Ступак

Ступак Володимир

Вік
31
Львівська
Броди
Біографія

Громадський діяч. Засновник молодіжної громадської організації "Наше місто", голова первинного осередку політичної партії "Сила людей", голова правління ОСББ "Обрій", помічник народного депутата України Остапа Єднака на громадських засадах.  

2009 р. - закінчив магістратуру Львівського Національного аграрного університету на кафедрі будівництва та архітектури за спеціальністю "Промислове та цивільне будівництво";

2010 - 2015 рр. - приватний підприємець;

2014 р. - засновник та керівник МГО "Наше Місто";

2015 р. - голова правління ОСББ "Обрій";

2016 р. - Школа молодого політика (IRI);

2017 р. - помічник (на громадських засадах) народного депутата України Остапа Єднака;

2017 р. - голова первинного осередку політичної партії "Сила людей";

2018 р. - учасник форуму Східного партнерства.

Досвід проведення адвокастських кампаній, соціальних, благодійних заходів та акцій, волонтер, фотограф.
 

Соціальний захист
Ідея змін

Проект " Створення регіонального центру піклування та адопції тварин" 

Проблематика: стрімке збільшення популяції безпритульних тварин в умовах діючого законодавства, відсутність повноцінних притулків, а також державної політики у їх підтримці та захисту, призводить до жорсткого поводження та незаконного знищення тварин, збільшує статистику укусів та створює величезну соціальну напругу у містах України.

Мета проекту: створити умови для гуманного ставлення до безпритульних тварин на території нашого регіону, знизити соціальну напругу у громадах, створити безпеку та комфорт для мешканців міста та району, зберегти та захистити тварин від жорстокого поводження, поширити досвід у інші міста України.

Завдання:

- проведення просвітницької роботи серед населення;

- отримання земельної ділянки розміром до 2 га поза межами міста;

- налагодження діалогу та координація зусиль із місцевою владою;

- створення комунального підприємства;

- отримання грантових та державних  коштів для виготовлення проектно-кошторисної документації та будівництва "Регіонального центру піклування та адопції тварин" за межами міста на базі комунального підприємства для надання широкого спектру послуг: відлов, санобробка, вакцинація, стерелізація, лікування, післяопераційна утримка, реабілітація, прилаштування до нових господарів, утримання тварин з вадами та старих тварин;

- будівництво даного об'єкта та забезпечення його повноцінного фунціонування.

Посилання на повну програмну мету кандидата.
 

Рудаков Василь Петрович

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 16:47

Вузька специфіка і лінія рішення проблем України.Неправильний підхід. Треба чим далі від тих, хто глобалізує Україну. Глобалізація - це пряме через ВТО рабство, електронне рабство.І повне зубожіння і знищення корінного населення.Саме цікаво, що більш менш нормальні програми, мають найнижчий рейтинг. І зовсім немає програм, про втілення нових винаходів і технологій, які мають найбільшу цінність і приносять максимальний доход. Як що сільське господарство приносить 10-25% доходу, то винаходи(чим займається Америка та Японія 100=200 до тисячі процентів. Тому без розстрілу чиновників корупціонерів не обійтись.Только пуля бюрократа может отрезвить....... І обов,язкова зміна всього устрою з дико капіталістичного на суспільно общинний лад зі зміною фінансово-банківської ростовщицької системи на систему радянського чи японського типу. І чим швидше, тим ліпше. Інакше ломежузи хамміти продадуть і нас і нашу землю.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 16:24

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:01

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:47

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада