веру

Жукровський Ярослав

Вік
39
Львівська
Львів
Освіта
Факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка (рік закінчення – 2003);
Юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (рік закінчення – 2005);
Національна школа суддів України (рік закінчення - 2013).
Досвід роботи
2001-2003 рр. – референт ректорату Львівського національного університету імені Івана Франка;
2003-2004 рр. – лаборант кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка;
2004-2006 рр. – експерт-юрист ГО "Центр політико-правових реформ";
2006-2009 рр. – Голова ГО "Львівське юридичне товариство";
2008-2009 рр. – директор ПП «Юридично-консалтингового бюро Жукровського»;
2009-2015 рр. – помічник судді, науковий консультант судді Конституційного Суду України;
24 квітня 2015 р. - призначений в.о.начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області.
12 серпня 2015 р. - 4 січня 2018 р.- начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області.
2017-2018 рр. - автор та ведучий телевізійної програми "Правові консультації з Ярославом Жукровським" на телеканалі "Перший західний" (вийшло в ефір 60 телевізійних програм).
2018-2019 рр. - автор та ведучий радіопрограми "Суспільне право з Ярославом Жукровським" на хвилях Українське радіо-Львів (більше 30 радіоефірів).
Громадська діяльність

Правозахисник, громадський експерт.
Засновник ГО «Львівське юридичне товариство», ГО «Центр громадської адвокатури», ГО «Фундація імені Григорія Яхимовича», ГО «Проти системи», ГО «Юридична група Ярослава Жукровського».

Права людини
Ідея змін

Програма:

ЮРИДИЧНИЙ ЗАХИСТ ПРАВ І ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ УКРАЇНСЬКИХ ЗАРОБІТЧАН.

Проблема:

Непроста економічна ситуація в державі та інші обставини змусили, за різними підрахунками від 3 до 7 млн. громадян України, стати трудовими мігрантами.

Разом із цим, наша держава і досі не виробила системної державної політики (policy) стосовно питань трудової міграції, захисту прав мігрантів та повернення українських заробітчан додому.

Цілі:

  • Експертна розробка, обговорення та лобіювання стратегії державної політики (policy) у сфері трудової міграції, а також підготовка змін до українського законодавства щодо відповідної проблематики.
  • Покращення правової освіти та обізнаності громадян України, які працюють за кордоном чи мають намір виїхати за межі держави з метою пошуку роботи про їхні права, свободи та законні інтереси у країні перебування.
  • Забезпечення створення правозахисної мережі та юридичної підтримки прав, свобод та законних інтересів українських заробітчан.
  • Проведення інформаційної кампанії з питань механізмів реалізації та захисту прав трудових мігрантів, а також запобігання дискримінаційному та нетерпимому ставленню (відношенню) до українських заробітчан.

Заходи:

Підготовка, обговорення та лобіювання стратегії державної політики (policy) у сфері трудової міграції, а також проектів законодавчих актів.

Формування та діяльність групи експертів, внесення та публічне обговорення Білої книги («White Paper») у сфері трудової міграції із громадськістю і стейкголдерами (заінтересованими сторонами) та подальшого впровадження органами виконавчої влади.

Розробка та запровадження інтернет-платформи «Юридичний захист українських заробітчан», а також мобільного-додатку із розміщенням юридичних консультацій, практичних порад, зразків документів, варіантів реагування на порушення прав у кожній типовій ситуації.

Підготовка та розміщення серії правозахисних відео-блогів із «історіями успіху» щодо відстоювання та захисту прав, свобод та законних інтересів українських громадян у країні перебування.

Підготовка та поширення буклетів, інфографіки і практичних посібників з питань покращення правової обізнаності українських заробітчан (в т.ч. стосовно реалізації і захисту трудових прав).

Прогнози:

  • Розроблення системної та якісної державної політики у сфері трудової міграції.
  • Покращення правової обізнаності, правових знань та правової культури українських громадян.
  • Запровадження ефективних механізмів правового захисту та відновлення порушених прав та законних інтересів прав трудових мігрантів – громадян України.
  • Налагодження міжнародної співпраці у сфері трудової міграції та запобігання можливій дискримінації та нетерпимості до українців.

Посилання на повну ідею кандидата.

Трембовецький Борис Григорович

пт, 05/17/2019 - 13:57

Доброго дня! Запрошую Вас долучитися до команди інвесторів в будівництво першої в Україні колективної сонячної електростанції. Детально на моїй сторінці. Добавляйтесь в друзі та долучайтесь до команди. https://www.facebook.com/profile.php?id=100023010096279

Остапів Любомир Остапович

чт, 06/13/2019 - 07:41

ЯРОСЛАВ,
Запрошуємо вас як учасника ТОП 50 приєднатися до Звернення до Наглядової Ради проекту Нові Лідери

Ми, учасники другого етапу Нові Лідери ТОП-50, вважаємо офіційні правила проекту не оптимальними.

Погано застосовувати принцип виборів пострадянського простору “Переможець забирає все” до конкурсу громадських активістів та волонтерів.

Віримо, що Нові Лідери не місце боротьби у погоні за головним призом, а проект позитивних змін в Україні. Вони відбудуться у томі числі за рахунок співпраці активістів, долученню глядачів у реалізацію ідей та підтримці з боку організаторів ресурсами.

Оскільки сезон 2 в активній фазі, докорінна зміна правил не є можливою. Тому кожен підписант цього листа добровільно обіцяє у виграшу розпорядитися грошовим призом наступним чином:

30% коштів - реалізація власного проекту
по 10% коштів - кожному із інших семи учасників етапу ТОП 8.

Ми також розраховуємо на максимально широку медійну підтримку тих ТОП-50 ідей, яким вона допоможе найбільше на думку Відбіркового комітету.

Ймовірно завдяки краудфандінгу, спонсорам та грантам мільйон гривень буде збільшено громадою в рази.

Виграють від цього усі!

ПІДПИСАТИ
http://chng.it/9GXjYzqGF5

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада