111

Корнєва Ольга

Вік
35
Дніпропетровська
Дніпро
Біографія

Освіта

2000-2005 р.р. - заочне відділення юридичного факультету Дніпропетровського національного університету. Диплом юриста.

Листопад 2005-2008 р.р. - аспірантура Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Січень 2009 р. – захистила кандидатську дисертацію на тему «Шляхи розвитку місцевого самоврядування України в контексті досвіду держав Європейського Союзу» у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, здобувши науковий ступінь кандидата наук з державного управління.

Червень 2015 року – отримала вчене звання доцента.

Досвід роботи

З вересня 2002 р. по січень 2006 р. працювала старшим лаборантом кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства юридичного факультету ДНУ.

З січня 2006 р. по жовтень 2009 р. працювала викладачем кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства та кафедри теорії держави і права, конституційного права та державного управління ДНУ ім. О. Гончара.

З жовтня 2009 р. до теперішнього часу працюю на посаді доцента кафедри теорії держави і права, конституційного права та державного управління юридичного факультету  ДНУ ім. О. Гончара.

З 2010 року по теперішній час викладаю в магістратурі державного управління напряму «Публічне управління та адміністрування» Центру післядипломної освіти ДНУ ім. О. Гончара.

У період 2008 - 2012 рр. виконувала обов’язки заступника декана юридичного факультету з навчальної роботи. Обов’язки: управління навчальним процесом, розробка та впровадження навчальних планів.

Додаткова інформація

Автор понад 30 наукових публікацій із питань розвитку місцевого самоврядування, серед яких 1 навчальний посібник та монографія «Шляхи розвитку місцевого самоврядування України у контексті досвіду держав Європейського Союзу».

Розробила та запровадила у навчальний процес спецкурси «Менеджмент у державному управлінні» та  «Регіональне управління».

Була кандидатом у депутати до Дніпропетровської міської ради під час місцевих виборів у 2015 р.

Протягом 2014-2015 рр. була головою ради молодих вчених юридичного факультету Дніпровського національного університету ім. О. Гончара.

У 2015 році приймала участь у розробці стратегії розвитку Дніпропетровщини.

Голова громадської організації «Платформа місцевої ініціативи».

Є співавтором, координатором та тренером громадського проекту «Як відкрити міську владу?», що включає в себе серію тренінгів та майстер-класів, спрямованих навчити громадськість співпрацювати з міською владою.

Член політичної партії «Сила людей».

Закордонне навчання

Вересень 2008 р. – стажування у Вищий школі публічного управління, м. Щецін (Республіка Польща) та у міській раді Щеціна.

У квітні 2017 р. - участь у навчальній поїздці до Республіки Польща (міста Гданськ, Гдиня, Сопот) у рамках Школи молодого політика Міжнародного республіканського інституту з метою вивчення досвіду функціонування неурядових організацій, політичних партій та органів місцевого управління.

У лютому 2018 р. - учасник програми Open World Бібліотеки Конгресу США, у рамках якої приймала участь у навчальній поїздці до США (м. Вашингтон, Лінкольн (штат Небраска) за темою «Законодавство на місцевому рівні».

Освіта
Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Моя програмна мета: «Школа муніципального управління». Він покликаний виховати та залучити до управління територіальними громадами нове покоління менеджерів, здатних приймати ефективні, креативні управлінські рішення, що суттєво вплинуть на спроможність територіальних громад та повернуть довіру місцевих жителів до органів місцевого самоврядування. 

    Умови участі

    • Вік від 20 років;
    • Бути студентом вищого навчального закладу або мати закінчену вищу освіту.
    • Соціальна активність.

    Завдання:

    - навчити учасників ефективно організовувати свій робочий простір, використовувати свій робочий потенціал, будувати команду;

    - надати учасникам чітке розуміння про структуру та напрями роботи місцевої ради;

    - ознайомити учасників зі статусом та повноваженнями місцевих депутатів;

    - надати учасникам основні інструменти роботи з різними категоріями населення та ЗМІ;

    - сформувати в учасників навички щодо проектного менеджменту;

    - надати учасникам основи ефективної роботи у фінансовому секторі місцевої ради; розкрити основні напрями роботи ради у цій сфері;

    - розкрити основні принципи та методики щодо залучення коштів до проектів (фандрайзинг, бюджет участі, рубіжні закупівлі та ін.);

    - навчити учасників розробляти та приймати ефективні управлінські рішення.

    Кількість учасників проекту – 20-25 осіб.

    Навчання передбачає:

    - тривалість навчання - 2 місяці;

    - видачу сертифікатів за результатами навчання і позитивних характеристик;

    - проходження стажування у місцевій раді – 1 місяць;

    - отримання рекомендацій за результатами навчання та можливість працевлаштування у структурних підрозділах місцевої ради.

    Як це працює?

    - початкове установче навчання для введення у процес, присвячене ознайомленню з місцевою радою,  основним потенціалом території, на яку розповсюджуються повноваження органу місцевого самоврядування;

    - навчання із залученням спеціалістів, провідних тренерів, депутатів місцевої ради, провідних спеціалістів у галузі політики, психології, менеджменту,  HR, бізнесу, фінансів;

    - стажування у структурних підрозділах місцевої ради.

    До проведення навчань та практики можуть долучатися громадські організації, діяльність яких не суперечить діяльності програми, навчальні центри з метою проведення різних спільних заходів.

    Результат

    • Підвищення престижності служби в органах місцевого самоврядування;
    • Сформувати резерв кваліфікованих кадрів для місцевої ради.

    Посилання на повну програмну мету кандидата.

    Тодоров Василь Іванович

    нд, 05/13/2018 - 10:01

    Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
    Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

    Шатній Олександр Вікторович

    вт, 05/15/2018 - 19:20

    Шановні лідери!
    Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
    https://www.facebook.com/guild.org/
    - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
    http://guild.org.ua/

    З повагою, лідер Олександр Шатній

    Тіщенко Олександр Олександрович

    чт, 05/17/2018 - 12:12

    Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
    Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

    посилання на мою анкету
    https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

    посилання на мій Facebook
    https://www.facebook.com/proproductionkievua

    посилання на сервіс ...Я Спонсор!
    http://smartresponsor.com/

    З Повагою,
    Олександр Тіщенко

    Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

    Громадська наглядова рада