вкаимп

Жучков Олександр

Вік
31
Дніпропетровська
Кривий Ріг
Освіта
Вища юридична
Досвід роботи
Працюю 7 років на посаді помічника судді.
Судова система
Ідея змін

Тема:

Незалежність судової гілки влади.

Мета:

Створення насправді незалежної судової системи. Відсторонення Президента та представників інших гілок влади від процесу формування суддівського корпусу.

Таким чином, головною ціллю, яку я ставлю - є створення реально незалежної судової гілки влади та повна деполітизація судової системи.

Заходи для досягнення мети:

  • Внесення змін до Конституції України в частинні судової гілки влади, виключивши Президента України, як особу яка здійснює призначення суддів та внести зміни до відповідних законів.
  • Визначення Ради Суддів України, як єдиного органу уповноваженого формувати склад Вищої Кваліфікаційної Комісії Суддів, Вищої Ради Правосуддя та Конституційного суду України.
  • Визначення вичерпного переліку повноважень Вищої Кваліфікаційної Комісії Суддів, Вищої Ради Правосуддя, та внесення змін до відповідних законів, в частині переліку осіб, які мають право обіймати посади у цих державних органах.

Прогнози:

Усунення політичного впливу на судову гілку влади, відновить довіру до судової системи, сприятиме біль швидкому призначенню суддів на посаду та заповненню штату судів, що в свою чергу сприятиме більш якісному розгляду справ та скоротить час їх розгляду.  

Посилання на повну ідею кандидата.        

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада