1

Веремчук Валерій

Вік
39
Львівська
Львів
Біографія

Освіта

У 1997 р.— закінчив СЗШ № 2 з відзнакою (золота медаль).

1997 р.- 2002 р.- навчався у Львівському національному університеті ім. І.Франка на географічному факультеті. Здобув спеціальність "географ - геоморфолог", викладач.

2002 р.— продовжив навчання в аспірантурі Львівському національному університеті ім. І.Франка на кафедрі політології.

Із 2006р. - учасник семінарів та тренінгів Інституту Політичної освіти. 

У 2010р. - випускник Української школи політичних студій. 

Із 2010р. - стажувався та вивчав досвід роботи Європарламенту, а також законодавчих органів та органів місцевого самоврядування провідних країн ЄС та США.

Досвід роботи

2007 - 2010рр. – ПП «Компанія «Віта Плюс», ПП «Компанія «Перспектива Плюс», ТзОВ «Західінтергруп», директор;

2002-2006рр. – ТзОВ ТД «Маркет-Груп», працівник.

Із 2003р. – зареєстрований суб’єктом підприємницької діяльності
 

Соціальний захист
ІТ
Ідея змін

Моя програмна мета: «бюджетна» інтерактивна платформа міста - це система, коли через один клік будь-який мешканець зможе отримати повну інформацію про міський бюджет – його розмір, видатки, джерела надходжень. А головне – дізнатись, на що йдуть гроші і чи ефективно їх використовують.

Прозорість та відкритість зазвичай реалізуються разом і є ключовими для відкритого врядування. Можна запровадити низку заходів з підвищення прозорості, але насправді відкрита влада не чекає, поки громадянин подасть запит на отримання публічної інформації, а добровільно, активно розкриває інформацію і дані у такий спосіб, щоб заохотити громадянина ознайомитися з ними і зробити висновки.

Щоб громадянин мав легший доступ до інформації та даних, вони мають бути зрозумілими. Це означає, що інформація повинна бути надана у ясній та зрозумілій формі.

У основі прозорості та відкритості «лежать» всі дії муніципальної влади щодо фінансових ресурсів міста на одній інтерактивній платформі, яка буде в себе включати:

1. Виконання робіт з бюджету:

1.1 Розпис бюджету розвитку з прив’язкою до геолокації.

1.2 Послідовність використання коштів виділених з бюджету розвитку на даний об’єкт (виготовлення ПКД, проведення торгів, визначення підрядної організації).

1.3 Синхронізація системи із ProZorro.

1.4 Єдиний реєстр всіх підрядних організацій, які виконують роботи за бюджетні кошти міста.

1.5 Фото фіксації початку виконання робіт, проміжних етапів та кінцевого результату.

2. Інвентаризація доходів та видатків бюджету (щомісячно).

2.1 Аналіз основних осіб, підприємств, галузей, які генерують дохід міста..

2.2 На основі грошових потоків витрат, виявлення основні активи в які громада інвестує кошти.

2.3 Повний розпис статутних фондів комунальний підприємств. (План – Факт).

2.4 Аналіз всіх боргових зобов’язань міста, з повний аналізом та тенденції їх погашення («скільки громада віддала боргів протягом місяця»).

2.5 Повна інвентаризація активів громади (їхній фактичний та фінансовий стан).

3. Створення бази активістів та ентузіастів.

Виявлення та створення бази “ключових осіб” (муніципальних менеджерів, активістів, експертів) із зазначенням сфери інтересів, кола питань з прив'язкою до територій.  Виявлення “небайдужих” осіб на рівні мікрорайону/кварталу, готових до активних дій з покращення добробуту. Автоматична підготовка та періодична розсилка тематичних та територіально локалізованих інформаційних підбірок для цих осіб в сферах їх інтересів.

Разом з професіоналами, ентузіастами формуються цілі розвитку: як громади в цілому, так і в розрізі мікрогромад (мікрорайон, квартал). Формування бюджету на основі цілей, а не в режимі “латання дірок”. Щоденний моніторинг виконання поставлених цілей та муніципальних проектів із залученням “небайдужих” осіб. Оптимізація роботи виконавчих органів та комунальних підприємств під виконання поставлених завдань.

Відкриття даних для своїх мешканців сприяє підвищенню рівня контролю за діяльністю місцевої влади та спрощує доступ для громадян до необхідної інформації чи послуг. Крім того, відкриті дані є потужним двигуном для залучення інвестицій та розвитку міст.

На основі перелічених завдань має бути створена платформа (веб-візуалізація) , на якій мають бути відображені в зрозумілій формі дані про життя міста. Мешканці в один клік мають дізнатись потрібну їм інформацію, без будь яких запитів на звернень. Дана система має показувати тенденцію розвитку міста (скільки грошей заробило місто, як ефективно їх потратило).

Рева Владимир Михайлович

пт, 05/11/2018 - 22:50

Местная элита крайне не заинтересована. ( А идея- да, удобно и здорово!

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 16:49

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:05

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:41

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:49

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Заїка Наталія Олександрівна

чт, 05/17/2018 - 22:47

Чудова ідея. Бажаю успіху, адже в існуючій системі спротив буде шалений.

Британ Світлана Анатоліївна

пн, 05/28/2018 - 20:29

Успіхів!!!!

Козак Михайло Михайлович

вт, 05/29/2018 - 11:40

ВДАЧІ, МАЮ НАДІЮ ВСЕ ВИЙДЕ!!!

Гуцуляк Ольга Борисівна

ср, 05/30/2018 - 14:36

Успіху Вам!!!

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада