Яхновець Сергій

Яхновець Сергій

Вік
34
Дніпропетровська
Дніпро
Біографія

Освіта:

2000-2005 рр. – Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет, Економічний факультет, спеціальність «Менеджмент організацій»

Досвід роботи:

Працював в деяких галузях менеджером з продажу товарів. 

9 років працював менеджером з продажу проектів (оздоблювальні матеріалb для дизайну інтер’єру) «Panda interior Group»

Зараз працюю над новим проектом з розвитку і освіти дітей за допомогою конструкторів Lego.

Засновник дитячо-наукового клубу «Roboclub-ДНК».
 

Освіта
Ідея змін

СТВОРЕННЯ НОВОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО НАУКОВОГО ДИТЯЧОГО РУХУ «ДНК» (ДИТЯЧИЙ НАУКОВО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КЛУБ).

Діти — це майбутнє, майбутнє нашої країни, і якщо ми хочемо і надалі бачити її успішною і процвітаючою, то необхідно вже зараз замислитися про розвиток її майбутніх мешканців.

Я пропоную створення Дитячої Науково-розважальної телепередачі, де всі бажаючі (діти) будуть змагатися, показуючи свої вміння і знання в конструюванні різних моделей з конструктора Лего. Чому Лего? Та все дуже просто, тому що Лего — це найпоширеніша розвиваюча іграшка, з якою можна грати, створювати, пізнавати і звичайно вчиться.

У програмі беруть участь 4 команди по 5 осіб (команди можуть бути створені безпосередньо самими дітьми, так і учнями різних шкіл). Вік від 6-10 років.
Кожній команді видається 1 набір - Lego Wedo 2.0 (базова робототехніка і програмування). Учасникам пропонуватиметься створювати моделі, конструкції, механізми і програмувати їх. Складність моделей проходитиме по наростаючій, від збирання за інструкціями до - фотографій, зображень моделі (де вже потрібно проявляти логіку і пам'ять).

Оцінювання.
Оцінка результату проводиться суддями за такими критеріями як:

  • Час (швидкість) складання моделі;
  • Чіткість програмування моделі;
  • Презентація моделі.

Всі переможці виходять до півфіналу і в фіналі визначається команда Року.

Я вважаю, що цей проект познайомить хлопців з новими технологіями, змінить ставлення до саморозвитку і принесе величезну користь. А також, подарує дітям яскраві враження і нове цікаве хобі на довгі роки вперед! Хто знає, а може ми виховаємо нових геніїв, розробників і конструкторів в майбутньому.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 09:43

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:27

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:27

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада