Євтушенко

Євтушенко Сергій

Вік
37
Київська
Київ
Біографія

Із 2012 року очолюю власну компанію «Brosco», яка керує торгівельною мережею супермаркетів із продажу побутових товарів «Червоний маркет». Нині мережа нараховує близько 100 торгівельних майданчиків у різних куточках України. 

У 2015 році заснував консалтингову компанiю «Лiдери бiзнесу» з метою впровадження сучасних світових технологій управління на українських підприємствах.

У рамках проекту є учасником співтовариства в «Університеті Сингулярності», що спеціалізується на розвитку інновацій у всьому світі.

Також із 2015 очолюю Профспілку підприємців міста Києва, яка захищає права та власність малих та середніх підприємств столиці від рейдерських зазіхань.

До цього у 2002 - 2012 роках був засновником і керував ТОВ «Феномен» - підприємством, що у ті часи стало національним лідером з оптової та роздрібної торгівлі картками поповнення мобільного зв’язку та інтернету від усіх мобільних операторів України.

А з 2009 по 2012 роки був співзасновником роздрібної мережі з продажу мобільних телефонів і аксесуарів «Мобільні фішки», що налічувала понад 150 торгівельних точок у Києві та Одесі. 

Здобув три дипломи про вищу освіту:

2015 - 2018 рр. - Національна академія державного управління при Президентові України, спеціальність - публічне управління суспільним розвитком.

1999 - 2006 рр. - Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», спеціальність - прилади точної механіки.

2003 - 2006 рр. - Міжнародний університет фінансів, спеціальність фінанси підприємства».

Додатково навчався у Школі власників бізнесу компанії «Висоцький консалтинг» (2014-2015). 
 

Освіта
Ідея змін

Програма дій “Лідери бізнесу”

Головна ідея: успішне майбутнє України можливе лише за умови інноваційного розвитку. Лише створення умов для самореалізації талановитої молоді та заохочення для впровадження нових технологій у повсякденне життя зупинить втечу найкращих фахівців за кордон, забезпечить значні зовнішні інвестиції в нашу країну та підвищення доходів населення.

Місія проекту «Лідери бізнесу» є навчання українців найновішим технологіям сучасного світу і створення найактуальніших інноваційних продуктів та послуг.

Мета проекту «Лідери бізнесу» - популяризація ідей та освіта у сфері нових технологій, впровадження інновацій у сферу послуг та навчальні заходи з підвищення рівня доходів населення.

Історія виникнення.

Проект започатковано у 2014 році з метою розвитку вітчизняного підприємництва за допомогою циклу лекцій та практичних тренінгів із розвитку власного бізнесу в одній з приватних бізнес-школі.

Поступово освітній напрям трансформувався у консалтингову діяльність, яка потребує масштабування на національний рівень.

Досягнення:

До проекту «Лідери бізнесу» в якості тренерів залучаються успішні практики у галузях новітніх технологій, управління проектами, стратегічного планування, маркетингу тощо.

Фінансування проекту здійснюється власними коштами, оскільки вбачається вигідною інвестицією в талановитих людей. Люди, вмотивовані на власний успіх, здатні створювати інноваційні цінності. Проект «Лідери бізнесу» допомагає використати власний потенціал із найбільшою вигодою для усіх. Усі компанії, з якими співпрацюють учасники проекту “Лідери бізнесу”, досягли за шість місяців співробітництва від 30% до 50% збільшення прибутку, підвищили зарплату на 40% співробітникам без скорочень персоналу, запровадили декілька інноваційних рішень для підвищення ефективності.

Завдання:

Лише унікальні послуги українських компаній будуть конкурентними на світових ринках. Саме тому кілька команд із проекту «Лідери бізнесу» нині створюють підприємства нового зразку за аналогією зі світовими трендами. Зокрема, один з таких проектів – створення магазину без обслуговуючого персоналу і черг – як магазин «Amazon Go», що відкрився у США на початку 2018 року. Вартість такого магазину становила мільйони доларів.

Ми плануємо влітку 2018 року відкрити перший подібний магазин у Києві значно меншими коштами. І з урахуванням набутого досвіду до кінця цього року свій наступний магазин ми відкриємо вже у Нью-Йорку.

Для масового впровадження інновацій в українських компаніях необхідна популяризація нових технологій бізнесу серед широкого кола людей. З цією метою в проекті «Лідери бізнесу» започатковуються постійно діючі спеціальні освітні курси з інновацій. Вони створюються за аналогією із однією американською бізнес-школою, з якою надалі відбуватиметься систематична практична взаємодія.

Перші слухачі школи інновацій зможуть пройти курси восени 2018 року

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:41

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Резник сергей владимирович

пн, 05/14/2018 - 21:38

Я хочу видеть этого человека как руководителя.

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:13

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:50

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Санжаревский Владимир Владимировичь

ср, 06/13/2018 - 22:07

Уважаемый Сергей , меня зовут Владимир. Я с семьёй переселенцы с Донецкой области , занимался производством гипсовой лепнины , хотелось бы восстановить и наладить производство , но не знаю к кому обратится по финансовому вопросу. С Уважением Санжаревский Владимир.

Шевчук Алла Вікторівна

чт, 06/14/2018 - 22:18

Сергію Євтушенку.

Добрий вечір! Пане Сергію, ми молода сім‘я, 13.06.2018 р. під час перегляду новин на каналі ICTV дізналися про Ваш проект у рубриці « Нові лідери»- де розповідалося про розвиток бізнесу у сфері торгівлі. На даний час, ми проживаємо у сільській місцевості: Рівненська обл.,Рівненський район, с.Рогачів.
Так склалося, що станом на сьогодні, ми з чоловіком безробітні; чоловік учасник бойових дій АТО підробляє, я доглядаю за дитиною- виховуємо синочка віком 3.3 р.
У селі, де ми проживаємо практично не має торгівельних об`єктів, хоча проживає близько 2.5 тис. населення, точніше кажучи є лише один магазин Райспоживспілки, де відсутній нормальний асортимент та якісні товари.
Наша сім’я, має мрію, та головне бажання розпочати власну справу, відкрити у нашому селі нормальний магазин, працювати і дати роботу іншим. Однак на даний час ми не маємо фінансової спроможності втілити нашу мрію, отож і вирішили звернутися до Вас.

З повагою Шевчук Алла, Шевчук Андрій, і наш синочок Давид.

Блажко Яна Сергеевна

пн, 06/25/2018 - 18:25

Здравствуйте Сергей ! Меня зовут Яна. Мы с мужем хотим открыть магазин , но нам нужна финансовая помощь , так как мой муж работает трактористом , а я сижу дома с детьми , мы не можем без помощи начать свое дело. С уважением Блажко Яна.

Шкрябець Денис Юрійович

пт, 07/06/2018 - 13:30

Добрый день, Сергей! Меня зовут Денис. У нас с женой есть мечта - собственный бизнес! Есть несколько интересных и перспективных идей. Но как у многих молодых пар существует проблема с финансовой частью. Можно ли с Вами связаться, и как, для более детального общения?
С уважением Денис!

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада