- з листопада 2016 - голова власнествореної громадської організації "Конотопський центр підтримки громадських ініціатив", яка займається втіленням проектів здебільшого соціального спрямування;
Зокрема було реалізовано близько 10 грунтовних проектів та проведено понад 30 соціальних акцій.
Найбільш вдалими та соціально значимими були: «Конотоп туристичний», «Резиденція Святого Миколая», «Соціальна англійська», «Добра скриня», «Книжковий секонд-хенд», інші. Всі ініціативи направлені, в першу чергу, на заохочення, залучення, сприяння у розкритті творчого, освітнього потенціалу, суспільного, духовного розвитку дітей ВПО, учасників АТО, дітей з інвалідністю та покращення благополуччя їх сімей.
Так, наприклад, проект «Конотоп туристичний» був втілений у жовтні 2016 -січні 2017 року. Спочатку був оголошений конкурс серед дітей міста на кращий малюнок-привітання з Новим 2017 роком. Головною умовою було те, щоб малюнок обов’язково був з впізнаваними елементами Конотопа (чим славиться наше місто) – трамваєм, конем, «Конотопською відьмою», вокзалом, … . серед майже 300 поданих робіт журі, до складу якого увійшли представники різних соціальних, громадських сфер, в тому числі і батьківський комітет, вибрали 20 найкращих робіт. Кращі обрані малюнки були надруковані у місцевому поліграфічному центрі за мінімальною ціною у вигляді Новорічних листівок. Авторські Новорічні листівки з елементами Конотопа реалізовувалися за благодійну ціну на благодійних ярмарках, передноворічних заходах, на підприємствах міста. За благодійний розпродаж було виручено близько 11 000 тисяч гривень, які були передані трьом відомим у місті родинам з хворими дітками на ДЦП. 20 дітей-переможців були нагороджені достойними подарунками, двоє з яких – діти-переселенці (матеріальну підтримку надали підприємці та депутати), а сім’ї тяжкохворих дітей отримали сертифікати (всі благодійні кошти збиралися безготівковим рахунком для максимальної прозорості) на матеріальну допомогу прямо на сцені під час святкового передноворічного концерту-нагородження.
Проект «Резиденція Святого Миколая» втілювався у приміщенні місцевої Свято-Миколаївської церкви з 19 по 22 грудня 2017 року. Спочатку планувалося побудувати «Будиночок Св.Миколая» та встановити його у центрі міста. Але через матеріальні труднощі та спонтанність ідеї (мало часу на реалізацію), знайшли альтернативу. Отець Свято-Миколаївської церкви зголосився нам допомогти, з чорного ходу виділив нам кімнату в етно-стилі, з овальними віконечками. За допомогою небайдужих, оголосивши про таку ініціативу, ми прикрасили кімнату «під старину» з різдвяно-новорічними мотивами. 5 днів «резиденція» працювала з ранку до вечора. Роль Св. Миколая виконував студент Медичного училища. Він щедро у процесі сценарію пригощав дітей солодощами, які були придбані за допомогою депутатів міської ради. Були залучені майстри з м.Конотопа та м.Суми, які безкоштовно проводили майстер-класи з гончарства, виготовлення ляльок-мотанок, розпису пряників, … . Силами активу громадської організації втілювався розважальний сценарій для дітей, був залучений святково вбраний кінь з возом, який зустрічав дітей біля воріт та катав по прилеглій території. Всі діти відвідували Св.Миколая безкоштовно. Загалом за 4 дні «Резиденцію» відвідали більше 600 дітей. Батьки залишали найкращі відгуки, адже такого «реалістичного» дива-свята для дітей ще не було.
Проект «Соціальна англійська» розрахований для дітей соціальних категорій населення, в першу чергу – дітей ВПО та учасників АТО. Діти віком до 10 років впродовж року – один раз на тиждень, 2 години, відвідували безкоштовні заняття з англійської мови. Навчання проводила голова громадської організації, за освітою вчитель англійської мови, з 10-досвідом роботи у школі. Інколи, напередодні свят, заняття в ігровій формі проводились у режимі тематичних напівтеатралізованих уроків, коли, приміром діти поринали у сюжет якоїсь казки чи історії, брали участь у англомовному квесті У таких випадки до організації могли бути задіяні інші активісти-волонтери громадської організації. Матеріально-технічна база використовувалась з особистих «архівів» вчителя. Уроки відбувалися у мебльованому приміщенні громадської організації. Загалом на постійній основі заняття відвідували близько 20 дітей. Жодні благодійні внески з батьків не бралися. Канцелярські матеріали забезпечувались за рахунок добровільних членських внесків активістів ГО та за сприянням небайдужих підприємців.
Проект «Добра скриня» організований на принципі небайдужості та згуртованості мешканців. Одні люди приносять непотрібні їм речі, але такі, які можуть прослугувати ще комусь (здебільшого це одяг та взуття). Інші потребуючі допомоги люди можуть прийти в будь-який день і безкоштовно вибрати для себе чи своїх близьких те, що необхідно. Спочатку проект був розрахований на соціально незахищених категорій населення. Проте, коли контопці почали безкорисливо приносити занадто багато речей, обмежень для адресатів на допомогу не встановлюємо. Іноді передаємо речі у дитячі лікарні, найбільш «соціальні» райони. До співпраці долучилися служби захисту дітей міста та району, управління соціального захисту населення, депутати, кварткоми, освітяни, голови громадських організацій, наприклад ВПО, кожен з яких знає потребуючі допомоги сім’ї у своїй сфері діяльності та на своїх мікрорайонах. Допомога збирається у приміщенні ГО у центрі міста. Проект знайшов багато відгуків та підтримки серед громади.
«Книжковий секонд-хенд» організовувався в першу чергу для популяризації читання та книги. Адже одним з факторів низької замученості до читання, є зачасту дороговартісність літератури. Бібліотеки з якимись додатковими зобов’язаннями не в кожного знаходять підтримку. Проект організований на прохання мешканців, відвідувачів громадської організації. Хоча спочатку і не вірилось у його успіх. Суть така, що люди приносять книжки до ГО і сталять їх на продажу за символічну ціну, яку визначають самостійно. Книги продаються без жодних націнок та плати за зберігання. Інші люди приходять і мають можливість придбати книги задешево. Весь обіг книжок чітко документується. У разі продажу книжки представник ГО телефонує її власнику та просить прийти по гроші. У приміщенні ГО стоять опломбовані скриньки: ГО «Друзі тварин», знаної у Конотопі, для догляду за бездомними тваринами, тяжкохворій дитині, відомій у Конотопі та Україні Марійці Лапутіній та на розвиток нашої ГО. За бажанням той, хто отримує виручені кошти, може долучитися до благодійності. Таким чином за півроку вдалося передати допомогу у сумі близько 2000 гривень тим, хто встановлював скриньки. Кошти перераховувались та передавалися під протокол у присутності «випадкових» свідків. Загалом у 2017 році за час існування проекту вдалося продати книжок на суму більш ніж 20 тисяч гривень. А це – суттєва допомога конотопцям. Варто зазначити, що несуть на реалізацію книги здебільшого пенсіонери та ті, кому дуже потрібні додаткові кошти. Отримуючи додаткові фінансові надходження, вони дуже дякують та пропонують свою волонтерську допомогу. Окрім того, багато людей знають, що можна прийти і «за копійки» придбати книги для своїх дітей та для себе. Адже ціна, яку установлюють мешканці, здебільшого від 10 до 30 гривень. Проте, є книжки і по 5 (дитячі, хенд-мейд..) і по 100 гривень (енциклопедії). Будь-яка література знаходить свого читача. Проект користується популярністю, адже у приміщенні ГО завжди людно.