник директора ТОВ «Будкомплекс»;

грудень 2003 року - жовтень 2013 року — генеральний директор ТОВ «Укрспецоцінка»;

грудень 2003 року - вересень 2008 року — голова біржового комітету Слов'янської універсальної біржі;

квітень 2002 року - лютий 2004 року — директор філії Української універсальної біржі;

жовтень 1999 року - квітень 2002 року — фахівець з торгівлі цінними паперами АТЗТ ІК «Велтон. Фонд»;

листопад 1997 року - жовтень 1999 року — начальник відділу із торгівлі цінними паперами ТОВ «Негоціант», Харків.

Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Україна має величезний потенціал природних ресурсів. На території нашої країни проживає багато гідних та освічених людей.  

Хоча основні галузі та сфери діяльності, знаходяться в жалюгідному стані, все-таки можливі поступові підйом і розвиток рівня життєдіяльності українців.  Для цього необхідне створення політичних, економічних і соціальних умов, завдяки яким формулювалися якісні, відповідальні господарські та цивільні відносини, не для збагачення невеликої групи людей, а для дійсного більшості населення України.  

Держава набуває сенсу тільки тоді, коли збільшується достаток і якість життя кожного з нас!  

При відповідальному, контрольованому і професійному способі управління, ми вже можемо дозволити собі забезпечити більш якісне функціонування необхідних сфер соціальних послуг.  

Для цього потрібно правильно розставити пріоритети, та забезпечити гідну моральну і матеріальну мотивацію необхідну для здійснення цивілізованих суспільно-державних процесів.  

І лідери, повинні бути впевнені, що знайдуть способи, досягнення позитивних змін, гідного розвитку та процвітання України!  

Лідери повинні бути готові зробити багато, для держави і суспільства України, в якій

 • промисловість в змозі досягти високих технологій,
 • медицина зможе бути на передовому рівні,
 • робочі місця будуть гідно оплачуватися,
 • дороги не викликають насмішок,
 • армія сучасно озброєна,
 • освіта і культура викликають захоплення.  

Зробити все, для того, щоб в Україні, дійсно існувала гарантія незалежності і дотримання права!  

Програмні пріоритети

Зростання економіки України

Основним напрямом бюджетної політики, в даний час, є фінансування охорони здоров'я, освіти, дорожньо-транспортної та комунальної інфраструктур.  Джерелом бюджетного забезпечення передбачаються кошти, сформовані за рахунок скорочення непотрібних витрат на утримання надлишкового чиновництва, за рахунок проведення прозорих, контрольованих ефективних проектів, і відмови від непотрібних безглуздих заходів.  

Основою економічних перетворень, повинні стати планове, поетапне поєднання приватної вільної ініціативи, конкуренції і розумне активне державне регулювання.  

Гідні зарплати та пенсії

Неможливо досягти зростання економіки з бідним населенням.

Більшість українців зайнято принизливим виживанням.  

Хоча, вже можливі дії, спрямовані на поступове зростання рівня доходів населення, шляхом перерозподілу податкового навантаження на оплату праці, зміною системи оподаткування і зборів, ліквідацією адміністративної, регуляторної та корупційної складової.  

Боротьба із корупцією

Україні необхідні ефективні антикорупційні дії.  Сьогодні корупція перетворилася в розгалужену витончену систему, в ході якої вузькі групи бюрократії та олігархії привласнюють собі плоди економічної діяльності.  Корупція пронизує українську державну систему від верху до низу, спотворює політичну систему, лежить важким тягарем на бізнесі, знижуючи стимули до підприємництва, перешкоджаючи економічному зростанню.  

Суспільство змушене платити збори, у вигляді прямих хабарів корупціонерам, обмеження доступу до ринків і інфраструктурі, завищених цін і неефективного витрачання бюджетних коштів.  

Боротьба із корупцією, є основною структурною реформою і в політичній, і в економічній сфері.  Без її успіху інші реформи не дадуть належного ефекту.

Необхідними умовами успішної боротьби з корупцією, є

 • політична конкуренція,
 • усунення депутатської недоторканності,
 • чесні вибори,
 • незалежність судів,
 • децентралізація влади,
 • скорочення ролі держави в економіці.  

Організація ефективності формування доходів, витрат

Найважливішим елементом народовладдя є наявність громадських інструментів контролю над витрачанням бюджетних грошей.  В даний час, ці кошти використовуються бюрократією та пов'язаними з нею бізнес-структурами. Це не тільки порушує принципи соціальної справедливості і чесної конкуренції, а й позбавляє Україну необхідних ресурсів для існування та розвитку.

Необхідне перетворення доступу до бюджету із засобу корупції та  недобросовісного збагачення для небагатьох, в засіб розвитку національної економіки.

Реформація судової системи

Громадяни України, в даний час, позбавлені права на чесний і неупереджений суд.  Судова система схильна до сильнішого адміністративного тиску, і також заражена корупцією.  

Нам необхідна справжня судова реформа, в результаті якої судова система стане незалежною від влади, а українці рівними перед законом.  

Основним принципом правосуддя повинен бути відновний підхід до порушених суспільних відносин, що передбачає компенсацію завданих збитків замість каральних заходів.  

Звичайно ж, для створення ефективної програми розвитку держави і суспільства, реалізації основних цілей та завдань, забезпечення політичних, економічних і соціальних умов, необхідні посилена, щира та системна робота професійного і сильного уряду!

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:22

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Журавель Николай Андреевич

чт, 05/24/2018 - 21:01

Уважаемый а как насчет того чтобы инициировать уголовную ответственность за не выполнение предвыборных программ и обещаний чтобы на писаное пиром нельзя было вырубить топором дабы не напороться на Яценюка номер два

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 12:56

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно всіх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл [email protected] для продовження комінікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада