Живицький

Живицький Дмитро

Вік
35
Сумська
Суми
Біографія

Освіта

1999 - 2004 рр. - Сумський державний Університет, інженерний факультет, спеціальність: «обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів», спеціалізація: «машини і апарати хімічних та газо-нафтопереробних виробництв». Здобув кваліфікацію «магістр», диплом з відзнакою. 

2004 р. - із відзнакою захистив науково-дослідну роботу на тему: «Аналіз методів утилізації парів світлих нафтопродуктів під час зберігання на нафтових базах». Розробив ежекційну установку для поглинання парів бензинів при зберіганні на нафтових базах. 

Досвід роботи

Вересень 2001 - лютий 2002 р. -ТОВ «Сумчанка-Тепігтар» - виробництво гофрокартону, робочий.

Серпень 2002 - квітень 2005 рр. - Відкрите акціонерне товариство «Суминафтопродукт», заступник технічного директора з експлуатації та ремонту  нафтобазового господарства і АЗС. (56 бензинових заправок, 11 газових, 10 нафтобазових господарств, 1 АГНКС).

Квітень 2005 - липень 2005 р. - ВАТ «СМНВО ім. Фрунзе» - одне з найбільших у Європі машинобудівних комплексів по випуску обладнання для нафтової, газової, атомної та хімічної промисловості. Інженер-конструктор спеціального конструкторського бюро турбокомпресорних машин. Відділ газоперекачувальних агрегатів.

Грудень 2005 - квітень 2016 р. - фізична особа-підприємець, інженерно-технічний центр «Сучасні технології безпеки». Монтаж та обслуговування технічних засобів охорони, автоматики та багатоквартирних домофонних систем.

Квітень 2016 р. - теп. час - Сумська обласна державна адміністрація - керівник апарату, заступник голови.

Посилання на повне резюме.
 

Державне управління
Регіональні програми
Ідея змін

Стрімкий розвиток обласного центру - міста Суми та місцевий розвиток громад Сумщини та України. Для цього ми з командою створюємо "Агенцію регіонального розвитку" для об'єднання зусиль всіх стейкхолдерів.

Головною метою розроблення стратегії є формування нового бачення місцевого розвитку.

Стратегічне бачення – це спільне, погоджене на основі консенсусу, бачення того, як місто має виглядати в майбутньому. 

Необхідність створення нової стратегії міста Суми пов’язана з військовою агресією Російської Федераціїї в Україні, закриттям російських ринків та необхідністю для сумчан жити в добробуті. Без стратегічного бачення місто занепадає та вмирає.

Наша діяльність спрямована на зміну підходів громади до розуміння процесу стратегічного партнерства влади, громади, науки та бізнесу, що має за мету задоволення потреб конкретного жителя.

Посилання на повну програмну мету кандидата.
 

Олександр Сергійович Сєвріков

пт, 05/11/2018 - 18:49

Доброго дня шанований ЖИВИЦЬКИЙ ДМИТРО, чи зможете взяти участь у дебатах по вашій програмі, презентувати її людям у онлайн трансляції через Hungaut (стандартну програму від google+)?
Пропоную розповсюдження ваших ідей у рамках агітації через сучасні можливості соц.сітей та ip телефонії. Пропоную допомогу у тому у чому я розбираюся, адже ви не шкодуєте свого часу заради нас всіх.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 16:52

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Пашко Валерія

нд, 05/13/2018 - 20:43

Дмитре! Пам'ятаю як Ви допомогли років 5 тому зробити освітлення у нас біля будинку. Організували людей і допомогли нам. Будемо голосувати всім під' їздом! Успіху і перемоги!

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:06

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:47

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада