Воловодюк

Воловодюк Володимир

Вік
50
Вінницька
Вінниця
Біографія

У 1985 році, я закінчив середню школу №25, вчився добре, майже на відмінно.

У тому ж році, я вступив на машинобудівний факультет Вінницького Політехнічного інституту.

У 1986 році, призваний у ряди Радянської армії. Після двох років служби продовжив навчання у ВПІ, де отримав вищу освіту інженера-механіка у 1993 році.

У 1992 році створив своє власне підприємство "Консул" та отримав перший практичний досвід підприємницької діяльності. Працював у приватному бізнесі, зокрема займався експертною оцінкою майна та нерухомості, торгівлею нафтопродуктами, маркетингом, тощо.

У 2004 році став співзасновником комерційного підприємства ТОВ "Подільська Січ", що спеціалізується в галузі поводження з відходами, зокрема займається збором та утилізацією відходів вторинної сировини у Вінниці та Вінницький області.

У 2007 році отримав другу вищу освіту за спеціальністю "Менеджмент організацій" та здобув кваліфікацію магістра.

Із 1997 року, активний учасник козацького руху, з 1999 року отаман крайового товариства "Вінницький козацький полк ім. Івана Богуна". Провідними напрямками нашої громадської діяльності є патріотичне виховання дітей та молоді, відродження українських традицій, розбудова громадянського суспільства.

Серед проектів, що реалізуються варто зазначити військово-патріотичну гру Сокіл-Джура, фестиваль звичаєвої культури "Живий Вогонь", козацькі таборування.

Кандидат у майстри спорту по боротьбі дзю-до, веду здоровий спосіб життя, займаюсь спортом, учасник руху "Твереза Україна".

Посилання на повне резюме.

Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Успішне українське село – запорука розвитку держави !

Головною метою програми є пошук реальних прикладів успішних проектів на селі, налагодження взаємодії та співпраці з такими проектами та поширення кращого досвіду в сільських громадах.

Важливою частиною проекту є інформаційне його забезпечення. Кожне село, фермер, приклад кооперації, тощо, отримає інформаційну підтримку у вигляді публікацій та відеосюжетів.

Особливу увагу потрібно приділити успішним прикладам кооперації, екологічним питанням на селі, зокрема сортуванню сміття та відновленню водного балансу, розвитку туризму, розвитку спорту та дозвілля для дітей і молоді.

Усе це можливо здійснити за рахунок поєднання інтересів місцевої громади, зацікавлених підприємців, можливостей місцевих бюджетів, місцевих ЗМІ та методичної допомоги команди експертів.

Проект розділений на ряд етапів:
1. Збір інформації.
2. Оголошення та проведення конкурсу.
3. Опрацювання результатів та підготовка методичних рекомендацій.
4. Робота експертів з кожним окремим селом.

Усе це супроводжуються інформаційною кампанією.

Проект розрахований на один рік та має подальше продовження.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:28

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 00:20

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:56

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Яценко Павло Олександрович

чт, 05/31/2018 - 09:50

В Украине есть миллионы болот, озер и рек, которые колоссально замулены. Можно убить двух зайцев. Раскрутить эту тему на медиа, чтобы не мешали чиновники,вычищать эти озера, болота и реки от ила и удобрять им поля и сады. Два плюса содной работы: озера чистые, поля удобрены натуральным высококачественным удобрением, и прибыль компании!

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада