1

Чобанян Михайло

Вік
34
Київська
Київ
Біографія

Освіта:

Випускник програм EMBA Global: London Business School, Hong Kong University, Columbia University.

Бакалавр економіки City University London.

GCSE’s та A-levels в Uppingham School, Rutland, Англія.

Професійна діяльність

2018р. - на World Economic Forum у Давосі представив концепцію Blockchain HUB (транскордонна мережа професійних просторів для вирішення актуальних завдань Четвертої промислової революції). Відкриття флагманського Blockchain HUB Kyiv.

2017р. - разом з однодумцями створив та очолив Блокчейн Асоціацію України. Засновник благодійного фонду розвитку соціальних інновацій CryptoРусь.

2015р. - заснував першу публічну українську біржу криптоактивів Kuna.io.

2014р. - “Kuna Bitcoin Agency” є співзасновником громадської організації Bitcoin Foundation Ukraine. У вересні 2014 відкрив перше Біткоін Посольство в СНД.

2014р. - засновник першого біткоін-агентства у Східній Європі та Україні.

2011р. - засновник та керівник консалтингової компанії INLIGHT у сфері діджитал-маркетингу. Один з проектів  - унікальний для України проект онлайн-банку та майданчика p2p кредитування в одному сервісі.

2005 - 2009рр. - директор із стратегічного розвитку «CDMA Ukraine».

Економіка
ІТ
Ідея змін

Моя програмна мета: створення умов для економічного дива в Україні завдяки впровадженню здобутків Четвертої індустріальної революції.

Територія впровадження проекту: вся територія України.

Опис проекту: головна ідея полягає у створенні простору для реалізації проектів на інноваційних технологіях, що надасть принципово нові можливості розвитку в усіх сегментах національної економіки.

У першу чергу, мова йде про розкриття потенціалу технологій розподіленого реєстру – з цією метою необхідно створити умови для об’єднання експертів в усіх сферах, підтримки локальних ініціатив, формування нових стандартів функціонування бізнесу.

Основні принципи:

Вільний ринок

Ринки не можуть бути регульованими, чи взагалі не існувати, як в Україні ринок цінних паперів чи ринок землі. Інакше вони існують, але в тіні та корупції. Для всіх ланок економіки потрібна тотальна лібералізація.

Діджиталізація

Для побудови ефективного врядування необхідно перед впровадженням різноманітних функцій діджиталізувати головні фундаментальні бази. Це база ідентифікації та реєстри. Якщо цього не зробити діджиталізація не буде успішною і відчутною,  а натомість - дуже дорогою.

Децентралізація

Розподіл функцій від центральної влади до органів місцевого самоврядування. Контроль через аналіз даних, а не через заборони і квоти. Створення систем, архітектурно побудованих на технології блокчейн, які будуть оптимізовані і матимуть чітку просту логіку.

Дерегуляція

Ліквідація неефективних функцій держави, звільнення громадян від непотрібних процедур. Бюрократія повинна бути службою, засобом розвитку, а не проблемою.

Обмеження державного контролю, кожен адміністративний дозвіл, ліцензія та регуляція має бути виправдана, а в більшості сфер впроваджені принципи соморегуляції. Бо економічні ринки найкращим чином саморегулюються, якщо їм в цьому не заважати.

Що вже зроблено:

Впроваджуємо нові технології в економічному секторі.

Презентували Україну на World Economic Forum у Давосі.

Створили Blockchain Association of Ukraine.

Відкрили фізичний простір у Києві BlockchainHUB.

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 00:16

Кто ж против ? Мозги нынче не у власти. Автора тоже в инициативную группу.

Чабан Елена Анатольевна

У відповідь до від

ср, 06/06/2018 - 09:34

Доброго дня.
Можно конкретнее : что именно нарушено и как?
для непосвященных граждан.
ясно, что криптовалюта - особая территория .
но если существует кодекс, то я бы хотела знать, что именно нарушено .

Aleksey Chusov

чт, 05/10/2018 - 21:27

Good luck Mike!

UA Policy Blockchain

У відповідь до від

сб, 05/26/2018 - 17:22

За допомогою законопроекту створюється ієрархічна фінансова піраміда криптовалютного бізнесу. І ніяким боком, законопроекти не пов’язані з піклуванням держави про людей.

Крім цього, приймаючи участь в підтримці законотворців, ці «підприємці» розраховують на певні привілеї від чиновників, у вигляді швидшого просування їх справ, допомоги у вирішенні проблем, кришуванні за меншу долю з прибутку ніж з інших підприємців.

Тому створено UA Policy Paper

Пропонуэться громаді, депутатам, чиновникам та політикам ознайомитись з змістом документу https://goo.gl/uv9uoP та імплементувати в законопроекти та інші нормативно-правові акти.
Розробка правил у сфері новітніх технологій потребує обізнаності та розуміння механізмів їх роботи. Одним невірним кроком законодавця можуть бути зруйновані перспективи компаній та плани української спільноти на розвиток бізнесу в Україні та створена чергова корупційна машина для збагачення певних бізнес-адміністративних груп.
13 червня у 15:00 проведемо зустріч, на якій обговоримо механізм впровадження Policy Paper в законодавство.

Про місце проведення буде повідомлено додатково.

Приєднуйтесь до нас.
telegram (приватно) - https://t.me/uapolicy

Марчишен ОлегСтепанович

У відповідь до від

пн, 05/28/2018 - 11:31

Хтось, якось, сказав,- "Дайте менi можливiсть штампувати грошi i менi байдуже яка влада керуе краiною".

Трачук Андрій Юрійович

пт, 05/11/2018 - 18:57

Бачив вас у Скрипіна. Професійно. +мій голос

Олександр Сергійович Сєвріков

пт, 05/11/2018 - 22:15

Доброго дня шанований ЧОБАНЯН МИХАЙЛО, чи зможете взяти участь у дебатах по вашій програмі, презентувати її людям у онлайн трансляції через Hungaut (стандартну програму від google+)?
Пропоную розповсюдження ваших ідей у рамках агітації через сучасні можливості соцмереж та ip телефонії. Пропоную допомогу у тому у чому я розбираюся, адже ви не шкодуєте свого часу заради нас всіх.

UA Policy Blockchain

У відповідь до від

сб, 05/26/2018 - 17:24

Гарна пропозиція продовжити працювати відкрито та публічно.
Рекомендую ще запросити до обговорення спільноту з криптоіндустрії
https://t.me/freecryptoua

Притула Іван Володимирович

пт, 05/11/2018 - 22:57

За такими людьми майбутнє України. Дай Бог втілити все задумане в життя

Скалецький Ігор Юрійович

сб, 05/12/2018 - 11:08

Знаю Mike більш ніж чотири роки. Він дійсно ЛІДЕР.Усе буде добре.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:40

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Ребристий Дмитро Олександрович

нд, 05/13/2018 - 16:52

Михаил , не затруднит ли Вас исходя из Вашего личного опыта , дать краткую оценку моему проекту и ответить на такие вопросы как: 1. Может ли моя концепция " Система он-лайн прозрачной экономики" так же принять участие в решении актуальных задач Четвертой промышленной революции . И какое принципиальное отличие от Вашего проекта ? Если возникнут вопросы готов к диалогу . Заранее благодарю .

UA Policy Blockchain

У відповідь до від

сб, 05/26/2018 - 17:33

Принципы успешности будущих проектов:
- публичность
- прозрачность
- безопасность (криптография)
- автоматизация проверки соблюдения правил
- финансово \ економически выгодно соблюдать правила
- ...

Дмитрий, если Ваш проект соответсвует принципам выше, то большая вероятность, что проект будет успешным.

Если Вас интересуют базовые знания:
Без денег.
- обучающие материалы
- тесты
t.me/schoolbitcoin - группа в месенджере телеграм
http://schb.it/ - сайт школи биткойн

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:57

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:39

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Hotmine IO

чт, 05/17/2018 - 22:37

Михайло, чи є дорожня карта?
Поясни, будь-ласка, свою позицію, що до розробки законів про "регулювання крипти"?

Кураiн Василь Володимирович

пт, 05/18/2018 - 19:30

Добрый день,
Михаил. Я активно слежу за лидерами на сайте. В последние пару дней у Вас утроилось количество голосов, по сравнению с другими участниками. Скажите в чем успех, что люди голосуют за Вас, возможно хорошая реклама?
Чем Ваш проект лучше чем у других участников?
Почему я должен отдать голос именно за Вас?
Спасибо

Джамаспішвілі Ярослав Олеговіч

У відповідь до від

пн, 05/28/2018 - 22:33

Хорошо подметил, с другой стороны молодец, что додумались и сделали, в чем-то плюс, но по факту не честное голосование выходит.

Сергей Соловей

пн, 05/21/2018 - 03:01

Я надеюсь мы увидим Украины и с новыми лидерами и с технодемократией. А сейчас прочитал про защиту и правила. И понимаю что все еще настолько зеленое. Получается для дескредитации любого конкурента допускается такая возможность? Если так зачем в таком случае вообще такие проекты? Ведь идея в том чтоб участники были сильные, а следовательно с хорошей репутацией. А тут получается есть прямой репутационный риск.

Сергей Соловей

пн, 05/21/2018 - 03:31

А, на вопрос какая реклама. Лично я первым прочитал вот это https://biz.nv.ua/experts/chobanyan_m/kriptovaljuta-facebook-kak-uhroza… потом страница в фб.
И еще. А зачем так много разных групп участники создавали ? Это что-то дает?

Рябчук Дмитро Олександрович

пн, 05/21/2018 - 20:14

Как вы относитесь альтернативной энергетике в Украине?

Журавель Николай Андреевич

чт, 05/24/2018 - 21:16

Уважаемый а как насчет того чтобы инициировать уголовную ответственность за не выполнение предвыборных программ и обещаний чтобы на писаное пиром нельзя было вырубить топором дабы не напороться на Яценюка номер два

Hotmine IO

сб, 05/26/2018 - 17:05

У зв’язку із поданням на розгляд Верховної Ради України законопроектів щодо регулювання ринку криптовалют, учасники ринку створили Policy Paper (https://goo.gl/uv9uoP) щодо формування політики відносно РОЗВИТКУ індустрії криптовалют та технології Blockchain в Україні.
Пропонуємо депутатам, чиновникам та політикам ознайомитись з змістом документу https://goo.gl/uv9uoP та імплементувати в законопроекти та інші нормативно-правові акти.
Розробка правил у сфері новітніх технологій потребує обізнаності та розуміння механізмів їх роботи. Одним невірним кроком законодавця можуть бути зруйновані перспективи компаній та плани української спільноти на розвиток бізнесу в Україні та створена чергова корупційна машина для збагачення певних бізнес-адміністративних груп.
13 червня у 15:00 проведемо зустріч, на якій обговоримо механізм впровадження Policy Paper в законодавство.

Про місце проведення буде повідомлено додатково.

Приєднуйтесь до нас.
telegram (приватно) - https://t.me/uapolicy

UA Policy Blockchain

сб, 05/26/2018 - 17:41

Первый шаг - ок. Рекомендация - проделайте нормально домашнее задание. Ну не нужна спешка в СОТВОРЕНИИ. Кто решил, что это должен быть закон ? Юристы (потому что много часов работы). Если Вы соприкоснулись к новому мировому явлению, то посмотреть на вопрос более творчески. Кодекс криптовалюты в Украине/ правила и принципы развития. Если основная цель : - развитие - участие нерезидентов ТО вначале СОБЕРИТЕ пригласите все типы/крипто индустрии. Вначале было .... ? Bitcoin / bitcoin 2009 год - первые блоки в реестре / Blockchain Значит надо пригласить в рабочую группу представителей / держателей Блокчейна (полные ноды). 2. Как образовался / емитировался первый bitcoin. ? Решение хеш-функции sha256. Специальная программа для майнинга. Значит важно пригласить разработчиков программного обеспечения как экспертов. 3. На каком оборудовани? Производители майнеров. 4. Как доставить оборудование ? Импортёры. Есть ли у них проблемы на таможне ? В СБУ ? 5. Получили первый биткойн. Ок. Куда ? На кошелек. На какой ? Кто разработчик кошелька? Пригласить разработчика криптокошельков. 6. Появилась потребность обменять bitcoin на гривну / доллар. Куда ? В Обменник . Представители обменников. 7. Решил оплатить Биткойном в магазине. Проблема. Не принимают. Пригласить средний бизнес и спросить, а чего вы боитесь принимать криптовалюту. 8. Решил купить / продать/ купить / продать - заработать на разнице стоимости криптовалюты. Криптобиржа. Пригласить владельцев криптобиржа и пользователей криптобирж. 9. Домашним майнерам дома. Получилось. Продолжу в следующем комментарии

Прокоса Вячеслав Владимирович

пн, 05/28/2018 - 23:34

Между CDMA и блокчейн большая прирва знаний. Я уверен в том что он ни капли не разбирается в понятиях ICO, блокчейн, смартконтракт и вообще может знает что такое Солидити? Я с ИТ сферы и я знаю что управленец это человек который вообще не рубит в технологиях. 4-ая экономическая революция в Украине, та Вы реально ребята едете, у нас еще полноценной 3 нет. Нам нужна борьба с коррупцией, а не 200 тендендеров на внедрение блокчейна с огромной коррупционной составляющей. Я посмотрел весь айти список, чуваки которые не знают что такое айти, просто закончили бизнес школы и им пофигу чем управлять ит-компанией (в основном галерой) или молоко-заводом. Научитесь дружить с большими полушариями прежде чем выставлять себя идиотом тут.

Рзаева Ламия Рза кызы

ср, 05/30/2018 - 19:20

Я надеюсь Вы сможете сделать задуманное. Посмотрите на моего сына Он Украинец в первом поколение! И, у меня нет желания покидать мою новую Родину! Я желаю, что бы такие амбициозные и рвущиеся вперед люди, были опорой этой прекрасной земле! Вы все молодые люди с будущим обязаны помочь встать на ноги таким маленьким но перспективным детям, как мой сын! Дерзайте, добивайтесь. Рвитесь и рвите, но добейтесь будущего для нас! А, мы чем сможем, тем и поддержим. И, еще.. если о Вас говорят или критикуют, значит есть будущее, значит Вы звезда!

Рзаева Ламия Рза кызы

ср, 05/30/2018 - 19:35

Вячеслав Прокоса... прекрасные, умные, заумные слова. прежде чем говорить такое маленький пример из жизни. Квитанции на электроэнергию... все знаем такие простые слова? ну так вот, пример: приходит квитанция, а там завышенные кВтч,,, ой аж в пересчете на 1000грн и тут заходишь в свой каб и быстренько решаешь вопрос....
поэтому прежде чем, чье то полушарие разглядывать и вести себя не тактично... В ЗЕРКАЛО ПОСМОТРИ АЙТИШНИК И ПЕРЕСТАНЬ ЗАВИДОВАТЬ. ДАВАЙ ПРИДУМАЙ ЧТО НИБУДЬ САМ, ДА ХОТЯ БЫ САЙТ ТВОЙ С ИННОВАЦИЯМИ. НАВЕРНОЕ ГРАММАТИКУ КОМП ТОЖЕ ПРАВИТ? НЕ УМЕЕШЬ НЕ ОБЗЫВАЙСЯ ХОТЯ БЫ. Куда у вас делся дух соперничества здоровый. Ведите себя, как подобает мужчинам. И, да я не агитатор, я могу и не проголосовать за него.

Яценко Павло Олександрович

чт, 05/31/2018 - 11:07

если максимально упростить большинство процедур, например паспорт и код, диджитализация (слово класное) - все перевести в цифровой мир, и отказаться от бумажек, и размещать гос органы в одном помещении, а не по всему городу, то и бюрократия исчезнет. Легкое сравнение укр почта и новая почта. Почему нельзя максимально повторить проект, даже не нужно смотреть на логистику амазон и ибей. А нельзя. Наверно это кому то выгодно....

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада