лллл

Рижій Павло

Вік
37
Київська
Київ
Освіта
- Харківський економічний Університет
- Унівситет Іст Бей, Каліфорнія, США
Досвід роботи
- Більше 15 років прикладного досвіду в маркетингу, розвитку бізнесу та управлінні інноваціями в B2B і В2С міжнародних і локальних компаніях в Україні, Центральнії та Східнії Європі.
- Працював в компаніях Філіп Морріс, 3М, Крафт Фудз, Кедбері, Байєрсдорф, Кока-Кола.
- Керував ребрендинг великого універсального банку, брав участь в глобальному запуску інноваційного смартфону YOTAPHONE, керував підготовкою запуску бізнесу TASSIMO.
- Займався побудовою комплексних систем управління інноваціями, програмам внутрішньо корпоративного підприємництва для співробітників, впровадженням гнучких (AGILE) підходів в роботу корпорацій.
Громадська діяльність
  • Фасилітація хакатонів з децентралізації в Об'єднаних Територіальних Громадах.
  • Популярізація інноваційного розвитку, підприємництва та експериментаторства за допомогою публічних виступів.
Інша
Ідея змін

Проект:

Розвиток підприємницького потенціалу в Україні на рівні ОТГ, окремих населених пунктів, підприємств, компаній та організацій.

Проблема:

Україні бракує конкурентної переваги на світовій арені і вона далеко не є кращим місцем для життя.

Фундаментальних причин цьому - низький рівень суб’єктності України, як держави та її громадян, що проявляється у дефіциті лідерського, інноваційного та підприємницького потенціалу, а також низькому рівні залученості громадян як у економічній так і громадській активності.

Рішення:

Підтримка інноваційного розвитку, підприємництва та експериментаторства у Об’єднаних територіальних Громадах (ОТГ) та підприємств, що приватизуються через залучення працівників та громадян та освоєння ними передових технологій інноваційного розвитку у форматі прикладних проектів-експериментів.

Перший крок - проведення пілотної серії проектів-експериментів у п‘яти ОТГ з метою напрацювання та налагодження Програми.

Необхідні ресурси для залучення експертів (менторів, тренерів) та партнерів (стартапи, технологічні компанії та ін.), створення необхідної комунікаційної та колабораційної інфраструктури (ІТ системи), регулярних комунікацій з громадянами та їх залучення (події, зустрічі, соціальні медіа та ін.), фінансування безпосередньо створення прототипів та проведення експериментів.

Очікуваний результат:

Громадяни, що пройшли всі етапи пілоту Програми, розуміють важливість та необхідність постійних змін та вдосконалень, а також усвідомлюють, що саме вони можуть бути ефективними носіями (агентами) змін на краще у своєму та оточуючому житті. У Громаді спостерігається прогрес у вирішенні таких нагальних питань як:

  • залучення громадян у життя та розвиток Громади;
  • недостатня кваліфікація та володіння сучасними моделями соціально-економічного розвитку, інновацій та модернізації;
  • ідентифікація, розкриття, розвиток та утилізація саме локальних можливостей Громади;
  • посилення позицій Громади у переговорних процесах з зовнішніми інвесторами завдяки;
  • наявності у Громади експериментального підтвердження можливостей/потенціалу того чи іншого інвестиційного проекту.

Як результат, громадяни:

  • Мислять і діють як підприємці.
  • Розділяють призначення існування Громади і докладають зусилля для найкращої реалізації цього Призначення.
  • Постійно шукають і виявляють нові можливості для економічного і соціального розвитку Громади.
  • Оцінюють такі можливості та генерують гіпотези рішень.
  • Знаходять ресурси для створення прототипів рішень і проведення експериментів.
  • Проводять експерименти, роблять висновки, діляться ними з оточуючими, масштабують успішні рішення, або створюють нові гіпотези рішень з урахуванням зроблених висновків.
  • Залучають до співпраці інших громадян, офіційних лідерів громади, інвесторів,  (включно зі співпрацею зі стартапами, винахідниками, організаціями, корпораціями та іншими підприємцями) поєднуючи зусилля навколо найбільших можливостей.
  • Отримують можливість участі у розподілі дивідендів від успішних ініціатив і впливають на прийняття рішень щодо подальшого спрямування прибутків отриманих на користь Громади.
  • Лідери громади діють як фасилітатори, наставники, інвестори та тренери, що забезпечують сприятливі умови для ініціатив громадян.

Прогноз впливу після повної реалізації:

Громадяни стають компетентними агентами змін у собі та оточуючому світі (здобувають суб’єктність).

Україна постійно самовдосконалюється та самоактуалізується, на всіх рівнях і постійно посилює свою конкурентоздатність на глобальній арені, та з кожним днем стає все кращим місцем для життя

Посилання на детальний опис ідеї кандидата. 

 

Остапів Любомир Остапович

чт, 06/13/2019 - 07:45

ПАВЛО,
Запрошуємо вас як учасника ТОП 50 приєднатися до Звернення до Наглядової Ради проекту Нові Лідери

Ми, учасники другого етапу Нові Лідери ТОП-50, вважаємо офіційні правила проекту не оптимальними.

Погано застосовувати принцип виборів пострадянського простору “Переможець забирає все” до конкурсу громадських активістів та волонтерів.

Віримо, що Нові Лідери не місце боротьби у погоні за головним призом, а проект позитивних змін в Україні. Вони відбудуться у томі числі за рахунок співпраці активістів, долученню глядачів у реалізацію ідей та підтримці з боку організаторів ресурсами.

Оскільки сезон 2 в активній фазі, докорінна зміна правил не є можливою. Тому кожен підписант цього листа добровільно обіцяє у виграшу розпорядитися грошовим призом наступним чином:

30% коштів - реалізація власного проекту
по 10% коштів - кожному із інших семи учасників етапу ТОП 8.

Ми також розраховуємо на максимально широку медійну підтримку тих ТОП-50 ідей, яким вона допоможе найбільше на думку Відбіркового комітету.

Ймовірно завдяки краудфандінгу, спонсорам та грантам мільйон гривень буде збільшено громадою в рази.

Виграють від цього усі!

ПІДПИСАТИ
http://chng.it/9GXjYzqGF5

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада