кн

Ноздрачов Владислав

Вік
30
Київська
Київ
Освіта
Повна вища освіта,
КНУ імені Тараса Шевченка,
факультет філософії,
магістр "Політологія",
рік випуску 2010.
Досвід роботи
екс-бренд лідер компанії FEDORIV;
засновник і керівник компанії СУПЕРЛЮДИ;
керуючий партнер Школи малого і середнього підприємництва.
10 років досвіду з брендами, серед його проектів: KLITSCHKO, UKRNAFTA, KONA, Фаворит Спорт, Crate Club, OBERIG jewelry, Hop Hey, BAZABET, Salutaris та інші. Реформатор в системі сучасної бізнес-освіти, розвитку малого та середнього підприємництва.
Громадська діяльність

-

Економіка
Ідея змін

Проект:

Національна мережа центрів розвитку малого та середнього підприємництва.

Проблематика:

Малому бізнесу важко розвиватися та рости: немає достатньої кількості знань, важко отримати інвестиції та кредити, не розвинена культура підприємництва. 63% підприємців вважають, що їм не потрібно навчатися.

При цьому, підприємці, що вже працюють, не знають як масштабувати свій бізнес. В Європі на малих і середніх підприємствах працює 68% зайнятого населення, і вони виробляють 58% ВВП. В Україні частка МСБ становить лише 9%

Результат: економіка країни не росте.

Місія:

Підвищити економічний рівень України через розвиток підприємництва. Реальні кейси випускників школи МСП показуют єфективність впливу навчання на розвиток підприємництва в регіонах.

Мета:

Створити в регіонах центри для місцевих підприємців, які вже мають свій бізнес або ідею для нього. Проводити школи для підприємців, надавати їм менторів для розвитку проектів.

Найкращі проекти потраплятимуть до всеукраїнського акселератора, де їм допоможуть знайти інвесторів або вибудувати систему краудфандингу.

Механіка:

  • Протягом року запустити 12 регіональних центрів розвитку підприємництва на базі мерій за підтримки місцевої влади. Ми виключаємо містамільйонники та йдемо у обласні центри, де у людей меньше можливостей.
  • За 5 років 12 регіональних центрів навчають більше 5000 підприємців.
  • В кожному центрі проводити школи підприємництва та регулярні тематичні консультації: юридичні, економічні, тощо.
  • На базі центрів розвивати спільноту місцевого бізнесу, створити екосистему для підтримки та пошуку партнерів.
  • Регіональні центри збирають Big Data про реальні запити підприємців, щоб впроваджувати дані в законопроекти.
  • В Києві створити всеукраїнський акселератор, до якого підприємці можуть подавати свої проекти. Там їм допоможуть знайти фінансову (адміністративну, управлінську) підтримку.
  • Підприємці з регіонів також будуть отримувати фінансування своїх проектів, для цього будуть залучатися місцеві інвестори. Пріоритети розвитку проектів: інновації, екологія, сільське господарство та виробництво.

Результат:

  • 12 регіональних центрів, які будуть проводити 2 школи для підприємців на рік. Це 1000 освічених підприємців, які зможуть вплинути на 10 тис людей.
  • Кращі проекти в акселераторі отримають кошти для свого бізнесу. 50 кращих проектів в акселераторі отримають кошти для свого бізнесу.
  • Підприємець створює в середньому 30 робочих місць. Тож 1000 підприємців, це 30 000 нових робочих місць. 

Посилання на повну ідею кандидата.

Остапів Любомир Остапович

чт, 06/13/2019 - 07:38

ВЛАДИСЛАВ,
Запрошуємо вас як учасника ТОП 50 приєднатися до Звернення до Наглядової Ради проекту Нові Лідери

Ми, учасники другого етапу Нові Лідери ТОП-50, вважаємо офіційні правила проекту не оптимальними.

Погано застосовувати принцип виборів пострадянського простору “Переможець забирає все” до конкурсу громадських активістів та волонтерів.

Віримо, що Нові Лідери не місце боротьби у погоні за головним призом, а проект позитивних змін в Україні. Вони відбудуться у томі числі за рахунок співпраці активістів, долученню глядачів у реалізацію ідей та підтримці з боку організаторів ресурсами.

Оскільки сезон 2 в активній фазі, докорінна зміна правил не є можливою. Тому кожен підписант цього листа добровільно обіцяє у виграшу розпорядитися грошовим призом наступним чином:

30% коштів - реалізація власного проекту
по 10% коштів - кожному із інших семи учасників етапу ТОП 8.

Ми також розраховуємо на максимально широку медійну підтримку тих ТОП-50 ідей, яким вона допоможе найбільше на думку Відбіркового комітету.

Ймовірно завдяки краудфандінгу, спонсорам та грантам мільйон гривень буде збільшено громадою в рази.

Виграють від цього усі!

ПІДПИСАТИ
http://chng.it/9GXjYzqGF5

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада