Фото кандидата

Омельчук Дмитро

Вік
28
Волинська
Іваничі
Освіта
Вища. Спеціальність "Фінанси та кредит".
Досвід роботи
8 років.
Державне управління
Ідея змін

Тема: Основні пріоритетні напрямки змін України як держави, яка є економічно розвиненою, багатою державою з розвинутим громадянським суспільством.

Незалежною в енергетичній сфері, є не просто територією і «місцем на карті світу», є не тільки країною з нестабільно розвиненою ринковою економікою (судячи по показниках), а саме з нерозвиненою банківською системою (ринок цінних паперів, платоспроможність національної валюти, низька ліквідність, розмір ВВП і т.д.), що не лише джерелом «наповнення «бюджетів» окремих владних одиниць і структур.

Мета: 

Повний, всебічний і якісний перезапуск:

 • влада (повноваження і форма правління);
 • ЗМІ (відповідальність, але більші повноваження);
 • фінанси (шляхи оптимізації рівня інфляції гривні);
 • енергетика (власні ресурси, оцінка, оптимізація).

1. Держава Україна як окремий і незалежний інформаційний центр світу.

Напрямки:

Забезпечення всебічного і повного відображення подій на телевізійних каналах, соціальних мережах, і у всіх ЗМІ:

 • ЗМІ: збільшення штату кваліфікованих спеціалістів у сфері журналістики, перевірка їх підготовки і рівня набутих у ВНЗ знань, досвіду. Незалежність журналістів. Подібно ревізору, журналіст повинен вислухати – почути думки і погляди народу в усіх регіонах України. Думка пересічного громадянина яка була взята, повинна бути належним чином підтверджена з боку самого журналіста, і передбачати відповідальність перед Законом за невиконання чи ненадання неправдивої інформації на екранах.
 • Надання статусу ЗМІ як окремого відокремленого структурного підрозділу, який підпорядковується безпосередньо Президенту і може бути звільненим з посади виключно за погодженням Президента, який, в свою чергу є відповідальним за прийняття відповідних рішень.
 • Матеріальне забезпечення діяльності журналістики державної форми власності. Зменшення податкового навантаження на суб’єктів приватної власності, надання податкових канікул (при перевірці достовірності і важливості для суспільства отриманої і відображеної інформації
 • Поширення інформації з усіх телеканалів світу. Люди повинні бути обізнаними з усіма новинами та мовленням, яке є в усіх країнах світу, щоб мати свою думку і позицію стосовно політичних в першу чергу процесів.
 • Протекціонізм вітчизняних інформаційних ресурсів. На ряду з міжнародними ресурсами, які будуть мати вплив на громадян, власні джерела надання інформації мають бути ефективно захищені, і відповідальні за це особи мають бути притягнені до відповідальності, в першу чергу не до адміністративної, а кримінальної.

2. Держава Україна як суб’єкт міжнародного відносин (міжнародного права, міжнародних фінансово-економічних відносин).

Створення посади представника Президента. Пропоную створити посаду, яка буде мати назву «Представник Президента України з питань зовнішньоекономічної діяльності» Назва досить типова, але ця посада повинна передбачати наступне:

 • Повний контроль за діяльністю України у питанні правової, економічної та інтелектуальної співпраці з міжнародними партнерами, а саме: відмінити посаду міністра закордонних справ, залишити тільки посаду посла (обов’язки якого будуть значно обмежені), яка буде підконтрольна новій вищевказаній посаді. За погодженням представника посол може відправитись в той чи інший регіон той чи іншої країни. За свою діяльність чи бездіяльність посол відповідає перед Законом України і перед представником Президента. За неправомірні дії – кримінальна відповідальність.
 • Володіння мовами міжнародного спілкування на найвищому рівні. Вища юридична та економічна освіта. Так, на даній посаді кандидат повинен мати як мінімум 2 вищих освіти з дипломами міжнародного зразка. Представництво інтересів України в усіх міжнародних інстанціях.
 • Відповідальність перед українським народом і Президентом України – кримінальна.
 • Представник повинен обиратися Президентом України на термін – 1 рік. Президент на ряду з обранням інших керівних посад керується конституцією та правом провести референдум
 • Забезпечення повноцінного і незалежного представництва і членства представника в засіданнях міжнародних організацій.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада