Костяшкін

Костяшкін Іван

Вік
41
Хмельницька
Хмельницький
Біографія

У 1999 р. закінчив із відзнакою юридичний факультет Хмельницького інституту регіонального управління та права (сьогодні Хмельницький університет управління та права). 

2001 - 2005 рр. - навчався в аспірантурі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

 У 2006 р. - під керівництвом академіка В.І. Андрейцева, захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

24 жовтня 2007р., рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки № 4/53-Д, Костяшкіну І.О. присвоєно вчене звання доцента.

Із 2008 р. здійснював підготовку дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук на кафедрі земельного та аграрного права Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

У 2017 р. під керівництвом професора В.В. Носіка захистив дисертаційне дослідження на тему: «Проблеми правового забезпечення соціальної функції права власності на землю в Україні».

Із червня 1999 року по жовтень 2001р. працював у Федерації профспілок Хмельницької області правовим інспектором, експертом профспілок у відділі правового захисту.

Наукову та педагогічну діяльність розпочав у 2001 році на посаді викладача кафедри цивільно-правових дисциплін Хмельницького університету управління та права.

Працював на посадах викладача, старшого викладача, доцента, а з 2008 року по даний час завідувач кафедри трудового, земельного та господарського права.

Є автором понад 120 наукових та навчально-методичних праць, серед яких дві монографії та п’ять навчальних посібників.

Науковими напрямками діяльності є екологічне право, земельне право, аграрне право, проблеми земельного права, право власності на землю, право загального землекористування, обмеження прав на землю. 

Переможець конкурсу імені Святого Володимира за краще науково-практичне видання в Україні у номінації  “Земельне право; екологічне право; природоресурсове право; право екологічної безпеки” 2017 року.

Двічі проходив стажування за кордоном. У жовтні 2008 р. взяв участь у навчально-ознайомчому візиті представників органів місцевого самоврядування України до Ради Європи, з офіційним візитом відвідав штаб-квартиру ради Європи у м. Страсбург, Франція.

Протягом травня 2015 (21 день) проходив стажування в університеті Потсдама, ФРН у рамках участі у міжнародному науковому проекті TRADIR №543990–TEMPUS–1–2013–1–DE– TEMPUS–JPCR, проекту міжнародної технічної допомоги “Навчання альтернативному вирішенню спорів як підхід до забезпечення прав людини (TRADIR)”, грудень 2013 — листопад 2016.

Брав участь у розробці ряду законопроектів щодо внесення змін до Земельного кодексу України. 

Викладацьку роботу поєдную з юридичною практикою.

2 вересня 2002 р. на підставі рішення Хмельницької обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури одержав свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю. 

Нагороджений: грамотою Міністерства освіти і науки України (2008), подякою Прем’єр-міністра України (2017р.).

Правоохоронна система
Економіка
Ідея змін

Економіко-правові засади завершення земельної реформи в Україні шляхом розвитку і поширення європейської практики функціонування фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів:

  • законодавчі зміни, щодо пріоритету безоплатної приватизації та купівлі продажу  земельних ділянок с/г призначення для ведення фермерського господарства;
  • компенсація державою відсотків за кредитними програмами придбання с/г техніки фермерськими господарствами та сільськогосподарськими кооперативами;
  • забезпечення логістичного та інфраструктурного супроводу реалізації сільськогосподарської продукції за реальними ринковими цінами;
  • стимулювання виробництва окремих видів сільськогосподарської продукції через державні дотації;
  • економічне стимулювання заходів  в сфері охорони ґрунтів, запровадження раціональної системи сівозмін, договорів про взаємодію у сфері охорони і використання сільськогосподарських земель, розробку проекту системи охоронного землеробства тощо.

Результати: зайнятість сільського населення, підвищення рівня доходів місцевих громад, покращення економічної та демографічної ситуації особливо на селі, збереження та відновлення сільськогосподарських земель як основного національного багатства.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Кобзар Сергей Александрович

вт, 05/08/2018 - 23:17

Фермерство назрело. Тут автор прав. Фермеры нуждаются в поддержке местных советов деньгами и заказами, а это государственный уровень. Просто идея из практики.

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 00:04

Актуально. Автора можно включить в рабочую группу.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:30

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:28

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада