а

Йосипчук Ольга

Вік
35
Київська
Київ
Біографія

Освіта

2004-2009рр. – Київський національний університет культури і мистецтв, факультет культурології.

Маю низку інших дипломів про проходження курсів, тренінгів із різних областей управління та бізнесу, у тому числі закордонних вузів.

Є переможцем першої хвилі інкубатору «КУБ» від ПриватБанку, фандрейзером, громадським культурним активістом, ментором для стартапів, парнером провідних культурних і соціальних проектів в Україні.

Досвід роботи

2004-2015рр. - працювала на провідних виробничих компаніях FMCG в Україні, обіймала посади керівника торгового відділу, національного менеджера із продажів та комерційного директора. Досвід роботи топ-менеджером - 5 років.

2015 р. – заснувала власну фандрейзингову агенцію «TiiOlga» ® Аgence Fundraising for Life та зареєструвала ТМ «TiiOlga®».

Девіз агенції: «Fundraising for Life». Основним напрямком агенції є професійний фандрейзинг для втілення у життя важливих соціокультурних та політичних проектів.

Зокрема, завдяки роботі агентства були залучені ресурси та провідні компанії до співпраці на таких проектах як «Євробачення-2017», «Країна Мрій», «День Києва», «Головна ялинка України» тощо.

Державне управління
Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: створення нової політичної сили із найкращих громадян України, які не мають грошей на передвиборчу компанію, але готові реформувати Україну і вивести на світову арену першості. Фандрейзингова компанія допоможе перемогти чесно і прозоро! 

Проблема: більшість українців стверджує, що без зв`язків і грошей у владу не потрапити.

Але ми вважаємо, що є дієвий механізм, який допоможе простим людям: підприємцям, фермерам, креативним і творчим людям, стартаперам і програмістам, лікарям і вчителям зруйнувати цей стереотип.

Ми готові допомогти активним громадянам, які хотіли б жити у процвітаючій країні, а не, зневірившись, емігрувати, адже їм майбутнє здається примарним і сірим.

Вирішення: Наше завдання об`єднати кращих із кращих для реформ, процвітання, добробуту, адже багато із цих людей знають точний механізм вдосконалення і мають конкретний план дій.

Усі ці люди утворять нову політичну силу, партію із прозорим фандрейзинговим фінансуванням і підуть на вибори у 2019 році. Наше гасло - «Не треба їхати у світ шукаючи себе, станьте самі центром світу». 

Терміни реалізації: 01.06.2018 по осінь 2019(момент виборів).

Механіка: протягом участі у проекті ми активно будемо залучати однодумців, партнерів, завдяки фандрейзингу будуть активно залучатися потрібні ресурси-люди-кошти-ідеї.

Також інформуватимемо українське суспільство про можливості фандрейзингу, та про те, як це допомогло Бараку Обамі отримати чисельну підтримку і зібрати рекордну суму на передвиборчу компанію.

Результат: Якщо ми отримаємо підтримку громадськості, нова політична сила з абсолютно нових лідерів із прозорим фінансуванням візьме участь у виборах до парламенту 2019 року! 

Нові народні обранці почнуть реформувати українське суспільство! І ми віримо в те, що Україна ввійде в світову історію, як держава, яка за короткий термін змогла розквітнути, а її громадяни із гордістю будуть казати: "Я УКРАЇНЕЦЬ"!

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:50

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:17

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:35

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада