Іваненко Олег

Іваненко Олег

Вік
39
Київська
Бровари
Біографія

Освіта

Київський національний економічний університет, отримав кваліфікацію "юрист" в області економіки.

Досвід роботи

Розпочав свою трудову діяльність у 2001 році очоливши громадську організацію "Броварська організація інвалідів з ураженням опорно-рухового аппарату "Прагнення" в м. Бровари Київської області.

Із 2003 року по теперішній час – приватний нотаріус Броварського міського нотаріального округу.

З 2010 і дотепер – голова Громадського політичного об’єднання "Київська обласна асамблея інвалідів".

З 2010 по 2015 рік – обраний депутатом Броварської міської ради.

У 2015 році обраний депутатом Київської обласної ради VII скликання, на якій перебуваю і дотепер.

З 2015 року - голова Броварської міської організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Як результат діяльності громадської організації "Прагнення" та "Центру реабілітації інвалідів" стали реалізовані понад 20 проектів, основними з яких є:

  • "Безбар'єрна Україна";

  • "Волейбол сидячи";

  • Міжнародне авторалі «Каштани Київщини», для автомобілів з ручним керуванням, неодноразово проводилися як регіональні так і всеукраїнські змагання для людей з інвалідністю зі спортивної риболовлі;

  • Піший марафон на підтримку "Євро 2012";

  • "Захищай своїх", Гран-Прі міжнародного правозахисного фестивалю документальних фільмів "Сходи".

 У  2009 році  взяв участь у розробці та ратифікації конвенції з прав інвалідів, виступаю на пленарних засіданнях Верховної Ради.

У червні 2016 року на "5 каналі" був проведений телемарафон "Сильні духом" присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Метою його було забезпечити потреби вихованців Броварського Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Влітку 2017 року пішов на безпрецедентний крок - за 35 годин без сну проплив і проїхав три етапи триатлону "Айронмен", подолавши в цілому 228 кілометрів, що було занесене в Книгу Рекордів України. Цього ж року завдяки "Прагнення" вдалося організувати найбільш масове для людей на візках відвідування такої знаменної для України події як "Євробачення".

Накопичений досвід за роки практики зробили мене кращим нотаріусом міста Бровари, до якого звертаються найбільше  броварчан та жителів Броварського району.

Я не зупиняюся на досягнутому, ставлю для себе найскладніші цілі, переконаний, що, поставивши собі найвищі цілі, можливо досягнути омріяного.

Медицина
Ідея змін

Мета

Аудит системи охорони здоров'я як основна складова реформування всієї системи.

Суспільство чекає кардинальних змін у сфері охорони здоров'я, яка для більшості наших співвітчизників, на превеликий жаль, стала неефективною, а часто і зовсім недоступною. Медична реформа повинна перевести українську систему охорони здоров'я на загальноєвропейський напрямок.

Щоб покращити цю ситуацію, я розробив спеціальні методичні рекомендації, які вже оформлені у вигляді брошури. У ній розроблена методологія аудиту, його цілі й завдання, які повинні вирішуватися.

Ця методичка написана доступною мовою і складена таким чином, що буде зрозумілою не тільки експертам, але і не фахівцям, які не обізнані з тонкощами, як медичної галузі та її господарської складової, так і її реформування. Вона буде орієнтована як на місцевих депутатів та керівників громад, так і на пересічних громадян.

У разі реалізації проекту брошуру необхідно буде видати накладом не менше 100 тисяч примірників. Крім цього, дане видання зможе бути й надалі рекомендаційною базою для проведення вже самостійного аудиту місцевих закладів охорони здоров'я.

Позитивний досвід

  • У місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області пройшло пілотне випробування проведення медичного аудиту. Після цього в місцевих структурах охорони здоров'я вивільнили 30 тисяч квадратних метрів площ. При цьому якість наданих послуг не погіршилася, а навіть покращилася завдяки тому, що вивільнені фінанси були перенаправлені на актуальні потреби системи охорони здоров'я.

  • Налагодили зв'язок між первинною і вторинною ланками медицини, знайшли можливість забезпечити місцем проживання нових фахівців, що дозволило залучати молоді та перспективні кадри.

  • Активно стали впроваджувати державно-приватне партнерство. Завдяки чому з'явилася можливість залучати приватний бізнес в ту частину медичної інфраструктури, яка вимагає обов'язкового технічного переоснащення та оновлення. Якщо б розраховували тільки на державні кошти, то процес переоснащення лікарень зайняв би десятиліття. А в даному випадку загальна система міста вже зараз ефективно працює на користь пересічних громадян.

  • До речі, позитивний досвід Кам'янець-Подільського став основою семінару, який ми провели в 2017 році в Києві спільно з ВГО «Клуб мерів» під назвою «Діяти, а не чекати. Медична реформа: досвід регіонів». Він зібрав близько 200 керівників органів місцевого самоврядування, очільників профільних структурних підрозділів виконавчих комітетів міських рад та головних лікарів місцевих лікарень.

Економічна складова

Якісний аудит можна провести протягом одного - двох місяців на території однієї з областей і зробити відповідні висновки, зазначивши, що необхідно змінити, щоб система дійсно реформувалася, які потрібні управлінські рішення в кожній конкретній області, районі, місті, селі.

Для проведення повного аудиту необхідна команда чисельністю десять осіб і оплата їхньої праці. Витрати на проведення всіх необхідних заходів в одному регіоні становлять близько 1 мільйона гривень. Однак в разі впровадження мого проекту і застосування рекомендацій аудиту економічний ефект для держави буде сягати 1 мільярда доларів США.

І це все буде в рамках існуючого законодавства. Всі рекомендації не будуть виходити за рамки чинної нормативної бази. Термін виконання всіх дослідницьких робіт займе від одного до двох місяців.

Фінансування проведення аудиту може бути здійснено за рахунок коштів, як державного бюджету, так і місцевих громад, зацікавлених у реформуванні медичної системи. Крім цього, може бути залучено фінанси недержавних фондів та міжнародних донорів.

Посилання на повну програмну мету кандидата

Осадчий Олександр Сергійович

чт, 05/10/2018 - 08:26

В край актуальна та своєчасна программа. Так як не вистачає контролю над медициною. Створити б ще щоб було покарання за зловживання на місцях.

Фролов Андрій Володимирович

сб, 05/12/2018 - 20:56

Така програма зараз необхідна. Тому що медицина стала дуже погана. А так є реальний шанс дійсно наблизити нашу медицину до Євростандартів.

Карандасова Марiя

ср, 05/23/2018 - 23:37

Такой молодой, а уже собирает голоса подкупом.)
Мол, поставьте лайк под одной фоточкой, а вам за это ништячок )

Карандасова Марiя

сб, 05/26/2018 - 00:03

Разобрались c Екатериной, вышло недопонимание. Девушка хотела как лучше, а получилось как всегда )))
Бывает.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада