Наталуха Дмитро

Наталуха Дмитро

Вік
30
Київська
Київ
Біографія

Освіта

  • 2013 – 2014 р. - Кембреджський університет (Коледж Фітцвільям) Кембридж, Англія. Магістр із міжнародної політики і відносин (повний стипендіат Cambridge Trust). Навчальна програма включала наступні курси. 

1. Дипломна робота на тему ‘Проблеми формування еліт в українській політиці 2004-2013 років’;

2. Дослідження впливу неякісних суб’єктів державної політики на державотворчий процес в Україні у відповідний період.

  • 2004 – 2010 рр. - Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Шевченка. Київ, Україна. Магістр із міжнародного публічного права.

  • 2009 р. - Гааська академія міжнародного права. Гаага, Нідерланди.

Досвід

2017 р. - дотепер "Lead/Augury" Strategic Communications. (Відносини з органами державної влади, брендинг, політичні консультації).

2015 - 2017 рр. - Комінтернівська районна державна адміністрація Одеської області Комінтернівське, Одеська обл. (Державна служба).

2014 - 2015 р. - “HIAS” / “Право на Захист” Київ, Україна. (Адвокація, внутрішньо переміщені особи, права людини).

2014 р. -  “Project for Democratic Union” (Асоційований дослідник) Лондон, Англія. (Міжнародна політика, державне стратегія, проблеми євроінтеграції).

2011 – 2013 р. - “Baker & McKenzie CIS Limited” Київ, Україна. (Банківське і фінансове право, міжнародні інвестиції).

2010 – 2011 р. - ‘Юридична фірма ‘Ілляшев та Партнери’ Київ, Україна. (Міжнародні інвестиції, банківське і фінансове право, судова практика).

2007 – 2009 рр. - “Spenser & Kauffmann” Attorneys at law” Київ, Україна. (Нерухомість і земельне право, міжнародні інвестиції).

Соціальні проекти

  • Засновник українського інституту брендингу територій.
  • Координував ініціативу “Професійний Уряд” (об’єднує близько 2000 українців – випускників іноземних ВНЗ).
  • Керівник Товариства Українців Кембриджського Університету (CUUS), яке об’єднує українських студентів Кембриджу.
  • Керівник Клубу випускників ІМВ ‘Ardea Alba’, який об’єднує випускників ІМВ на локальному і міжнародному рівнях.
     
Туризм
Ідея змін

Мета 

ТМ «Україна» - проект, який має на меті створити з України популярний бренд, здатний залучати велику кількість туристів, що у свою чергу простимулює економіку країни.

Ми стверджуємо, що туризм – одна з небагатьох галузей, яка може ефективно і оперативно активувати українську економіку. Внутрішній туризм здатен реінвестувати в економіку України кошти українців, замість того, що ці ж гроші осідали десь в економіці Єгипту чи Туреччини. Туризм зовнішній, в’їзний, здатен залучити іноземну валюту.

Але для того, щоб реалізувати це, «Україна» має стати потужним, упізнаваним і привабливим брендом із позитивними конотаціями.

Посилання на презентацію програмної мети кандидата.

Кобзар Сергей Александрович

вт, 05/08/2018 - 23:13

Довольно актуально переориентировать экономику. Только ее надо не реинвестирования, а переформатировать. Деньги в экономике есть, но их крадут местные советы. А МВФ посадил Украину на долговую иглу, здесь виноваты депутаты. Может автор выдвинет идею про реформацию власти ?

Наталуха Дмитро Андрійович

У відповідь до від

чт, 05/17/2018 - 09:12

Вы правы, идея о реформации власти актуальна не меньше, чем идея о переориентации экономики, более того - без первого не будет политической воли осуществить второе, так что это абсолютно взаимосвязанные вещи.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:07

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:00

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:29

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада