1

Черпак Марія

Вік
29
Київська
Київ
Біографія

Закінчила у 2012 році Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю "економічна теорія".

Зараз працюю заступницею завідувача навчально-методичного центру соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Посилання на повну версію резюме кандидата. 

Освіта
Соціальний захист
Ідея змін

Моя пограмна мета: «Практична платформа для шкільного лідерства»

Мета: створити таке освітнє середовище, яке сприятиме розвитку лідерських якостей вчителів та учнів, та становленню відповідальних та активних громадян українського суспільства.

Цілі:

- становлення культури соціально-відповідального лідерства у середніх навчальних закладах Києва;

- формування парадигми соціального лідерства як одного із базових компонентів сучасної освіти;

- розвиток лідерських якостей та здібностей учнів та вчителів київських шкіл.

Обгрунтування:

Серед якостей та навичок, необхідних у ХХІ столітті, виділяють креативність та інноваційність, критичне мислення, комунікативність та уміння співпрацювати.
Усі вони є необхідними для ефективних лідерів, гостру потребу у яких наша держава відчуває уже сьогодні. Підлітковий вік є одним із найважливіших етапів
у становленні особистості. Цей період є сенситивним для активного розвитку лідерського потенціалу майбутніх активних та свідомих членів суспільства, оскільки саме у цей час відбуваються перетворення у сфері свідомості, діяльності та системи відносин.

Розвиток лідерських якостей підлітків, організаторських та комунікативних здібностей, визначення цінностей особистості та формування навичок їх практичного застосування може відбуватись в рамках різноманітних форм соціально-педагогічної роботи, однак цей процес має відбуватись постійно.

На нашу думку, необхідним є створення моделі розвитку лідерських якостей учнів, яка охоплює діяльність учнів під час навчання та в позаурочний час.

Шляхи реалізації:

1 етап. (3 місяці) Розробка програми для вчителів та програми для учнів (оформлення матеріалів).
2 етап. (9 місяців) Імплементація програми для вчителів.
3 етап. Використання набутих навичок вчителями у роботі з учнями (конференції, обімн досвідом і т.д.).

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 09:53

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 22:58

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:30

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада