Фото кандидата

Гарькавий Володимир

Вік
36
Дніпропетровська
Дніпро
Освіта
Академія митної служби України, спеціальність "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності".

Державний регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові Україні, спеціальність "Публічне адміністрування".
Досвід роботи
Державна митна служба України.

Дніпропетровська облдержадміністрація.

Логістичний бізнес.

Паливно-енергетичний бізнес.

HoReCa.

ІТ-бізнес.
Громадська діяльність

Благодійний фонд ГО "Всеукраїнський рух "Починай зараз!".

Інша
Ідея змін

Тема: Універсальний та безпечний метод проведення поточної, профілактичної та заключної дезінфекції у всіх сферах народного господарства.

Мета: Впровадження інноваційного, максимально ефективного та економічно вигідного методу дезінфекції у всіх ключових для населення сферах народного господарства без будь-якого використання шкідливих речовин.

Розробити та впровадити до масового використання унікальний інноваційний продукт - дезінфікуючий засіб, який проявляє бактерицидні, туберкулоцидні, вірулецідні (включаючи збудників гепатитів, ВІЛ, рота-, ентеровірусів грипу А (Н5N1), А (Н1 N1)) та фунгіцидні (включаючи гриби роду Саndida, патогенних дерматофітів і цвілеві гриби) властивості та є високоактивним проти асоціацій збудників внутрішньо лікарняних інфекцій.

Цілі:

1. Створити та впровадити унікальний дезінфікуючий продукт, який можливо використовувати у всіх сферах народного господарства та громадських місцях:

  • на рухомому складі та об'єктах забезпечення залізничного, автомобільного, повітряного і громадського транспорту;
  • для знезараження та дезінфекції, що поєднана з достерилізаційного очищенням, виробів медичного призначення нескладної конфігурації (крім ендоскопів), а також медичних приладів та устаткування;
  • для дезінфекції в лікувально-профілактичних, навчальних та дошкільних закладах;
  • для боротьби з внутрішньо лікарняними інфекціями;
  • для очищення та знезараження питної води, води поверхневих водойм, води плавальних басейнів, колодязів, міських і промислових стічних вод;
  • для запобігання і знищення грибків, цвілі, водоростей.

2. Отримати якісний та інноваційний продукт (дезінфікуючий засіб), який дозволить вирішити проблему національного масштабу, буде цілком безпечний при використанні та економічно вигідний.

3. Залучити для розробки та реалізації національних виробників з метою оптимізації собівартості продукту та присвоєння статусу Національного продукту.

4. Впровадити детальний план дій для реалізації та виробництва продукту.

5. Надати кошторис та термін реалізації.

6. Визначити «гарячі» місця розповсюдження інфекцій та точково впровадити дезінфікуючий засіб.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада