Вища. Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки.
Географічний факультет. Кафедра економічної та соціальної географії.
Викладач географії та основ економіки. Спеціалізація: управління розвитком регіону
Досвід роботи
Відсутній
Громадська діяльність
-
Інша
Ідея змін
Тема:
Проект адміністративно-територіального устрою України.
Мета:
Сформувати новий адміністративно-територіальний устрій України. Новий поділ держави надважливий, тому що на його основі будується вся внутрішня політика держави.
Проблема:
Відсутність в Україні власного, автохтонного територіального
поділу і загалом системи управління державою.
Цілі:
Сформувати новий двох-рівневий адміністративно-територіальнийустрій України на основі історико-географічних регіонів України. 14регіонів – 320 країв, 46 міст-градів, 39 мікрорайонів.
Сформувати нову доктрину про Державний кордон України.
Затвердити та узгодити офіційні символи України та її регіонів.
Сформувати поселенську мережу України.
Сформувати якісну мережу громадсько-політичних суб’єктів України.
Сформувати нове виборче законодавство України.
Сформувати нову систему державного управління України.
Заходи та ресурси:
Провести в Україні під проводом Верховної Ради України, як єдиного законодавчого органу, Всеукраїнський форум по питанню Адміністративно-територіального устрою України. На який запросити всіх охочих, які мають відношення до даної теми.
Разом з тим, кожен учасник, повинен мати право на виступ і час, стільки, скільки потрібно для доповіді. І відповісти на всі запитання. Результатом форуму мають бути моделі чи проекти адміністративно-територіального устрою України. Мій прогноз 3-5 таких проектів.
Ці проекти має взяти на баланс Верховна рада України і надіслати всім радам в Україні. Кожна рада повинна мати час для аналізу і визначитися на користь того чи іншого проекту. В результаті Верховна рада України зможе у розрізі рад (сільських, селищних, міських, районних та обласних) промоніторити результати.
Якщо ситуація одноманітна і є велика перевага одного проекту над іншими, то Верховна рада зможе затвердити новий адміністративно-територіальний устрій України. Якщо ні, то Верховна рада дане питання має винести на всеукраїнський референдум.
Прогноз:
Загальним результатом має бути новий адміністративно-територіальний устрій України, в створенні якого візьмуть участи всі громадяни України. Які матимуть право на вибір абсолютно демократичним шляхом. Дане питання можна розвязами протягом року.