Єгоров Костянтин

Єгоров Костянтин

Вік
47
Київська
Київ
Державне управління
Ідея змін

ЗАГАЛЬНА ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ДЕРЖАВИ УКРАЇНА

Для розвитку держави Україна необхідно реорганізувати систему управління, яка побудована не на сучасних методах управління, а не на феодально-командній системі.

Як змінити застарілу систему управління на сучасну модель управління:

Реорганізація Державної Системи Управління

1. Перш за все необхідно допустити кваліфікованих управлінців до посади.
1.1 Комп'ютерний тест для державних управлінців на грамотність і знання таких дисциплін як філософія, історія, економіка, релігія.
1.2 Психологічний тест на перевірку чесності, порядності і бажання змінити країну.
1.3 Контрактна система для отримання посади в системі управління, на 6 місяців випробувальний термін, протягом якого управлінець повинен проявити свої ділові якості з реальними доказами виконаної роботи, що може бути підставою для пролонгації його контракту.
1.4 Контроль майна чиновника відповідно до його заробітної плати, а не доходів.

Реорганізація Системи Освіти

2. Участь і зміна ментальності населення країни Україна
2.1 Кваліфікація населення це важливий аспект у розвитку економіки країни. Як поліпшити кваліфікацію? Це перш за все створення коледжів і закладів, а також шкільних установ з напрямком і з вивченням технічних дисциплін, а також робітничих професій.
2.2 Дуже важливий крок скоротити до мінімуму юридичні установи, які випускають марну масу непотрібного населення для країни.
2.3 Введення в школах духовної освіти дуже необхідної для розвитку порядних і чесних патріотів своєї країни.

Реорганізація Судової і Правоохоронної Системи
3. Суди і робота судів
3.1 Виборча система районних суддів з випробувальним терміном і організація комп'ютерної системи скарг від населення, де виборці можуть скаржитися на неправомірні дії судді.
                                                                                                              
Система покарання і виконання
3.2 Громадяни, які скоїли особливо тяжкі злочини, повинні бути жорстко покарані аж до позбавлення права на життя. Громадяни, які скоїли менш тяжкі злочини, відправлятимуться на господарські роботи терміном до 2-х років. Це можуть бути роботи в сільському господарстві і на виробництві в колонії. Хороша система — направляти злодійкуватих чиновників на сільськогосподарські роботи.
          
Контроль Розподілу Бюджетних Коштів
4. Організація грошового потоку бюджетних коштів
4.1 Кожен громадянин знає, що грошові кошти не доходять до споживчої мети і розкрадаються. Перш за все необхідно створити електронну грошову систему, в чому вона полягає — це за принципом біткоїни. Для прикладу, необхідно модернізувати дорогу. Для цього виділяються готівкові гроші, які зберігаються в державному банку, якщо підрядник бере замовлення по ремонту дороги, він отримує спеціальний код від державного банку на зняття необхідних коштів за виконані роботи.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:06

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 16:52

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]
для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада