Колесник

Колесник Андрій

Вік
54
Київська
Київ
Біографія

Маю хобі – люблю вдосконалювати існуюче та/або опановувати/упроваджувати нове.

Не можу терпіти застою у справах, якими займаюсь, – прихильник «Теорії змін».

Де не вчусь – завжди отримаю відзнаку, починаючи зі школи, у вищих учбових закладах та на численних програмах та курсах.

Маю дві вищі освіти – авіакосмічну (1987) та фінансово-економічну (2002).

Для того щоб закінчити французську річну програму зі «Стратегічного менеджменту» (спеціалізація – аерокосмічна промисловість) при Вищій школі бізнесу м. Тулузи (1994), довелось на додаток до англійської (рівень В2) із нуля вивчити французьку мову.

Закінчив 2-х місячне стажування у найбільшій авіакосмічній компанії Франції «Аероспасьяль» (нині «Аербус груп») у відділенні «Космос та оборона».

Робота за першим фахом виявились циклічною – включно до 1996 року, коли пішов із посади начальника відділу аналізу та прогнозування космічної діяльності Національного космічного агентства України, – а потім - продовжив із 2015 року, коли почав практикувати, як незалежний експерт із аерокосмічної діяльності.

У великий проміжок часу – із 1996 по 2012 рік – упроваджував технічну допомогу Європейського Союзу для реформ в Україні. Спочатку, як заступник виконавчого директора координаційного бюро програми Тасіс в Україні (державна служба до 2002), а потім - як експерт у програмах та проектах допомоги ЄС.

Спеціалізувався на реформі державного управління.

Опанував французьку методологію «Management Performance», а також цикл «Політика-Стратегія-Програма-Проект» із застосуванням логіко-структурного підходу, який практикується в ЄС.

У 2006 - 2012 рр. - брав активну участь у впровадженні цих особливостей в українську систему державного управління, приділяючи найбільшу увагу питанням моніторингу та оцінки.

 

Стратегічні
Ідея змін

Повернення України до пулу провідних космічних держав світу через реорганізацію космічної діяльності в Україні

Проблема

Відійшовши від прийнятих у цивілізованому світі підходів на користь пострадянської (російської) схеми керування, наша система управління космічною діяльністю зайшла у глухий кут, що призвело до втрат ринків пускових послуг, багаторічної відсутності у космічному просторі українських супутників та космічних апаратів, постійного ігнорування міжнародних проектів засвоєння космічного простору, як потенційна країна-учасниця. А також призвело до намагання талановитих українських науковців та інженерів працювати для(під) інших(ми) юрисдикцій(ями).

Відсутність зовнішнього контролю з боку уряду, а також координації на політичному (стратегічному) рівні, призвело до вад в організації космічної діяльності, надмірної зарегульованості, недостатньо професійного менеджменту, неефективного використання бюджетних коштів та величезних збитків у комерційних проектах, у рамках яких були надані державні гарантії. Про це свідчать результати п’яти перевірок рахункової палати України.

Запропоноване рішення

  • Застосування методології, орієнтованої на досягнення результату, на базі найкращих практик космічних відомств провідних країн світу.
  • Проведення PEST- та SWOT-аналізів стану справ у цій сфері, а також скликання стратегічної сесії для визначення візії, місії та стратегічних цілей космічної діяльності в Україні. 
  • На підставі результатів - формувати Державну космічну політику та пропонувати організаційні структури, які будуть координувати її реалізацію а також ті, які безпосередньо будуть працювати над досягненням цілей сформованої політики. 
  • «Відкриття вікна» для підготовки стратегій та програм вурамках індикативних бюджетів.
  • Визначення пласту законодавства, який у рамках досягнення цілей Державної космічної політики, має бути змінений.
  • Сконцентруватись на короткотермінових змінах, які значно полегшать існуюче становище, а також оцінити довгострокові, які будуть націлені на розробку нових редакцій профільного законодавства.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:03

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 22:53

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:29

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада