Ведровська

Ведровська Валентина

Вік
26
Львівська
Львів/Буський район
Біографія

Освіта 

2008 - 2010 рр. – Український Католицький Університет, соціальна педагогіка.

Досвід роботи 

2008 - 2009 рр. – волонтер-секретар Комісії душпастирства охорони здоров’я (УГКЦ). 

З 2006 року – волонтер Міжнародного руху “Віра і світло”.

2008 - 2012 рр. – координатор спільноти Міжнародного руху “Віра і світло” (спільноти для осіб з особливими потребами).

2015 - 2016 рр. - директор із розвитку ГО “Форум видавців”.

З 2016 року – керівник відділу соціальних проектів ГО “Українська Галицька Асамблея”.

З 2016 року – тренер Міжнародного Республіканського Інституту (IRI).

З 2016 року – засновник та Голова Правління БФ “Українська Галицька Фундація”.

З 2017 року – член Міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на Львівщині.

Посилання на повне резюме кандидата. 

Регіональні програми
Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета

Створення ефективної моделі сімейно-молодіжної політики в громадах малих міст та сіл в умовах децентралізації та деінституціалізації (реформа інтернатної системи) на прикладі одного району.

Завдання 

Зробити в громаді такі послуги і умови, що сприятимуть гармонійному розвитку дітей та молоді, забезпечуватимуть дотримання їх прав та кращих інтересів, створюватимуть можливості та перспективи для самореалізації.

Підтримка та супровід сімей (центр раннього втручання та денного перебування, кваліфіковані соціальні працівники та вузькопрофільні спеціалісти, мобільна група, що відвідує кожне село, центр соціальної підтримки сімей та дітей, відділення для матерів із дітьми, спільноти взаємопідтримки тощо).

Зручний доступ до якісної освіти (забезпечення комфортного доїзду до навчальних закладів із малих та віддалених сіл, кваліфіковані педагоги та інноваційні методики, створення можливостей для неформальної освіти).

Якісне дозвілля (сучасні дитячі майданчики, розважально-навчальні центри та гуртки, спортивні секції, місця для фізичного розвитку та сімейного відпочинку).

Безпечне середовище (дієві механізми попередження та усунення ризиків життю та здоров’ю дітей у сім’ях та громаді, школи без булінгу та дискримінації, захист прав та правосвідомість).

Інклюзивність навчальних закладів та громад.

Працевлаштування та реалізація молоді (залучення молоді до прийняття рішень, розвиток підприємництва (зокрема – соціального) в громадах, молодіжні центри).

Турбота про кожного (послуги для соціально-незахищених категорій: малий груповий будинок, підтримане проживання).

Посилання на програмну мету кандидата.

                

Гуменюк

вт, 05/08/2018 - 23:23

...(Центр раннього втручання)...що саме мається на меті? Чи не стане це моделлю Ювенальної Юстиції?
https://m.youtube.com/watch?v=gsE01Ue8hDU

Ведровська Валентина Валентинівна

У відповідь до від

ср, 05/09/2018 - 13:23

Раннє втручання - це міждисциплінарний спектр послуг для дітей раннього віку з порушеннями розвитку та дітям груп біологічного і соціального ризику та їхніх сімей.

Якщо коротко, то сім'я, де народилась маленька дитинка з якимись особливостями розвитку і т.д не має бути сама!
Вона має отримати одразу ж фахову допомогу і супровід.

До того ж - чим швидше починається реабілітація та робота з дитиною, тим кращі є результати.

До ювенальної юстиції це не має відношення.

Обіход Михайло Михайлович

чт, 05/10/2018 - 16:08

Привіт! Гарна ідея, але в мене декілька питань по програмній меті...Поясни будь ласка словосполучення "Шкільна молодь"? Це що за новоутворення? Яким чином або через який механізм організації управління в ОТГ "шкільна молодь", можливо "юнацтво!", тобто діти 10-в майбутньому 12 класів зможуть відстоювати принципи демократії, законності, втілення прогресивних проектів для розвитку ОТГ? Який саме законний механізм має бути застосований при залученні дітей та юнацтва до прийняття рішень в ОТГ? Яка саме модель соціального підприємництва для молоді 18-35 років може бути дієвою в Буському районі? Який аналіз можливостей, моделей вже проведено? Чи проведено аналіз економічний? За які кошти чи за допомогою яких саме проектів чи програм будуть реалізовані більшість поставлених завдань в програмній меті? Можливо було би доцільно такому потужному фонду надавати ОТГ послуги неформальної освіти відповідно до нового Закону "Про освіту" та СПРИЯТИ у формуванні та реалізації поставлених завдань в ОТГ?!

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 16:40

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:07

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:49

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Негров Анатолій Олександрович

нд, 05/20/2018 - 23:45

Я з вами згоден, молодь виїзжає із села через брак робочих місць. Я один із тих, хто покинув село, щоб знайти роботу в городі. В селі мені відмовляли в проханні взяти мене на роботу в колгосп. Мені подобається ваша программа і якщо вам потрібна якась допомога звертайтесь https://www.facebook.com/anatolyrocketry

Перхун Тарас Ігорович

чт, 05/24/2018 - 13:09

Доброго дня! Чи маєте ви якісь напрацювання, думки, ідеї стосовно поводження з твердими побутовими відходами (тпв)

Гудз Надія Іванівна

вт, 05/29/2018 - 23:30

Валентино, проголосувала, проте не знаю чи зараховано мій голос

Лимар Олексій Сергійович

ср, 05/30/2018 - 23:02

Молодь це наше майбутнє, треба виховати нове покоління яке нарешті докорінно змінить ситуацію в країні. Я віддав голос за тебе. Успіху!!!

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада