1

Роньшин Максим

Вік
46
Київська
Київ
Біографія

У 1994 году закінчив Київський національний університет ім. Шевченка за спеціальністю "Програмування, прикладна математика".

Будучи студентом, працював у конструкторському Бюро "Шторм" програмістом

1995-1997рр. - як фрілансер створював продукти під замовлення, від мультимедійних дисків ("Улюблені пісні наших дітей") до супутникових систем (банк України)

1995-1997рр. - ТОВ "Талер", технічний директор. Створення навчальних систем для персоналу атомних та гідроелектростанцій.

У 1998 році як системний аналітик у рамках проекту USAID створив ряд проектів у допомогу Службі зайнятості та Міністерству праці - систему "Кур'єр", систему "Іва".

1999-2003рр. - Дублін, Ірландія. Кар'єра від програміста до директора компанії "Computer Control Solutions". Створював програмні продукти для перших мобільних пристроїв.

2003р. - повернувся в Україну, щоб створювати свої продукти і заснував компанію Digsee, де працював як виконавчий директор до 2013 року.

Близько 10 винаходів, патентів і зарєєстрованих торгових марок.

Компанія Digsee успішно працює до цих пір, обслуговувала і обслуговує найбільші компанії України, такі як "Київстар", "Філіп-Моріс", HP. Найвідоміші продукти: "MobileSOP" - мобільні рішення для торгових агентів, Digsee Sure - анкетування на планшетах, GPSGRAD - виробництво трекеров для машин

2013-2014рр. - виграв грант у Тренто, Італія. Заснував компанію LearnPeaks для вирішення фундаментального завдання - як повернути дітей з цифрового світу до реального. Створив кубики-алфавіт для навчання дітей із допомогою доповненої реальності. Пазл-загадка, програма для першої української мультимедійної книжки Євгена Маєвського

2015-2017рр. - співзасновник і виконавчий директор стартапу Aroglyph. Геолокаційна соціальна мережа із доповненою реальністю.

2017р. - зараз - співзасновник, головний ідеолог і керуючий партнер проекту InCust. Це платформа дружби покупців і бізнесу. Цей проект позбавляє покупців від зайвого пластика у гаманці, а бізнесу дає канал спілкування із покупцем. В Україні запущена в експлуатацію спільно із компанією "Київстар" під торговою маркою "inCust від Київстар".

Пройшли до першого українського телеком-акселератора ВДНГ-Тек, перемогли на демо-дні.

Пройшли і успішно закінчили перший ФІНТЕК-акселератор ФінтекМастер від НБУ, MasterCard і фонду відкритих даних тисяча дев'ятсот дев'яносто одна

Брав участь у ряді проектів допомоги від міжнародних донорів в Авдіївці та лінії розмежування. Допомога матерям, людям похилого віку. Мої розробки дозволяють людям прийти до найближчого магазину, і, назвавши свій номер телефону, отримати необхідні продукти.

2018р. - як соціальний проект заснував проект BeAngel.Org - Платформу Надії. Платформа соціального фінансування на базі криптовалюта і блокчейна.

Посилання на повну версію резюме кандидата.

Соціальний захист
ІТ
Ідея змін

Моя програмна мета: створити платформу надії, платформу, яка дозволить кожному стати особистим ангелом для когось. Не тільки допомогти, а й співчувати, і просто спілкуватись. Прозорість соціального фінансування буде забезпечена із допомогою blockchain та прямого спілкування. 

Як це працює?

1. Перш за все - це довіра. Ми більше допомагали би один одному, якщо були б впевнені у тому, що наші кошти потрапили до адресатів. Уявіть собі, що Ви пожертвували 10 гривень. І через годину Вам на телефон приходить повідомлення - за ваші гроші купили конкретній дитині ось такі ліки. А ось фото. А ось всі документи, причому апостильовані, і внесені у блокчейн навічно так, що їх не можна підробити.

2. Комунікації і волонтерство: як ангел Ви зумієте бути залучені за вашим бажанням до роботи з підопічними. У цьому світі іноді так важливо частинка спілкування! А як волонтер - бути на зв'язку з підопічними, навіть якщо вони хочуть залишитись анонімними.

3. Легкий спосіб збору коштів. Нові технології дозволять легше зібрати гроші. Пожертвувати можна в чат-боті, за допомогою СМС або прямо при покупці товарів в улюбленій компанії. І бути втягнутими у процес

4. Нові технології повинні допомагати, а не ставити перепони. Наприклад, рідна школа в глибинці може купити сама на сайті розетки телескоп. Але як це зробити просто, не порушуючи законодавство?

5. Публічний відбір.

КОЖЕН проект може отримати як фінансову пожертву, так і волонтерську допомогу. За проекти, які НЕ зберуть потрібну суму, користувачі голосуватимуть, и ті, у кого найбільше голосів, будут фінансуватись із загально фонду.

6. Соціальний статус.

Ангели отримуватимуть спеціальну внутрішню валюту, яку можна буде заробити лише своєю допомогою проекту.

Я можу свій досвід IT-проектів спрямувати на те, щоб ми стали більш людяними. І дати кожному із нас можливість відчути себе ангелом

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

1

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:04

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:37

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 22:50

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:28

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада