укукер

Тодорів Назарій

Вік
26
Івано-Франківська
Коломия
Освіта
Коломийський Політехнічний коледж
Національного Університету «Львівська Політехніка»
Спеціальність «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва», отримав диплом з відзнакою
Після закінчення Коломийського політехнічного коледжу у 2012 р. вступив Державний Вищий Національний Лісотехнічний університет України за напрямом “Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології” де здобув кваліфікацію бакалавра з автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій.
У 2017 р. здобув кваліфікацію магістра з автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій у Державному вищому Національному Лісотехнічному університеті України за напрямом “Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології”
А також у 2017 р. здобув кваліфікацію спеціаліста за напрямом менеджменту організацій та адміністрування у Державну вищому Національному Лісотехнічному університеті України.
Досвід роботи
2012-2013 КВПіА Зерно-переробна компанія "ЮМАС"
2013-2016 приватний підприємець
з 2016 Директор БО "БФ КОНИК ХЕЛП"
Громадська діяльність

Посилання на мою офіційну сторінку у Фейсбук, де я висвітлюю всю свою діяльність https://www.facebook.com/profile.php?id=100002166792366&epa=SEARCH_BOX
Директор БО «БФ КОНИК ХЕЛП» з 2016
Засновник соціального підприємництва «HELP SHOP»
https://www.instagram.com/help_shop_kh/
Опікуюсь сиротинцем Св.Миколая у м.Коломия
Співорганізатор мітингу на підтримку онкохворих біля стін Кабінету Міністрів України - 12 серпня 2017 року, результатом якого було виділення коштів для лікування онкохворих ,які перебували у держ.черзі розміром 186 млн.грн.
Учасниу проекту «КОЛО» від USAid

Заснував щомісячну акцію “Допомога сьогодні”, яка має на меті відвідини геріатричного пансіонату та організацію різноманітних заходів.
Зараз ідея діє на базі нашого фонду як проект «Соціальний візит» який об’єднав школи міста та району заради підтримки мешканців геріатричного пансіонату.

Співавтор низки соціальних роликів.
(https://www.youtube.com/watch?v=vtrXGXk_bRI&t=40s)

На волонтерських засадах організував збір коштів для покупки автомобіля у зону АТО для Військвої адміністрації у м.Мар’їнка

Учасник багаточисельних еко-акцій
Учасник форуму ОБСЄ у м. Коломия.

Учасник міжнародного благодійного забігу Wings for Life World Run, організаторами якого були “Redbull”

Співорганізатор Благодійного мистецького заходу “ЛітераТур” у Івано-Франківську, Чернівцях, Львові, Києві, Харкові, Вінниці.

Допоміг скоординувати проект “Будуємо Україну Разом” в м.Коломия від Львівської освітньої фундації. Та неодноразово виступав спікером для їх волонтерів у Західному регіоні

Соціальний захист
Ідея змін

Ідея:

Для того, щоб українці, які стикнулись з хворобами, що потребують пересадки кісткового мозку, мали змогу отримувати кваліфіковану операцію в Україні.  Нам необхідно робити реформу у цій галузі.

Реалізація:

Потрібно рухатись у всіх напрямках, насамперед, реорганізувати існуючу всеукраїнську базу донорів, оскільки вона не функціонує, зробити велику інформаційну кампанію про те, що стати донором кісткового мозку може кожен здоровий українець, і що це є не набагато складніша процедура, ніж здати кров.  

На жаль, в українців існує хибне твердження,  що ця операція є дуже складна і травматична, проте саме цей міф нам необхідно розвіяти.

Щоб кожен розумів, що він як донор може врятувати комусь життя, здавши невелику  частинку кісткового мозку зі стегнової кістки.  Донорів після операції одразу відпускають додому без жодних побічних синдромів.

На законодавчому рівні врегулювати питання про перевезення  донорського матеріалу в Україну, оскільки закордоном вже створена величезна актуальна база донорів, також щоб і наші донори мали можливість допомагати хворим закордоном.

Це є дуже важливо, оскільки для хворого підходить один зі ста донорів і чим більшою є база, тим ймовірніше буде знайти актуального донора.

Потрібно на державному рівні звертатись до країн, які вже мають досвід у проведенні подібних операцій з проханням поділитись передовим досвідом з нашими лікарями.

Після чого можна буде закупляти потрібне обладнання і проводити операції на місці. Також це дасть змогу не виводити державні кошти закордон, а акумулювати їх тут для розвитку цієї галузі  медицини.

Вірю в те,що українці заслуговують на якісне лікування на Батьківщині!

 

Трембовецький Борис Григорович

чт, 05/16/2019 - 01:05

Доброго дня Назарій. Я Ваш воборець. Мене цікавить: "Як Ви сприймаєте розвиток альтернативної енергетики в Україні?"

Остапів Любомир Остапович

чт, 06/13/2019 - 07:38

НАЗАРІЙ,
Запрошуємо вас як учасника ТОП 50 приєднатися до Звернення до Наглядової Ради проекту Нові Лідери

Ми, учасники другого етапу Нові Лідери ТОП-50, вважаємо офіційні правила проекту не оптимальними.

Погано застосовувати принцип виборів пострадянського простору “Переможець забирає все” до конкурсу громадських активістів та волонтерів.

Віримо, що Нові Лідери не місце боротьби у погоні за головним призом, а проект позитивних змін в Україні. Вони відбудуться у томі числі за рахунок співпраці активістів, долученню глядачів у реалізацію ідей та підтримці з боку організаторів ресурсами.

Оскільки сезон 2 в активній фазі, докорінна зміна правил не є можливою. Тому кожен підписант цього листа добровільно обіцяє у виграшу розпорядитися грошовим призом наступним чином:

30% коштів - реалізація власного проекту
по 10% коштів - кожному із інших семи учасників етапу ТОП 8.

Ми також розраховуємо на максимально широку медійну підтримку тих ТОП-50 ідей, яким вона допоможе найбільше на думку Відбіркового комітету.

Ймовірно завдяки краудфандінгу, спонсорам та грантам мільйон гривень буде збільшено громадою в рази.

Виграють від цього усі!

ПІДПИСАТИ
http://chng.it/9GXjYzqGF5

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада