Сова Світлана

Сова Світлана

Вік
42
Дніпропетровська
Кривий Ріг
Біографія

Юрист, адвокат, підприємець, управлінець. 

Освіта

  • Київський національний економічний університет, спеціальність «Менеджмент організацій»;

  • Юридична академіюя України ім. Ярослава Мудрого, юридичний факультет;

  • Національний університет «Одеська юридична академія», Інститут підготовки професійних суддів і отримала кваліфікацію магістр права.

Досвід роботи

Працювати почала з 17 років. Спочатку маклером, а потім кар’єра до заступника директора МПП.

У 1998–2011 рр. - директор ПП «Агентство ВІОЛА».

У 2001–2002 рр. - почала працювати в юридичній сфері, спочатку ТОВ «Юридичне консалтингове партнерство «Классик» провідним юрисконсультом, а пізніше на інших посадах.

У 28 років заснувала власну юридичну компанію ТОВ  «Юридичне агентство «Рада Інвест», де і працюю до цього часу директором.

Громадська діяльність

  • Член Громадської організації «Об'єднання відповідальних громадян».

  • Член Ради Громадської спілки «Екологічна Рада Криворіжжя».

  • Член Наглядової ради Благодійного фонду «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу».

  • Засновник незалежної медіа-платформи «Експерт КР».

  • 2006–2010 - член політичної партії «Наша Україна», депутат Криворізької міської ради V скликання (2006–20010). У 2014 році член партії «Народний фронт», балотувалася від партії «Народний фронт» у народні депутати.

Отримала третій результат на 32 окрузі. У 2015 році балотувалася від  політичної партії «Сила Людей» на місцевих виборах м. Кривого Рогу. Отримала представницький мандат депутата Криворізької міської ради VII скликання.

У 2016 році балотувалася на посаду мера міста Кривого Рогу от партії «Сила Людей». Посіла третє місце після Вілкула Ю. Г. з усім його адміністративним й олігархічним ресурсом і «розкрученого» Семенченка С.

З кінця 2015 року член політичної партії «Сила Людей».  

Вже у 2016 році: член Політради політичної партії «Сила Людей», член Ради Жіночих Ініціатив політичної партії «Сила Людей». Координатор з написання економічного блоку програми партії. Тренер з гендерного мейнстрімінгу. Член постійної комісії Криворізької міськради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності й етики.

Соціальний захист
Ідея змін

Мета

Досягти відчинення дверей всіх місцевих рад для громадян України.

Напрямок проекту, завдання, цілі

Пересічні громадяни можуть потрапити до сесійної зали Криворізької міської ради тільки через один вхід. На ньому штучно створено пропускний режим. Люди у формі «Муніципальної гвардії» стоять стіною і пропускають лише тих, кого внесено до певного списку. Порядок формування цього списку невідомий. Отже, порушується гарантоване Конституцією та Законом про місцеве самоврядування право громадянина.

Ми з колегами вже два роки боремося проти такої закритості місцевих рад. Це системна проблема України, коли місцева влада намагається вирішувати все за зачиненими дверима. З’ясовано, що подібний стан речей у Харкові, Полтаві, Одесі та в багатьох менших містах. Але є міста, де це питання вирішене: Маріуполь, Миколаїв, Львів, Херсон, Житомир тощо.

Команда партії «Сила Людей» у Кривому Розі представлена 25 депутатами міської та семи районних рад. Усі вони подавали проекти регламенту роботи відповідних рад і положення про постійні комісії. Особисто я, від самого початку своєї каденції працювала над упровадженням нового регламенту міськради, внесла десятки пропозицій до Статуту міста, щоб зробити дії влади прозорими і відкритими. Багато пунктів із того всього було впроваджено, але не всі. Бо провладній більшості в Кривому Розі прозорість і відкритість не потрібні.

У 2016 році засідання Криворізької міськради почали транслюватися наживо. І я переконана, що цей прорив стався саме через вирішальний вплив нашої ініціативи. Але багато владних дверей ще лишаються зачиненими.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

 

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:39

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:58

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:56

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада