Осіпов Андрій

Осіпов Андрій

Вік
41
Київська
Київ
Біографія

Експерт Інституту Політичної Освіти (ipo.org.ua), експерт Міжнародного Республіканського Інституту (iri.org).

Спеціалізація: політична діяльність та політичні партії; організація та правовий захист виборчих кампаній; організація місцевого самоврядування; система стримування і противаг в місцевих радах; реалізація та захист прав депутатів та депутатських об’єднань; Статути територіальних громад; регламенти та положення про постійні комісії місцевих рад; форми прямої участі громадян у місцевому самоврядуванні.

  • Адвокат, член Асоціації правників України, правозахисник.
  • Координатор Громадського руху «До майбутнього з освітою».
  • Голова громадської організації «Луцькі дороги».
  • Співзасновник та учасник громадсько-політичного руху «Сила людей».
  • Засновник Фонду «Ефективне суспільство».
  • Депутат Луцької міської ради VI  скликання.
  • Голова Правління ПрАТ “Одеська кіностудія”.
Правоохоронна система
Ідея змін

Моя програмна мета: створення в Україні повноцінної системи суду присяжних, як спосіб вдосконалення механізму стримування і противаг, передачі монополії на справедливість до суспільства, підвищення цікавості до суду та суті судочинства, розвиток правозастосування.

В історії України був успішний досвід суду присяжних. Його впровадження зумовило значні позитивні зміни в державі, відродило довіру до судочинства, викликало велику цікавість суспільства до судових процесів та високу повагу до судових рішень. Годі говорити, що період існування суду присяжних (1864 – 1917 рр.) був періодом розквіту правозастосовчої практики, виникнення цілої плеяди судових діячів, чиї прізвища ми згадуємо вже понад 100 років.

Суд присяжних забрали в українців при створенні тоталітарного режиму СРСР. Адже, в умовах невільницької держави владна верхівка прагне сконцентрувати в своїх руках усю повноту влади. Тоталітарному режиму потрібен суд, як інструмент політичної розправи, інструмент тиску на суспільство, інструмент підкорення громадян.

Функціонування суду присяжних – це вимога Конституції України. Проте, протягом усієї Незалежності нашої держави суду присяжних у нас досі немає. Лише у 2012 році було запроваджено формальний суд присяжних. Зараз він діє виключно в одній категорії справ – там де підсудного може бути засуджено до довічного позбавлення волі. І навіть у цьому випадку, присяжні призначаються лише в тому разі, якщо підсудний на цьому наполягає.

Але нині діючий в Україні суд присяжних – це правовий покруч, це знущання з самої ідеї такого судочинства. Тобто, суд присяжних є «невеличким доповненням» до існуючої системи. Зараз суд присяжних діє у складі двох професійних суддів і трьох присяжних. Зрозуміло, що практично в усіх випадках професійні судді мають професійну перевагу і чинять на присяжних своєрідний тиск авторитетом, часто перетворюючи їх на статистів. Відтак суд присяжних в Україні зараз ні за формою, ні за суттю - не є повноцінною формою здійснення судочинства.

Я хочу, щоб в Україні був повноцінний суд присяжних. Вироки мають ухвалювати дванадцять незалежних присяжних. Здійснення правосуддя у кримінальних і частині цивільних справ має належати громаді. Суд присяжних - це правосуддя і милосердя, це реакція суспільства на порушення законів, які забезпечують існування окремої людини та суспільства в цілому.

Суд присяжних - це справжня змагальність судового процесу. Суд присяжних - це важлива складова системи стримування і противаг. Це одна із гарантій свободи суспільства та права на справедливий суд. Це спосіб захисту інтересів людини та суспільства перед державою.

Посиллання на повну програмну мету кандидата. 
Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:59

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 17:12

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:02

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада