1

Усатенко Ганна

Вік
36
Київська
Бровари
Біографія

Освіта

09.2002 - 06.2007рр. - Ніжинський державний університет, спеціаліст Практична психологія та соціальна робота, Ніжин, Чернігівська область.

08.2008 - 10.2008рр. - навчальний центр EFG Group, тренер з коучінгу, Афіни, Греція. Навчання веденню тренінгових програм із клієнтського сервісу, продажів та управління персоналом та коучінгу (англійською мовою).

Досвід роботи

09 2015 - нинішній час - соціальне підприємство “ДивоГра”, засновник www.dyvogra.com, Київ.

Розробка і продаж книжок та іграшок для розвитку навичок комунікації у дітей з особливими освітніми потребами.

11.2013 - нинішній час - психологічна консультація Ганни Усатенко, засновник, Бровари, Київ.

Психологічне консультування сімей з дітьми, розробка тренінгів з першої психологічної допомоги, навичок батьківства, протидії насильству та булінгу. Мій досвід співпрації з вітчизняним та міжнародними організаціями: проекти ООН, Карітас Україна, Маріупольска спілка молоді, Київський обласний центр соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді тощо викладений на сайті www.psycheya.info.

07.2008 - 09.2010рр. - Універсал Банк, бізнес-тренер, Київ.

Проведення корпоративних програм із коучінгу персоналу, навичок комунікації та взаємодії з клієнтами. Розробка тренінгів для менеджерів, працівників кол-центру. Навчання у корпоративному навчальному центрі EFG Group, Афіни.

05.2005 - 03.2008рр. - дистрибуторська компанія “САВСЕРВІС”, HR-менеджер, Чернігів.

Підбір та адаптація персоналу, розробка процедур, кадрова документація. Дослідження мотивації персоналу

Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: я розробляю книжки та іграшки для розвитку навичок комунікації у дітей з особливими освітніми потребами у рамках проекту "Дивогра". Завдяки проекту "Нові лідери" я хотіла б поширити інформацію про наші розробки та залучити до партнерства спільноту для інтеграції таких дітей до суспільства.

Наше соціальне підприємство забезпечує рівні можливості для навчання та розвитку комунікації у дітей з особливими освітніми потребами.

Яким чином?

  • адаптуємо книжки та розробляємо іграшки для дітей з інвалідністю,
  • перекладаємо кращі зарубіжні видання,
  • формуємо спільноту батьків та фахівців,
  • створюємо інтернет-майданчики товарів для інклюзії.

Основні потреби проекту "ДивоГра"

  • поширення інформації про видання, торгове партнерство зі збуту,
  • медіа-підтримка, інформаційні ролики,
  • партнерство з організаціями, які підтримують людей з інвалідністю.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:50

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада