рв

Мащенко Влада

Вік
40
Київська
Київ
Освіта
Вища освіта.
у 2001 році отримала диплом юриста Харківської Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого
Досвід роботи
Посада юрисконсульта:
- ТОВ "Юридична фірма "МБЛС" (2015-2018),
- ТОВ «Енергетичний стандарт (Україна)», м. Київ (2012 - 2014),
- ТОВ «Компанія з управління активами «Глобус Ессет Менеджмент», м. Київ, (2011 - 2013),
- ТОВ «Югсевморсервіс», м. Севастополь (2005 – 2011),
- ВАТ «Севастопольський морський завод», м. Севастополь (2001 - 2005).
Права людини
Ідея змін

Мета:  виховання суспільства в дусі доброго ставлення до дітей,   будівництво комфортного простору для дитини та її батьків.

Причини, з яких я вважаю важливим втілення своєї мети: відповідальна нація повинна створити дітям та їх батькам умови для відчуття щастя. Це не вимагає багато зусиль  чи витрат, але щастя дитини повинне стати стратегією  національного розвитку і це має зрозуміти кожен українець.   

Мої пропозиції:

Крок №1: соціальна реклама і пропаганда уважного, шанобливого ставлення до дітей і батьків. Популяризація доброго ставлення до дітей.

Крок № 2: психологи, соціальні службі, громадські організації, представники церков мають брати під опіку жінок, вагітність яких не є запланованою  починаючи з кабінету лікаря жіночої консультації.

Ми не можемо змусити жінку  любити дитину, якщо вона її не хоче, але суспільство несе повну моральну відповідальність за  вбивство ненароджених дітей жінками, які йдуть на позбавлення себе вагітності у зв’язку з емоціональними або фінансовими проблемами.    

Чому саме з жіночої консультації? Тому що саме гінеколог, повідомляючи про вагітність бачить реакцію жінки і може спрямувати допомогу саме тим, хто її потребує.

Крок № 3:  Соціальні дитячі засоби пересування (коляски, велосипеди, пр.), меблі для дитини 0-3 роки. На місцевому рівні потрібно запроваджувати програми надання в користування необхідних речей для молодих батьків.

Соціальний ефект від програми: стимул для місцевого виробника започаткувати відповідне  виробництво; кожна сім’я буде знати, що вона  гарантовано отримає вкрай необхідні речи якщо немає можливості придбати щось самостійно; суспільство, спостерігаючи використання соціальних речей для дитини, буде розуміти, що регіон/місто опікується справами сім’ї.

Крок № 4: Введення обов’язкових дитячих квот на телебаченні і радіомовленні, контроль обсягу розважальних та розвиваючих програм за участю дітей.

Соціальний ефект: виховання суспільства в дусі доброго та відповідального ставлення до дитини; мотивування дитини брати участь в конкурсах, програмах, відборах, тобто виховання соціально активних дітей, які мають місце де можуть проявити або показати свої здібності і таланти.

Крок № 5: Повідомний порядок отримання дозволів на розміщення об’єктів, що покращують інфраструктуру, пов’язану з дитинством та батьківством, зокрема: встановлення боксів для зберігання дитячих колясок на вулиці біля багатоповерхових будинків не оснащених ліфтом, розташування дитячих майданчиків, дитячих спортивних майданчиків, пішохідних, бігових доріжок. Надання переваги таким спорудам перед проїжджою частиною.

Я пропоную рішення для сімей, які мешкають у багатоповерхових будинках без ліфтів. Рішення полягає у влаштуванні біля будинків сталевих боксів (сейфів) для збереження дитячих колясок на вулиці. Боксі розбірні, тому легко транспортуються і монтуються на місці.

Я прагну співпраці місцевих рад, які мають право користування землею, яка належить громаді, з бізнесом, який інвестує у розбудову комунальної інфраструктури свої ідеї, працю, тощо. Моя ідея в облаштуванні прибудинкових територій боксами для зберігання дитячих колясок, інвалідних візків та велосипедів на вулиці, щоб полегшити життя молодих родин, які живуть у домах без ліфтів (хрущівках).

Дитині необхідна дитяча коляски десь 2 роки. Тобто, 4-6 сімей кожного багатоповерхового будинку в Києві щорічно можуть потребувати боксів для збереження коляски на вулиці.

Соціальний ефект від такої діяльності:

- Зняття психологічної і фізичної напруги молодих матерів, що позитивно позначиться на загальному коефіцієнті щастя в Україні;

- Приклад самоокупності будинків. Вважаю, що будинок може заробляти за рахунок додаткових послуг, які надаються мешканцям.

Економічний ефект:

- Загрузка вітчизняних виробників замовленнями нового виду металоконструкцій;

- Нові робочі місця;

- Дохід від використання боксів (орендна плата).

Крок № 6: Введення податкових пільг для суб’єктів підприємницької діяльності  за створення дитячої інфраструктури. Замовником конкурсу на кращий проект, замовником будівництва повинен бути ОСББ або міська Рада чи адміністрація.

Соціальний ефект: в умовах змагання проектів, населення отримує найкращу інфраструктуру; діяльності платники податків будуть знати куди  витрачаються їх кошти.

Посилання на повну ідею кандидата. 

 

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада