апрап

Панченко Інна

Вік
33
Сумська
місто Конотоп
Освіта
Професійна освіта: повна вища. Ніжинський державний педагогічний університет ім. М.Гоголя, 2003-2008р.р., факультет іноземних мов.
Спеціальність: вчитель англійської мови та літератури.
Досвід роботи
- з березня 2019 року - учасниця театральної студії "Купе № 5", яка дала можливість розвитку творчих здібностей та дебюту в якості акторки театру.
- з лютого 2019 року - власниця творчої майстерні "Bedryk`s House", яка займається створенням текстильних хенд-мейд речей для дому, навчанням діток творчого процесу шиття.
- з травня 2017 - позаштатний кореспондент комунального підприємства "Редакція газети "Сумщина";
- з травня 2017 - помічник-консультант на громадських засадах депутата обласної ради;
- з листопада 2016 - голова власнествореної громадської організації "Конотопський центр підтримки громадських ініціатив", яка займається втіленням проектів здебільшого соціального спрямування;
- з січня 2015 і до травня 2018 - завідувач сектору Конотопської міської ради з питань внутрішньої політики. У посадові обов'язки головним чином входило налагодження роботи прес-служби Конотопської міської ради та міського голови, адміністрування та наповнення офіційного веб-сайту КМР, написання прес-релізів, статей, супровід міського голови на офіційних публічних заходах, наповнення суспільно-політичним контентом комунального друкованого видання газети "Конотопський край", просування інформації про роботу ради та очільника міста на рівні обласної ради, міських та обласних видань, загальнонаціональних ЗМІ. Під час мого перебування на посаді робота в цьому напрямку значно пожвавилася. Вдалося досягти написання та оприлюднення у ЗМІ від 10 до 20 статей та повідомлень різного інформаційного характеру з життя міста за один робочий день, що суттєво вплинуло на формування позитивного іміджу міського голови та його команди. У підтвердження чому отримувала подяки від керівництва міста.

Значна увага приділялася налагодженню діалогу між різними верстами населення та їх об'єднанню спільною ідеєю, метою та пробудженням до конструктивних дій. Так, велася тісна співпраця з громадськими, релігійними, волонтерськими організаціями, політичними партіями. Вдалося об'єднати в одну робочу групу представників численних нацменшин міста, які раніше не відчували до себе достойної уваги, проте були рушійною силою у вирішенні багатьох питань стосовно життєдіяльності міста. Була опрацьована дорожня карта спільних дій, як то створення за рахунок коштів діаспор "Алеї Дружби Народів", облаштованої для відпочинку сучасної паркової зони (відповідний Проект Рішення був підготовлений на розгляд сесії), організація інтернаціонального фестивалю, що мав на меті популяризувати рідне місто, залучити туристів та інвесторів.

Сектором внутрішньої політики вперше було об'єднано людей з інвалідністю, що пересуваються на візочках, що викликало з їх боку повагу та довіру до влади. На їх прохання спільно з однодумцями було розроблено статут та проведена реєстрація ГО КІВ "Велес", підготовлено проект рішення про виділення та облаштування приміщення для їх потреб у центрі міста, де вони вільно працюють та зустрічаються зараз. Тому серед головних своїх досягнень вважаю налагодження продуктивних зв'язків з громадськістю та виконання функцій піар-менеджеру виконавчої влади на чолі з міським головою. Для досягнення таких результатів доводилося багато позаробочого часу проводити на роботі та у відрядженнях, до чого я відношусь з легкістю та навіть радістю, адже вважаю, що роботу , яка займає не менше 8 годин на добу не можна не любити, нею потрібно жити. Бо це автоматично означає любити життя.
- 2012-2014р.р., приватний підприємець, керівник приватної "Школи з вивчення англійської мови "Mary Poppin's Club";
- 2004-2012р.р., Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9, вчитель англійської мови 1-11 класів.
Громадська діяльність

- з листопада 2016 - голова власнествореної громадської організації "Конотопський центр підтримки громадських ініціатив", яка займається втіленням проектів здебільшого соціального спрямування;
Зокрема було реалізовано близько 10 грунтовних проектів та проведено понад 30 соціальних акцій.
Найбільш вдалими та соціально значимими були: «Конотоп туристичний», «Резиденція Святого Миколая», «Соціальна англійська», «Добра скриня», «Книжковий секонд-хенд», інші. Всі ініціативи направлені, в першу чергу, на заохочення, залучення, сприяння у розкритті творчого, освітнього потенціалу, суспільного, духовного розвитку дітей ВПО, учасників АТО, дітей з інвалідністю та покращення благополуччя їх сімей.

Так, наприклад, проект «Конотоп туристичний» був втілений у жовтні 2016 -січні 2017 року. Спочатку був оголошений конкурс серед дітей міста на кращий малюнок-привітання з Новим 2017 роком. Головною умовою було те, щоб малюнок обов’язково був з впізнаваними елементами Конотопа (чим славиться наше місто) – трамваєм, конем, «Конотопською відьмою», вокзалом, … . серед майже 300 поданих робіт журі, до складу якого увійшли представники різних соціальних, громадських сфер, в тому числі і батьківський комітет, вибрали 20 найкращих робіт. Кращі обрані малюнки були надруковані у місцевому поліграфічному центрі за мінімальною ціною у вигляді Новорічних листівок. Авторські Новорічні листівки з елементами Конотопа реалізовувалися за благодійну ціну на благодійних ярмарках, передноворічних заходах, на підприємствах міста. За благодійний розпродаж було виручено близько 11 000 тисяч гривень, які були передані трьом відомим у місті родинам з хворими дітками на ДЦП. 20 дітей-переможців були нагороджені достойними подарунками, двоє з яких – діти-переселенці (матеріальну підтримку надали підприємці та депутати), а сім’ї тяжкохворих дітей отримали сертифікати (всі благодійні кошти збиралися безготівковим рахунком для максимальної прозорості) на матеріальну допомогу прямо на сцені під час святкового передноворічного концерту-нагородження.

Проект «Резиденція Святого Миколая» втілювався у приміщенні місцевої Свято-Миколаївської церкви з 19 по 22 грудня 2017 року. Спочатку планувалося побудувати «Будиночок Св.Миколая» та встановити його у центрі міста. Але через матеріальні труднощі та спонтанність ідеї (мало часу на реалізацію), знайшли альтернативу. Отець Свято-Миколаївської церкви зголосився нам допомогти, з чорного ходу виділив нам кімнату в етно-стилі, з овальними віконечками. За допомогою небайдужих, оголосивши про таку ініціативу, ми прикрасили кімнату «під старину» з різдвяно-новорічними мотивами. 5 днів «резиденція» працювала з ранку до вечора. Роль Св. Миколая виконував студент Медичного училища. Він щедро у процесі сценарію пригощав дітей солодощами, які були придбані за допомогою депутатів міської ради. Були залучені майстри з м.Конотопа та м.Суми, які безкоштовно проводили майстер-класи з гончарства, виготовлення ляльок-мотанок, розпису пряників, … . Силами активу громадської організації втілювався розважальний сценарій для дітей, був залучений святково вбраний кінь з возом, який зустрічав дітей біля воріт та катав по прилеглій території. Всі діти відвідували Св.Миколая безкоштовно. Загалом за 4 дні «Резиденцію» відвідали більше 600 дітей. Батьки залишали найкращі відгуки, адже такого «реалістичного» дива-свята для дітей ще не було.

Проект «Соціальна англійська» розрахований для дітей соціальних категорій населення, в першу чергу – дітей ВПО та учасників АТО. Діти віком до 10 років впродовж року – один раз на тиждень, 2 години, відвідували безкоштовні заняття з англійської мови. Навчання проводила голова громадської організації, за освітою вчитель англійської мови, з 10-досвідом роботи у школі. Інколи, напередодні свят, заняття в ігровій формі проводились у режимі тематичних напівтеатралізованих уроків, коли, приміром діти поринали у сюжет якоїсь казки чи історії, брали участь у англомовному квесті У таких випадки до організації могли бути задіяні інші активісти-волонтери громадської організації. Матеріально-технічна база використовувалась з особистих «архівів» вчителя. Уроки відбувалися у мебльованому приміщенні громадської організації. Загалом на постійній основі заняття відвідували близько 20 дітей. Жодні благодійні внески з батьків не бралися. Канцелярські матеріали забезпечувались за рахунок добровільних членських внесків активістів ГО та за сприянням небайдужих підприємців.

Проект «Добра скриня» організований на принципі небайдужості та згуртованості мешканців. Одні люди приносять непотрібні їм речі, але такі, які можуть прослугувати ще комусь (здебільшого це одяг та взуття). Інші потребуючі допомоги люди можуть прийти в будь-який день і безкоштовно вибрати для себе чи своїх близьких те, що необхідно. Спочатку проект був розрахований на соціально незахищених категорій населення. Проте, коли контопці почали безкорисливо приносити занадто багато речей, обмежень для адресатів на допомогу не встановлюємо. Іноді передаємо речі у дитячі лікарні, найбільш «соціальні» райони. До співпраці долучилися служби захисту дітей міста та району, управління соціального захисту населення, депутати, кварткоми, освітяни, голови громадських організацій, наприклад ВПО, кожен з яких знає потребуючі допомоги сім’ї у своїй сфері діяльності та на своїх мікрорайонах. Допомога збирається у приміщенні ГО у центрі міста. Проект знайшов багато відгуків та підтримки серед громади.

«Книжковий секонд-хенд» організовувався в першу чергу для популяризації читання та книги. Адже одним з факторів низької замученості до читання, є зачасту дороговартісність літератури. Бібліотеки з якимись додатковими зобов’язаннями не в кожного знаходять підтримку. Проект організований на прохання мешканців, відвідувачів громадської організації. Хоча спочатку і не вірилось у його успіх. Суть така, що люди приносять книжки до ГО і сталять їх на продажу за символічну ціну, яку визначають самостійно. Книги продаються без жодних націнок та плати за зберігання. Інші люди приходять і мають можливість придбати книги задешево. Весь обіг книжок чітко документується. У разі продажу книжки представник ГО телефонує її власнику та просить прийти по гроші. У приміщенні ГО стоять опломбовані скриньки: ГО «Друзі тварин», знаної у Конотопі, для догляду за бездомними тваринами, тяжкохворій дитині, відомій у Конотопі та Україні Марійці Лапутіній та на розвиток нашої ГО. За бажанням той, хто отримує виручені кошти, може долучитися до благодійності. Таким чином за півроку вдалося передати допомогу у сумі близько 2000 гривень тим, хто встановлював скриньки. Кошти перераховувались та передавалися під протокол у присутності «випадкових» свідків. Загалом у 2017 році за час існування проекту вдалося продати книжок на суму більш ніж 20 тисяч гривень. А це – суттєва допомога конотопцям. Варто зазначити, що несуть на реалізацію книги здебільшого пенсіонери та ті, кому дуже потрібні додаткові кошти. Отримуючи додаткові фінансові надходження, вони дуже дякують та пропонують свою волонтерську допомогу. Окрім того, багато людей знають, що можна прийти і «за копійки» придбати книги для своїх дітей та для себе. Адже ціна, яку установлюють мешканці, здебільшого від 10 до 30 гривень. Проте, є книжки і по 5 (дитячі, хенд-мейд..) і по 100 гривень (енциклопедії). Будь-яка література знаходить свого читача. Проект користується популярністю, адже у приміщенні ГО завжди людно.

Інша
Ідея змін

Проект:

Креативна індустрія.

Проблема:

  • Занепад і навіть зникнення рукодільних процесів мистецтва народних ремесел України.
  • Низька обізнаність населення щодо економічної складової даного виду діяльності.
  • Безробіття.
  • Низький рівень розкриття наявної автентичної культури для успішного розвитку туристичних дестинацій.

Цілі:

  1. Відродити рукодільні процеси народних ремесел України.
  2. Створення робочих місць та сприятливих умов для розвитку ОТГ.
  3. Поштовх до розвитку інклюзії, підтримки ВПО, ветеранів АТО та їх сімей, самоорганізації та самозайнятості населення.
  4. Розвиток туристичних дестинацій, залучення та обмін європейським досвідом успішного брендування громад.
  5. Створення інвестиційного клімату у сфері культури, туризму та культурно-історичної спадщини.
  6. Створення середовища, креативного хабу.

Заходи та ресурси:

Визначення форми ведення громадської та господарської діяльності, розробка Статуту та реєстраційної документації даної організації. Визначення концепції розвитку, програми та дорожньої карти втілення національної ідеї.

Перший крок до успішної реалізації проекту - виділення земельної ділянки на втілення даної національної ідеї. На даний час спільно з Конотопською районною радою, депутатами Сумської обласної ради предметно розглядається можливість локації майбутнього ремісничого етнопоселення у селі козацької слави Шаповалівка Конотопського району.

Другий крок - пошук ресурсів для облаштування території ремісничого поселення - тактильного музею-коворкінгу стародавніх народних ремесел України.

У результаті через оголошення конкурсу - спорудження українських автентичних хатинок, їх оснащення згідно опису проекту національної ідеї та запуск роботи кількох музейно-ремісничих комплексів.

Створення перших робочих місць та організація навчання майбутніх ремісників та співробітників музею із залученням народних майстрів, істориків, представників громадського сектору, профільних фахівців та Інституту Національної Пам'яті України.

Прогнози:

Успішне втілення в життя національної ідеї створення тактильного музею-творчого хабу народних ремесел України послужить прикладом поваги та трепетного відношення до культурно-історичної спадщини українського народу для всіх громад регіонів країни, приверне увагу громадян та іноземних туристів до нашої унікального багатої національної спадщини.

Отже, національної ідея:

- покращить економічне становище громад на місцях,

- збільшить створення робочих місць,

- створить сприятливі умови для самоорганізації населення та розвитку малого і середнього бізнесу,

- породить розвиток тематичного, зеленого, сільського туризму,

- сприяє інвестиційному клімату, культивації культурної та історично обізнаної свідомої патріотичної нації.

Посилання на повну ідею кандидата.

Трембовецький Борис Григорович

пт, 05/17/2019 - 13:48

Доброго дня! Запрошую Вас долучитися до команди інвесторів в будівництво першої в Україні колективної сонячної електростанції. Детально на моїй сторінці. Добавляйтесь в друзі та долучайтесь до команди. https://www.facebook.com/profile.php?id=100023010096279

Остапів Любомир Остапович

чт, 06/13/2019 - 07:38

ІННА,
Запрошуємо вас як учасника ТОП 50 приєднатися до Звернення до Наглядової Ради проекту Нові Лідери

Ми, учасники другого етапу Нові Лідери ТОП-50, вважаємо офіційні правила проекту не оптимальними.

Погано застосовувати принцип виборів пострадянського простору “Переможець забирає все” до конкурсу громадських активістів та волонтерів.

Віримо, що Нові Лідери не місце боротьби у погоні за головним призом, а проект позитивних змін в Україні. Вони відбудуться у томі числі за рахунок співпраці активістів, долученню глядачів у реалізацію ідей та підтримці з боку організаторів ресурсами.

Оскільки сезон 2 в активній фазі, докорінна зміна правил не є можливою. Тому кожен підписант цього листа добровільно обіцяє у виграшу розпорядитися грошовим призом наступним чином:

30% коштів - реалізація власного проекту
по 10% коштів - кожному із інших семи учасників етапу ТОП 8.

Ми також розраховуємо на максимально широку медійну підтримку тих ТОП-50 ідей, яким вона допоможе найбільше на думку Відбіркового комітету.

Ймовірно завдяки краудфандінгу, спонсорам та грантам мільйон гривень буде збільшено громадою в рази.

Виграють від цього усі!

ПІДПИСАТИ
http://chng.it/9GXjYzqGF5

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада