вкаимп

Жучков Олександр

Вік
31
Дніпропетровська
Кривий Ріг
Освіта
Вища юридична
Досвід роботи
Працюю 7 років на посаді помічника судді.
Судова система
Ідея змін

Тема:

Незалежність судової гілки влади.

Мета:

Створення насправді незалежної судової системи. Відсторонення Президента та представників інших гілок влади від процесу формування суддівського корпусу.

Таким чином, головною ціллю, яку я ставлю - є створення реально незалежної судової гілки влади та повна деполітизація судової системи.

Заходи для досягнення мети:

  • Внесення змін до Конституції України в частинні судової гілки влади, виключивши Президента України, як особу яка здійснює призначення суддів та внести зміни до відповідних законів.
  • Визначення Ради Суддів України, як єдиного органу уповноваженого формувати склад Вищої Кваліфікаційної Комісії Суддів, Вищої Ради Правосуддя та Конституційного суду України.
  • Визначення вичерпного переліку повноважень Вищої Кваліфікаційної Комісії Суддів, Вищої Ради Правосуддя, та внесення змін до відповідних законів, в частині переліку осіб, які мають право обіймати посади у цих державних органах.

Прогнози:

Усунення політичного впливу на судову гілку влади, відновить довіру до судової системи, сприятиме біль швидкому призначенню суддів на посаду та заповненню штату судів, що в свою чергу сприятиме більш якісному розгляду справ та скоротить час їх розгляду.  

Посилання на повну ідею кандидата.        

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада