1

Стародубцев Олександр

Вік
38
Київська
Київ
Біографія

Освіта

Вересень 1996 – лютий 2002 рр. – НТУ Харківський Політехнічний Інститут. Фінансовий менеджмент, диплом спеціаліста – з відзнакою, диплом бакалавра – з відзнакою;

Вересень 2017 – червень 2018 рр. – університет Стенфорда, Каліфорнія, запрошений стипендіат. Виграв конкурс більше 100 людей на місце. Навчання під безпосереднім менторством Френсіса Фукуями.

Січень 2006 – червень 2007 рр. – Києво-Могилянська бізнес школа, переможець конкурсу «Випускник року 2015». Один з найкращих дипломів у групі.

Досвід роботи

Квітень 2015 – серпень 2017 рр. –  Мінекономрозвитку, директор департаменту регулювання публічних закупівель.

Березень 2014 – березень 2015 рр. - громадська ініціатива по реформі державних закупівель, Київ, координатор.

Грудень 2013 – березень 2015 рр. - відкритий Університет Майдану, Київ, координатор.

Липень 2010 – березень 2013 рр. - ТОВ «Брокерський дом «ОТКРИТІЄ», Київ, керуючий партнер. 

Липень 2006 – червень 2010 рр. - ТОВ «Спеціаліст цінні папери», Київ, керуючий партнер.

Серпень 2000 – червень 2006 рр. - ТОВ «Столиця – цінні папери», Київ, від спеціаліста до директора.           

Додатково

Відзнаки: маркетинг-директор року 2016 за номінацію X-Ray Marketing Awards.

Мови: російська - рідна, українська - вільна, англійська – вільна.

Інтереси: читання, подорожі, лижі, цікаве спілкування, політична економія, соціальні проекти.

Посилання на повну версію резюме кандидата.
 

                       

Державне управління
ІТ
Ідея змін

Моя програмна мета: створення Центру підтримки державної служби – свого роду think-tank та майданчик порозуміння, що допоможе запровадити нову культуру на державній службі та об’єднати чиновників у мережу. Робоча назва «Лідерство служіння Україні».

Наш продукт  – це нейтральний майданчик, що спирається на підтримку громадянського суспільства та «команду швидкого реагування з досвідом», який реалізує власну адженду щодо зміни культури та діджиталізації держслужби, а також підтримує інші ініціативи власним досвідом та прикладом.

Аналогом такого центру на Заході є Partnership for Public Service.

Проблема у тому, що, на відміну від політик та процесів у реформуванні української держслужби, ніхто поки що не займається саме людьми – і це в ситуації, коли півмільйона чиновників мають нарешті почати реформувати цю країну.

Наш загальний план для себе і (як порада) для будь-якої іншої реформаторської команди наступний:

 1. Спочатку ми за моделлю Why-How-What  напрацюємо загальну логіку культурних та цифрових змін державного управління та внутрішню стратегічну рамку нашого Центру. У Прозорро цей процес пройшов всі етапи стратегічного планування свого часу, але також починався з питання Why: «Хто ми такі» і «Навіщо ми тут».
 2. Потім ми зосередимось на «How» – культурному переході. Нову культуру відповідального служіння ми побудуємо на нових цінностях та двох концептах особистої та командної трансформації: Switch + High Performance Team. Уявіть собі українських Кіборгів. Вони ціннісно трохи відрізняються від звичайних чиновників, правда?
 3. Далі ми перейдемо до «What» – напрацювання конкретних інструментів.

Для кожного органу - це буде щось своє. Але для нашого Центру – це буде створення розвинутої зручної інфраструктури державної служби з пріоритетами щодо зміни культури та ІТ.

Робота нашого Центру буде спрямована на:

 1. реалізацію власної програми;
 2. підтримку інших реформаторських команд.

Наші перші власні кроки будуть спрямовані на:

 1. поширення успішного досвіду побудови культури та стратегії:
  1. організацію циклу семінарів та подій щодо поширення досвіду успішних реформ ("Прозорро" та інших);
  2. організацію навчальних поїздок та іншого обміну досвідом із бійцями АТО;
  3. створення онлайн-ресурсу для накопичення досвіду та поширення знань;
  4. синхронізація із іншими think-tank та максимальне залучення конструктивних NGO до підтримки та сприяння реформування держслужби. Ми відкриті до будь-яких інших ініціатив, на які буде запит та умови для реалізації;
 2. створення швидкого прототипу HRMIS для рекрутингу або кадрового обліку.

Але, крім прямих завдань щодо культури, ІТ та максимального залучення громадянського суспільства, наш Центр матиме ще кілька важливих побічних завдань:

 1. Створення майданчику, де б опозиційні політики та чиновники знайшли місце для власної самореалізації та залученості під час знаходження не при владі.
 2. Побудова мережі чиновників нової генерації з новими цінностями та культурою. Плюси від функціонування такої мережі очевидні: від пришвидшення документів до знаходження порозуміння у непростих ситуаціях.
 3. Створення майданчику для пілотування «стрьомних» ідей. Think-tank забезпечить доступ до топ-чиновників та їх увагу до нових ідей в обмін на інновації та пілотування «поза» урядом.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 08:43

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:17

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:38

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:10

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада