Воронова Анжела

Воронова Анжела

Вік
45
Дніпропетровська
Кривий Ріг
Біографія

Освіта

 • 1992-1955рр. - Український політехнічний технікум спеціальність “Єкономіка і планування нормування у галузях народного господарства”;

 • 1995-2000рр. - Київський національний економічний університет кафедра “Фінанси і кредит”;

 • 2016 по теперішній час аспірантура “Київський інститут ринкових відносин”.

Додаткове навчання

 • 2007р. - тренінг “Робота з перевіряючими органами”;

 • 2007р.- тренінг “Організація і управління персоналом”;

 • 2008р. - тренінг “Тайм менеджмент в роботі і в житті”;

 • 2017р. - навчання “Менеджери змін” (базовий курс) GIZ;

 • 2018р. - по теперішній час - навчання “Менеджери змін” (поглиблений курс) GIZ.

Досвід роботи

 • Кризовий менеджер. Директор КУ “Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг послуг) у Центрально-Міському районі” м. Кривий Ріг   2012-2017рр;

 • Регіональний директор ювелірної мережи ТМ “Дім Злата” період роботи: 2008-2012рр;

 • Керуючий супермаркету, супервайзер в мережі продовольчих супермаркетів “Велика ложка” період роботи: 2006-2008рр;

 • Економіст, головний економіст Обєднання ринків м. Кривого Рогу період роботи: 2003- 2006рр;

 • Бухгалтер, економіст, старший економіст Акціонерний Комерційний Банк “Україна” період роботи: 1995-2001р.

Професійні навички

Організація роботи підприємства — повне адміністративне управління всіма структурними відділами і підприємством в цілому..
 

ІТ
Ідея змін

Мета

Створення та введення в дію єдиної автоматизованої інформаційної системи.

Стратегічна ціль

Технічний розвиток системи соціального захисту та надання соціальних послуг.

Оперативна ціль

Створення системи технічного та програмного забезпечення державних та недержавних установ міста, які надають соціальні послуги.

Завдання

 • Створення єдиної бази даних особових справ громадян районного та міського значення;

 • Приведення до спільного знаменника роботи державних та недержавних підприємств, установ та організацій усіх форм власності, які надають соціальні послуги; - розробка єдиної для всіх форм звітності з висвітленням достовірної (прозорої) інформації; - перспектива та контроль фінансування державних та недержавних підприємств, установ та організацій усіх форм власності з урахуванням реальних показників їх роботи.

Очікуваний результат

Створення єдиної автоматизованої бази даних. Нова система обліку впорядкує, систематизує та мінімізує витрати часу на ведення документації. Очікується чітке та швидке визначення попиту та пропозиції на соціальні послуги, підвищення якості та кількості наданих соціальних послуг, максимальне наближення соціальних послуг до їх споживачів.

Створення єдиної інформаційної системи забезпечить уникнення будь-яких задвоєнь, як у статистичній звітності так і в бухгалтерському обліку державних та недержавних установ, які надають соціальні послуги.

Індикатор виконання

Кількісні, якісні та вартісні показники надання платних та безоплатних соціальних послуг по усім територіальним центрам та установам, які надають соціальні послуги. Співвідношення кількості виявлених та обслужених громадян, які потребують
надання соціальних послуг. Співвідношення між рівнем фінансування до виконаних показників роботи центрів за
попередній рік. 

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Олег Постаногов

ср, 05/09/2018 - 04:39

Сьогодні століття автоматизації і важливо все автоматизувати, не тільки для прозорого обліку, а головне полегшити роботу співробітників і сконцентрувати свою увагу на людині, дати йому більше уваги, проявивши максимум поваги. Тоді ми і отримаємо взаємна довіра, ось що стоїть за автоматизацією і у четом - ЛЮДИНА і його ЖИТТЯ.

Знаючи цього лідера, вона завжди домагалася результату і фокусується на людину, а не тільки, як правильно систематизувати. Упевнений в результаті і по людськи, хочеться щоб такі люди, як Анжела Воронова були в рядах управлінців країни, чесні, розумні і серцеві.

Бажаю Вам успіхів, а ми Вас підтримаємо!
Олег Постаногов - сертифікований викладач методології Інституту Адізеса, бізнес-консультант і коуч власників малого та середнього бізнесу.

Шевченко Альбина Валерьевна

сб, 05/12/2018 - 20:42

Я, как работник социальной сферы, могу точно сказать, что данный программный продукт сможет значительно облегчить, а быть может исключить рутинную бумажную работу. Ведь основная задача социальной сферы — это помощь незащищенным слоям населения нашей страны! Уверена, что внедрение электронной базы данных даст возможность избежать задвоений при предоставлении социальных услуг населению, что значительно сэкономит бюджетные средства. Анжела Владимировна, Вы обязательно должны оказаться в числе новых лидеров! Работники социальной сферы поддерживают этот проект!

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:21

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 18:52

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:39

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада