Малих

Беспалова (Малих) Євгенія

Вік
31
Київська
Київ
Біографія

Організатор відомих ІТ подій в Україні, громадський діяч, волонтер, спікер TEDx, мама двох козаків.

Ментор проектних команд у соціальних та ІТ-проектах. 
Експерт з маркетингу та стратегування.

Хобі - проводити тренінги та подорожувати. 
За плечима – 24 країни. Попереду – неймовірні дива.

Мій професійний напрям – інновації. 

Мій бізнес про інновації у IT. Моя соціальна робота – про інновації у соціальній сфері.

Співзасновник та Стратег, Компанія We_Challenge – експерт з побудови маркетингових комунікацій в ІТ. Клієнти та партнери: Intel, Facebook, Microsoft, Nokia, DELL, Ciklum, GlobalLogic and many others. Також We_Challenge - організатор найбільших українських ІТ-заходів:  IT Forum, Ukrainian web-development championship та інші

Модератор та тренер, NGO Garage Gang. Напрями: краунфандинг в Україні, венчурна філантропія, соціальні інновації, розвиток громади та територій. Проекти: Спільнокошт, Велика ідея, Код Міста та інші.

 Хронологія 

  • 1986 – рік мого народження у сім’ї студентів авіаційного університету.
  • 1991 р. – переїзд сім’ї у наймолодше місто Європи, "місто майбутнього" – Славутич.
  • 2003 р. – очолюю Молодіжну раду міста Славутич, реалізуємо десятки молодіжних проектів: спорт, екологія, культура.
  • 2005 - 2009 рр. – лідер студентського руху факультету та голова студентської ради Києва. Відстоюємо права студентів, організовуємо мітинги проти міліцейського свавілля.
  • 2007 р. – стала Магістром мистецтв, інститут міського господарства Національного авіаційного університету.
  • З 2009 року працювала як найманий працівник – маркетинговий спеціаліст, керівник маркетингових команд. Серед клієнтів: Intel, DELL, Ciklum, Canon, Nestle, Watsons та інші.
  • З 2013 року реалізую свої власні бізнес проекти  
  • 2012 р. – вийшла заміж за найкращого з чоловіків, який став мені партнером, другом та батьком наших двох синів
Стратегічні
Державне управління
Ідея змін

REAL MINISTRY OF FOREIGN AFFAIRS

Не часто я переймалася про те, що думають про мене інші. Притому я завжди розуміла важливість таких думок - коли мова йде про націю. Про імідж країни в очах Світу. Імідж українців у світі, м'яко кажучи, поганий. Викривлений, інколи – старанно забрудненний.   

/Ти є те, що про тебе думають оточуючі?/

У шведській Вікіпедії є величезна стаття про Україну. 
З якої прості шведи можуть дізнатися про невідому для себе країну, а саме: країна, яка 19-20 століття масово нищила євреїв та поляків. Ніякої активної участі у Другій світовій не брала (от би читачі-шведи здивувалися, як щоб дізналися, що лише людські втрати становлять не менше 14 млн. чоловік. Це втрати найбільші й не порівняні із втратами інших країн і народів у Другій світовій війні).

Не було ніякої війни на Донеччині, не було Іловайська, не було розстрілу майданівців, Київської Русі теж не було! Хтось ретельно створює "іншу реальність" в Інтернеті, намагаючись "зачищати" релевантний контент.

Ви може здивуєтеся, але подібне майже в кожної локальної Вікіпедії. І це зовсім не збіг. І багато хто вірить.

Гібрідна війна, нажаль, не навчила МЗС виконувати свої обов'язки. Не навчила вона цьому і Міністерство інформаційної політики.
Це питання результативності міжнародних відносин. Слабкий імідж - слабкі позиції. Та й елементарна гідність якась - гидко від розуміння хто ми в очах хоча б тих самих шведів.  

==========

МЕТА

Створити організацію, яка буде змінювати образ України у Світі: просувати релевантний контент про Україну, відслідковувати нерелевантний та працювати над тим, щоб змінювати його.    
Реальні історичні факти, реальні новини.  

Наразі існує методологічно розроблений образ українця: неосвідченйи селюк-націоналіст, який переймається лише питанням "мови".  
Відсутній сам фундамент – електронні джерела звідки іноземці могли б почерпнути історію України, складену нашими істориками, а не закордонними журналістами "жовтих" ЗМІ.  

==========

ЯК МИ ЦЕ ЗРОБИМО

Зберемо команду, яка здатна працювати системно та професійно. Проект буде щодня моніторити згадування України у Світі. Офіційні звернення, листи, тегання у твіттері - постійна (часто монотонна) робота на результат.   

  • Промоніторимо локальні Вікіпедії інших країн. Наша мета –  внесення змін для уникнення викривлення фактів (як у Швеції).
  • Оформимо якісний контент іноземними мовами по Історії України для джерел Вікіпедії.
    Здійснюватимемо постійний тиск на посольства України - для виконання своїх прямих обов'язків.
  • Оформимо кілька методичок для роботи МЗС.
  • Пояснимо міжнародним компаніям чому Kyiv не Kiev, впровадимо правильне написання як з боку бізнесу, так з боку іноземних державних установ.
  • Ініціюємо оформлення повноцінної, електронної, відкритої енциклопедії з історії України. У тому числі - іноземними мовами.

"Вікіпедія – не найгірше, що можна про себе прочитати в Швеції. Не тривожтесь дуже. Найстрашніше - це новини, репортажі і статті. У них шведам розповідають, що українці агресивні, войовничі, вміють тільки вбивати дружній народ і робити революції без перестанку, внаслідок чого втрачають території. Це дуже болюча тема. Зусилля діаспори вплинути на освітлення подій в Україні є значними але не результативними. Посольство України в королівстві ніяк не реагує на потоки брехні в медіа" @Oleksandra Susulovska, мешкає у Швеції

Дякую за ідеї та правильні слова @Sergiy Pozniy @Ihor Bespalov.

Кобзар Сергей Александрович

вт, 05/08/2018 - 23:45

Ни о чем. Образ одно, а то, что мэры и их замы воруют из бюджета, это другое. Самое смешное, что их обязано ловить СБУ. Другого имиджа не надо.

Рудаков Василь Петрович

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 15:52

без розстрілучиновників корупціонерів не обійтись.Только пуля бюрократа может отрезвить....... І обов,язкова зміна всього устрою з дико капіталістичного на суспільно общинний лад зі зміною фінансово-банківської ростовщицької системи на систепму радянського чи японського типу. І чим швидше, тим ліпше. Інакше ломежузи хамміти продадуть і нас і нашу землю.

Анна Маранчук

ср, 05/09/2018 - 13:15

Чудова та корисна ініціатива! Імідж України має бути кращим ніж він є сьогодні. Підтримую Вас, Євгенія!

Нікішова Віра Михайлівна

пт, 05/11/2018 - 13:08

Репутація країни це дуже важливо! Ідея програми чудова, країна повинна піклується про те, що б дезінформація про неї не ходила по світу. Успіхів!

Иваненко Иван Михайлович

У відповідь до від

пн, 05/14/2018 - 09:13

Проект отличный, но этим должны заниматься чиновники и служащие из различных министерств и спецслужб. Они все находятся на обеспечении государственного бюджета и у них полномочия прописаны в инструкциях. Почему эти люди не совсем корректно ( на наш взгляд) выполняют свою работу, это уже второй вопрос. Но проект действительно замечательный и необходимый, потому что обычные люди сделают эту работу быстрее и качественнее любых чиновников!

Баринов Чингиз Кубанович

пт, 05/11/2018 - 15:14

отличный проект. Vision and awareness - это то что двигает цивилизацию вперед

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:01

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Яценко Павло Олександрович

чт, 05/31/2018 - 10:10

Идея нормальная, но рано. Имидж не построить, потому что на местах один позор и стыд, благодаря нашим управленцам за последние 27лет.

Молоканова Валентина Михайлівна

сб, 06/09/2018 - 20:02

Гарний проект, але імідж держави повинні підтримувати чиновники і службовці з різних міністерств і спецслужб. Вони знаходяться на забезпеченні державного бюджету і у них повноваження прописані в інструкціях. Волонтери не мають виконувати їх обов'язки.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада