п

Пивоваров Юрій

Вік
44
Київська
Київ
Біографія

Освіта

У 1995 році закінчив із відзнакою факультет “Інформаційні системи в менеджменті” Львівської комерційної академії, де у 1996-1997 роках був асистентом кафедри “Програмних засобів інформатики”.

Випускник програми "Підприємництво та інноваційний менеджмент UC Berkeley" (2015 рік).

Досвід роботи

Голова оргкомітету форуму Київського міжнародного економічного форуму.

Із 2014 р. займаю посаду виконавчого директора асоціації «Інноваційний розвиток України» (АІРУ). Асоціація об’єднує провідні міжнародні та національні компанії у сфері високих технологій, освіти й науки, інформаційних технологій, машинобудування, мікроелектроніки, енергоефективності. Місією асоціації є створення умов для високотехнологічного бізнесу в Україні.

У 2014 році очолив організаційний комітет Київського міжнародного економічного форуму, співорганізатором якого є АІРУ.

Із грудня 2014 року є керівником групи радників Голови комітету з питань промислової політики та підприємництва Верховної Ради України.

2009 – 2013 рр. — директор із розвитку проектів компанії HT Ukraine. Координував питання розробки концепції, придбання нерухомості та земельних ділянок, запуску в експлуатацію та маркетингу для таких проектів, як торгова галерея "Опера Пасаж" (Львів), готель "Леополіс" (Львів), та інших.

2005 – 2009 рр. — директор із розвитку нерухомості компанії «Єврокон Україна».

1998 – 2005 рр. — працював у Baltic Beverage Holding (Carlsberg Group) на різних посадах - торговий представник, регіональний менеджер з продажів, національний менеджер з розвитку.
 

Економіка
Ідея змін

Моя програмна мета: будувати успішне майбутнє України шляхом об'єднання людей, які мають бажання та можливості змінювати світ на краще.

Для реалізації цієї мети я разом з командою та партнерами створили Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) — масштабну міжнародну подію, головною темою якої є майбутнє економічного розвитку. Щорічно на форумі обговорюються найбільш важливі проблеми не лише для України, а всього світу в цілому. КМЕФ покликаний створити потужну дискусійну платформу, об'єднавши учасників, які формують новітню історію економічного розвитку у столиці найбільшої європейської країни.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

11

 

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 01:18

Вот это по делу. Автора в инициативную группу

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:57

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Рудаков Василь Петрович

вт, 05/15/2018 - 16:29

Саме цікаво, що більш менш нормальні програми, мають найнижчий рейтинг. І зовсім немає програм, про втілення нових винаходів і технологій, які мають найбільшу цінність і приносять максимальний доход. Як що сільське господарство приносить 10-25% доходу, то винаходи(чим займається Америка та Японія 100=200 до тисячі процентів. Тому без розстрілу чиновників корупціонерів не обійтись.Только пуля бюрократа может отрезвить....... І обов,язкова зміна всього устрою з дико капіталістичного на суспільно общинний лад зі зміною фінансово-банківської ростовщицької системи на систему радянського чи японського типу. І чим швидше, тим ліпше. Інакше ломежузи хамміти продадуть і нас і нашу землю.

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:10

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:30

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада