зжш

Кунь Євген

Вік
38
Київська
Київ
Освіта
У 2003 році закінчив Національний аграрний університет за спеціалізацією «Механізація сільського господарства», кваліфікація інженер-механік
З 2011-2013 Києво-Могилянська бізнес-школа
Досвід роботи
2003-2004 рр. – ДП «ДеЛаваль», торговий представник.
2005-2007 рр. – ТОВ «Грундфос Україна», регіональний менеджер.
2007-дотепер – заснував компанію ТОВ «Інтерпроект GmbH», директор.
2009 р. – заснував компанію ТОВ «Вассеркрафт Бюро», ТОВ «Терміка», директор.
2013 р. – заснував компанію ТОВ «Герон Груп», директор.
Професійний інженер, в 2006 році разом з братом Іваном заснував інжинірингову компанію Interprojekt GmbH. Ми отримали технічну освіту не тільки в Україні, але ще й в Німеччині та Австрії. Протягом дванадцятии років наша компанія створює проектні рішення для аграрного сектора України та комунальної інфраструктури. За цей час інженерна команда спроектувала та побудувала більш ніж 350 об'єктів : від тваринницьких ферм до найбільших елеваторів і млинів, та зробила десятки проектів на різних водних підприємствах країни.
В 2015 році почав збирати інженерні кадри, які спеціалізуються на створенні та впровадженні технологічних рішень в житлово-комунальному секторі. Зараз департамент «City», який я очолюю, проводить технічні аудити водоканалів , тепломереж міста, вибудовує логіку та алгоритми модернізації ключової інфраструктури українських міст, в тому числі, з впровадженням smart-технологій.
За останні два роки наша команда отримала значний досвід реалізації модернізаційних проектів на Житомирському, Нововолинському, Вознесенському, Черкаському, Кропивницькому та інших водоканалах. Команда бере участь в більшості тендерів з реконструкції та модернізації міської інфраструктури, дуже активно співпрацює з міжнародними колегами, створюючи консорціуми з литовськими, польськими, румунськими компаніями.
Євген Кунь мріє про створення ГО для модернізації міст, яке б співпрацювало з найкращим інженерними кадрами, накопичувало досвід модернізації ЖКГ, об’єднувало професіоналів, постачальників технологій. Щоб така інституція верифікувала технічні рішення великих модернізаційних проектів, працюючи як консультаційний орган для міською влади.

Громадська діяльність

Співзасновник Interprojekt GmbH, найбільшої проектно-інжинірингової компанії в Україні.
Член правління асоціації Waternet, член асоціаціі водоканалів Укрводоканалекологія

Державне управління
Ідея змін

Ідея зміни:

Створення аналітичної, комунікаційної та освітньої платформи (по типу think tank) для напрацювання національної політики у сфері модернізації, розвитку та якісного управління інфраструктурою міст. Такою як: водоканали, теплопостачальні підприємства, сміттєпереробні комплекси.

Контекст проблеми:

  • Повна відсутність державної політики в управлінні та модернізації водних підприємств країни, підприємств теплопостачання, переробки сміття і твердих побутових відходів.
  • Значний рівень морального та фізичного зношення комунальних мереж.
  • Недостатнє фінансування модернізації наявної комунальної інфраструктури.
  • Непрозорий механізм управління комунальною інфраструктурою та відсутність прозорої та справедливої собівартості комунальних послуг та інше.

Мета проекту:

Створити експертне громадське об'єднання, яке залучить зацікавлені сторони, як то профільні асоціації (водоканалів, теплопостачальників), управлінців комунальною інфраструктурою, асоціації мерів та ОТГ, представників міжнародних фінансових інституцій.

Цілі, які мають бути досягненні ГО:

1.Створення експертного середовища в розумінні перспектив ЖКГ.

2. Напрацювання політик, на підставі якісної аналітики і діалогу з зацікавленими сторонами.

3. Активна допомога Офісу реформ Мінрегіонбуду в напрацюванні стратегії розвитку водоканальної галузі.

4. Вивчення і поширення кращих іноземних практик.

5. Створення навчальних програм для директорів та співробітників водоканалів.

6. Створення комунікаційного майданчика для інформування, модерування і поширення нових підходів в управлінні комунальної інфраструктури.

7. Виробити ідеологічні підстави Нової національної політики, плюс всі необхідні формати забезпечення переходу до неї - проект поетапного інституційного переходу, проект правового переходу, проект технологічного забезпечення переходу, проект ресурсного забезпечення переходу, проект кадрового та комунікаційного забезпечення.

8. Спираючись на ресурси і можливості партнерського пулу розгорнути всі законні формати тиску на органи державної влади з метою зміни політики.

Опис заходів/та ресурсів для досягнення цілей:

  • Кроки, якими ми вже рухаємось: формуємо партнерський пул зацікавлених сторін, в зміні політики і створенні великого ринку модернізації, потенційні учасники – профільні асоціації технологічний бізнес, екологічні організації, профільні медіа, національні медіа, та споживачі послуг.
  • Створюємо широку коаліцію професіоналів, здатних працювати над стратегією змін.
  • Вибудовуємо ГО та стосунки з державними інституціями.
  • Обговорюємо комунікаційний проект для поширення нової візії.
  • Створення власного медіа майданчику.
  • Створення навчальних програм разом або для Асоціації водоканалів.

Прогноз впливу реалізації політики:

  • Наявність стратегії розвитку індустрії і розробка політик, дасть можливість вирішення поточних проблем ЖГК, відкрити цей ринок для інвестування локальними інвесторами та міжнародними.
  • Тільки водну галузь експерти Світового банку оцінюють в 20-25 млрд. доларів.
  • Наявність правил, алгоритмів інвестування, публічний контроль за виконанням проектів, захист прав інвесторів, зміна відношення до управління міською інфраструктурою вплине на екологію річок і як наслідок – здоров’я людей, на економіку послуг – більш обґрунтований тариф,  більше прозорості.
  • Розвиток нових технологічних підприємств.
  • Оновлення освітніх програм для інженерів галузі, накопичення кадрового потенціалу.
  • Підвищення конкурентоспроможність галузі і життя містян в цілому.
  • Модернізація галузі ЖКГ являється ключем до сталого розвитку країни і запускає новий дискурс на рівні громад та в суспільстві в цілому.

Посилання на повну ідею кандидата. 

 

Трембовецький Борис Григорович

чт, 05/16/2019 - 01:08

Доброго дня Євген. Я Ваш воборець. Мене цікавить: "Як Ви сприймаєте розвиток альтернативної енергетики в Україні?"

Євген Кунь

У відповідь до від

пн, 05/20/2019 - 22:32

Добрий вечір Борис Григорович, розвиток альтернативної енергетики дасть можливість створити конкуренцію (конкуренція то завжди добре), зменшити монополію, збільшити енергонезалежність та створить додатковий ринок з залученням інвестицій. Цей напрямок теж потребує державної політики і філософії.

Остапів Любомир Остапович

чт, 06/13/2019 - 07:34

ЄВГЕН,
Запрошуємо вас як учасника ТОП 50 приєднатися до Звернення до Наглядової Ради проекту Нові Лідери

Ми, учасники другого етапу Нові Лідери ТОП-50, вважаємо офіційні правила проекту не оптимальними.

Погано застосовувати принцип виборів пострадянського простору “Переможець забирає все” до конкурсу громадських активістів та волонтерів.

Віримо, що Нові Лідери не місце боротьби у погоні за головним призом, а проект позитивних змін в Україні. Вони відбудуться у томі числі за рахунок співпраці активістів, долученню глядачів у реалізацію ідей та підтримці з боку організаторів ресурсами.

Оскільки сезон 2 в активній фазі, докорінна зміна правил не є можливою. Тому кожен підписант цього листа добровільно обіцяє у виграшу розпорядитися грошовим призом наступним чином:

30% коштів - реалізація власного проекту
по 10% коштів - кожному із інших семи учасників етапу ТОП 8.

Ми також розраховуємо на максимально широку медійну підтримку тих ТОП-50 ідей, яким вона допоможе найбільше на думку Відбіркового комітету.

Ймовірно завдяки краудфандінгу, спонсорам та грантам мільйон гривень буде збільшено громадою в рази.

Виграють від цього усі!

ПІДПИСАТИ
http://chng.it/9GXjYzqGF5

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада