Федорова

Федорова Олена

Вік
30
Київська
Київ
Біографія

Освіта

01.09.2005 - 03.07.2010 рр. - Приазовський державний технічний університет, металургійний факультет, спеціаліст із металургії;

01.09.2012 - 27.10.2014 рр. - Харківський національний університет будівництва та архітектури, фахівець з економіки підприємства.

Додаткова освіта

2012 р. - «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ» - "Безперервне вдосконалення. Інструменти Бережливого підприємства".

Досвід роботи

02.08.2010 - 30.05.2012 рр. - учень-вивантажувач вапна з печей 4р, вапняний цех, ПрАТ "МК" Азовсталь";

30.05.2012 - 01.01.2013 рр. - інженер відділу ремонтів, ПрАТ "МК" Азовсталь";

01.01.2013 - 18.07.2013 р. - учень прибиральника, помічник начальника по ОНС ЦПМШ, ПрАТ "МК" Азовсталь";

18.07.2013-27.08.2015 рр. - економіст 2 кат.отдела операційного аналізу, ПрАТ "МК" Азовсталь ";

27.08.2015 - 01.01.2016 рр. - економіст 1 кат., бюро основних цехів відділу операційного аналізу, ПрАТ "МК" Азовсталь";

Обов'язки:
  - організація підготовки щоденної і щотижневої оперативної інформації за результатами попередньої собівартості продукції, досягнення ключових показників ефективності по підрозділах комбінату, щомісячний аналізу виконання плану виробництва, собівартості продукції (дотримання планових кошторисів витрат), досягнення ключових показників ефективності підрозділів комбінату;
 - організація процесу щомісячного аналізу техніко-економічних показників по підрозділах комбінату (фактичні калькуляції, ТЕП, розрахунки операційної ефективності);
 - організація підготовки інформації, що входить в компетенцію відділу, за запитами ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ», керівництва комбінату.

Досягнення:
- участь (співавтор) у проекті "Управління витратами" програми безперервного вдосконалення;
 - для спрощення щодобового розрахунку диференційованих норм спільно з Укіс розроблений інтерфейс електронного звіту;
- розробка автоматизованої моделі факторного аналізу відхилень по витраті металошихти; 
- пропозиції, спрямовані на підвищення своєчасного інформування персоналу про поточні витрати матеріалів (у режимі on-line) на попередньому переділі щодо норм витрати для коригування витрат на поточному етапі виробничого процесу.

01.01.2016 - 15.11.2017 рр. - начальник бюро планування відділу аналізу і планування, служба фінансового контролера, ПрАТ "МК" Азовсталь";

Обов'язки:
 - розробка річних планових бюджетів (бізнес-план), поточне планування;
 - виконання маржинального аналізу; підготовка презентації - адміністрування програмного середовища "Вінстіл";
 - розрахунок і завантаження у SAP R3 облікових цін;
 - підготовка інформації в компетенції для менеджменту і служб комбінату, компанії, що управляє;
 - виробництво економічних розрахунків за запитами керівництва - участь у робочих групах по виведенню функцій в аутсорсинг.

Досягнення:
 - розробка регламентуючих документів у вигляді СОПів, файлів з автоматичним розрахунком планованих витрат, що дозволяє прискорити процес щомісячного калькулювання;
- участь у робочій групах по модернізації обертаючих печей вапняного цеху; розробка моделі нормування електроенергії в конвертерному цеху.

20.11.2017 - теперішній час - старший менеджер управління фінансового контролю, ТОВ "Метінвестхолдинг".
 

Екологія
Соціальний захист
Ідея змін

Програма реабілітації екологічної ситуації в Україні, особливо проблеми брудних доріг, узбіч і газонів.

Жодного жителя нашої країни вже не здивує газон біля будинку з сотнями недопалків, упаковки з-під снеків або жуйки, розбите скло і екскременти тварин, причому не бродячих, а саме тих, яких вигулюють вранці та ввечері. 

Швидше здивує картина зворотна: чистий тротуар, зелений газон, в який не страшно випустити дитину влітку у сандаликах, і молодь, що кидає недопалки в урну, попередньо їх загасивши.

Я пропоную: 

1.Штрафи за сміття, великі і рівні для будь-якого виду забруднення території; зібрані кошти повинні йти до фонду «суботників». 

Державний сайт, на якому можна анонімно повідомляти про правопорушення, із доданням фото і відео.

2. Суботники, за участю жителів кожної квартири по графіку, щоб кожен українець як мінімум два рази на сезон брав у них участь. 

Причому вони повинні проходити у виключно позитивній атмосфері, щоб своє наступне «чергування» людина чекала з радістю, а не почуттям «покарання». 

Такі заходи висвітлюватимуться у пресі, на телебаченні, причому регулярно.

3. Максимум соціальної реклами за участю рядових громадян, не зірок і не професійних моделей, а саме небайдужих до чистоти українців.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:54

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Слюбик Андрій Володимирович

пн, 05/28/2018 - 08:07

Підтримую Вас. Ваша програмна мета повинна стати одним з основних кроків по покращенню екологічної ситуації в країні.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада