Фото кандидата

Бараник Юрій

Вік
36
Дніпропетровська
Дніпро
Освіта
Дніпропетровський національний гірничий університет, спеціальність - правознавство. Рівень спеціаліста.

Друга вища освіта - Дніпропетровська державна академія фізкультури і спорту. Спеціальність - «Фізична реабілітація». Рівень спеціаліста.
Досвід роботи
ПП «Стройторгсервіс». Посада: комерційний директор.

ООО «Промметизкомплект». Посада: директор.

ПП: Телевний Юрій Сергійович. Посада: Менеджер.
Громадська діяльність

Посилання на Резюме кандидата.

Державне управління
Ідея змін

Тема: Створення ефективної антикорупційної політики.

Мета: Вважаю за необхідне створити власну «Стратегію сталого розвитку України». Ця стратегія, є практичним керівництвом до дії.

Її зміст визначатиметься такими напрямками: «рівень та якість життя населення»,«соціальна згуртованість» та «міжнародна відповідальність».

Кадрова політика виділяє такі основні напрямки:

1. Змога зайняти певну посаду пройшовши конкурсній відбір.

2. Навчання та професійний розвиток працівників у державних установах.

3. Удосконалення системи посадових окладів.

Наша країна зараз знаходититься на етапі абсолютної трансформації. Вважаю, що ідея перейняти досвід успішних Західних країн для вирішення певного кола питань національного масштабу - цілком актуальна.

А саме:

  • Створити власну «Стратегію сталого розвитку України», у якій буде прописана низка питань та шляхи їх вирішення. І весь період існування даної стратегії в рамках безперервного моніторингу, регулярно надавати звіти про хід її реалізації у відкритому для народу доступі.
  • Її зміст визначатиметься такими напрямками: «рівень і якість життя населення», «соціальна згуртованість» і «міжнародна відповідальність». Ця стратегія, не є звичайним документом, у якому позначені теоретичні принципи і постулати, а практичне керівництво до дій.
    Така концепція управління державою, дозволить повністю уникнути абстрактних моделей по створенню «стабільної і процвітаючої країни», а зведеться до практичної політики.
  • Створення Ради з питань сталого розвитку України, дозволить визначити той самий рівень інформативності громадськості, про хід та результати цієї політики (відкритий електронний доступ).
    Це так званий каталізатор широкого громадського обговорення та трансляції у народ. При цьому кожна людина, зможе залишити заявку зі скаргою або пропозицією на той чи інший блок питань, прописаних у стратегії. Тим самим, створюється демократична політика відкритості.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Трембовецький Борис Григорович

пт, 05/17/2019 - 13:56

Доброго дня! Запрошую Вас долучитися до команди інвесторів в будівництво першої в Україні колективної сонячної електростанції. Детально на моїй сторінці. Добавляйтесь в друзі та долучайтесь до команди. https://www.facebook.com/profile.php?id=100023010096279

Остапів Любомир Остапович

чт, 06/13/2019 - 07:36

ЮРІЙ,
Запрошуємо вас як учасника ТОП 50 приєднатися до Звернення до Наглядової Ради проекту Нові Лідери

Ми, учасники другого етапу Нові Лідери ТОП-50, вважаємо офіційні правила проекту не оптимальними.

Погано застосовувати принцип виборів пострадянського простору “Переможець забирає все” до конкурсу громадських активістів та волонтерів.

Віримо, що Нові Лідери не місце боротьби у погоні за головним призом, а проект позитивних змін в Україні. Вони відбудуться у томі числі за рахунок співпраці активістів, долученню глядачів у реалізацію ідей та підтримці з боку організаторів ресурсами.

Оскільки сезон 2 в активній фазі, докорінна зміна правил не є можливою. Тому кожен підписант цього листа добровільно обіцяє у виграшу розпорядитися грошовим призом наступним чином:

30% коштів - реалізація власного проекту
по 10% коштів - кожному із інших семи учасників етапу ТОП 8.

Ми також розраховуємо на максимально широку медійну підтримку тих ТОП-50 ідей, яким вона допоможе найбільше на думку Відбіркового комітету.

Ймовірно завдяки краудфандінгу, спонсорам та грантам мільйон гривень буде збільшено громадою в рази.

Виграють від цього усі!

ПІДПИСАТИ
http://chng.it/9GXjYzqGF5

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада