ДО ЗАВЕРШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗАЛИШИЛОСЬ

ДО ЗАВЕРШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗАЛИШИЛОСЬ

1111

Мінін Денис

Голосів
Вік
39
Дніпропетровська
Днiпро
Біографія

Я - лідер міжнародного руху за здоровий спосіб життя, голова міжнародної організації «Street Workout», голова ВГО «Street Workout Ukraine», президент «World Street Workout & Streetlifting Federation», Перший посол миру та дружби Асамблеї народів Казахстану, соціальный та громадський діяч, тренер з ораторського мистецтва, спортивний менеджер, експерт у галузі здорового способу життя та дієтології, вегетаріанець, спеціаліст з валеології та компліментарної медицини.

Досягнення за час діяльності:

- за моєю ініціативою було встановлено понад 1500 спеціалізованних спортивних майданчиків для занять Workout, дитячих та ігрових майданчиків, майданчиків для тренування загальної фізичної підготовки;

- проведено понад 2000 лекцій, семінарів, тренінгів у навчальних закладах 5 рівнів акредитації;

- 21 глобальний івент (міжнародний формат);

- 26 міст України та 14 міст СНГ у рамках туру здорового способу життя у 2012 р.;

- 14 міст Чилі у рамках туру здорового способу життя у 2015 р.;

- 8 країн Азії (Індонезія, Малайзія, Східний Тимор, Тайланд, Сингапур та ін.) у 2016-2017 рр.;

- особисто відвідано 28 країн світу.

Програмна мета

Програмна мета громадської організації "Street Workout Ukraine":

1) розвиток та популярізація здорового способу життя;

2) відновлення спортивно-дворового комплексу країни;

3) інтелектуальний та емоційний розвиток населення;

4) збільшення кількості населення країни, яка зацікавлена у спорті та регулярно займається фізичною активністю на 10% щороку.

Шляхи реалізації:

1) Організація та проведення турів здорового способу життя навчальними закладами країни у трьої напрямках:

- дитячі садки та молодші класи;

- середня та старша школа;

- університети та інститути.

2) Організація та проведення заходів із пропаганди здорового способу життя у регіонах країни:

- фестивалі;

- чемпіонати;

- майстер-класи та воркшопи.

3) Праця з молоддю через соціальні мережі:

- створення соціальних відеосюжетів та вірусних відео;

- альтернативні групи із корисною та розвиваючою інформацією;

- онлайн-освіта у “Workout Academy”.

Лаутеншлагер Наталия Сергеевна

пт, 05/11/2018 - 08:18

Здравствуйте Денис!Безумно восхищаюсь тем что Вы делаете, и горжусь что в нашей стране есть такие люди. Это действительно то что нужно нашему подростающему поколению и уверена у Вас получится изменить мир к лучшему,успехов Вам!

Пономарева Людмила Миколаiвна

пт, 05/11/2018 - 09:23

С благодарностью к Вам Денис , и теперь уже нашей совместной деятельности, я и мои друзья !!!! С уверенностью вливаемся в начатое вами дело , что бы дать силу , поддержку и вдохновение!

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 16:20

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Коробков Дмитрий Валерьевич

нд, 05/13/2018 - 08:22

Денис - пример человека действий, а не теорий. Он показывает своим примером, что каждый из нас может быть лидером без титулов и делать простые действия, но регулярно и с позитивом! Благодарю тебя, Денис! :)

Печончик Олександр Володимирович

пн, 05/14/2018 - 14:59

У відкриту «Групу лідерів» на сторінці у фейсбуці приєднались перші понад 20 лідерів для дискусії про об’єднання задля спільного запровадження програмних засад і дій. А Ви долучаєтесь до цієї групи? У разі згоди прохання скинути в «Групу лідерів» у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/172842220096740/
свої дані із проекту «Нові лідери» з посиланням на свою анкету із сайту «Нові лідери» для публічного обговорення.
Лідер Олександр Печончик

Шепилевич Руслан Валерійович

пн, 05/14/2018 - 15:22

Мій голос за вас так як спорт повинен продвигатись, надіюсь ви добєтесь поставленої задачі.

Овсієнко Дмитро Олександрович

пн, 05/14/2018 - 22:24

На мой взгляд, самый достойный кандидат из представленных, так как я сам из Днепра, не раз сталкивался с движением, которое организовывал Денис. Занимался и занимаюсь на спорт площадках, установленных за его инициативой. Реально видно, что человек делает, а не просто говорит. Думаю, что с таким лидером развитие спорта в Украине выйдет на более высокий и уверенный уровень.

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 22:56

Шановні лідери!
Для підкріплення лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів http://guild.org.ua/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. https://www.facebook.com/guild.org/

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:47

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Заїка Наталія Олександрівна

чт, 05/17/2018 - 22:43

Подобається проект. Цікаво. Все ж я шукаю пропозицій реальних суспільних змін. Вам бажаю успіху!

Печончик Олександр Володимирович

пт, 05/18/2018 - 09:53

ЩО ВИ ЯК ЛІДЕР ЗМІНИЛИ Б У СТАТУТІ, ТЕЗИ ЯКОГО НАВОДЯТЬСЯ НИЖЧЕ?
ВИТЯГ ІЗ СТАТУТУ НОВОСТВОРЕНОЇ ОРАНІЗАЦІЇ ЯКА ФОРМУЄТЬСЯ «ГРУПОЮ ЛІДЕРІВ» (ОСНОВНІ ТЕЗИ) (дискусійний орієнтовно до 31.05.2018 року)
1. Завдання: формування нової команди для спільного втілення комплексних програмних цілей дієвих перемін у політичному, владному, бізнесовому, правовому, економічному, міжнародному та суспільному середовищі
2. Керівництво: до керівного складу організації (центральні, обласні, районні) можуть обиратись особи, які дотримуються статутних засад і не були при владному управлінні останні 20 років за виключенням;
- викладацького і медичного персоналу, які не займали керівних посад; військовослужбовців, які приймали участь в АТО, волонтерів, військових капеланів.
3. Звітність: керівний склад організації всіх рівнів щорічно звітує перед членами організації, де одночасно вирішується питання щодо їх переобрання. Обов’язком звітності керівництва наступає і по результатам виборів та по іншим резонансним подіям , які мають дотичність,- їх переобрання.
4. Особливості припинення повноважень: дострокове відкликання керівництва всіх рівнів, висловлення їм недовіри, виключення тощо.
5. Механізм розгляду ініціатив рядових членів: якщо ініціатива розглянута на районному рівні та відмовлено у її запровадженні (вирішенні), тоді автоматично її переглядає обласне керівництво. За наслідками може вирішуватись дострокове припинення повноважень райкерівництва;
- якщо облкерівництво відхиляє ініціативу рядового члена також, то за клопотанням ініціатора порушене питання може переглядатись вищим керівництвом організації із відповідними наслідками;
- якщо ініціатива рядового члена прийнята до реалізації то автоматично ініціатор стає на чолі робочої групи, а керівництво, що погодило її сприяє в реалізації цієї ініціативи.
6. Пріоритети для молоді: висуваєм кандидатами в депутати всіх рівнів та інші виборні органи, які пройшли внутрішній відбір, проявили себе в організації або інших подіях та відповідають статутним засадам.
7. Гендерна рівність: 50/50 (при наявності таких) в усіх проявах.
8. Вимоги для всіх членів організації включаючи і керівництво: - єдність;-щирість;-активність;- доброчесність;-самовідданість.
9. Відповідальність: -невиконання та недотримання вимог Статуту є підставою для виключення з членів, дострокове припинення повноважень, відкликання, переобрання, виключення тощо.
Прим. Закласти у Статут організації модель управління відмінну від діючих та частково подібну державному управлінню (нинішньому) із механізмами зворотнього, які держава не запроваджує, для іспиту осіб, що бажають діяти в інтересах суспільства.
Шановний лідер свої пропозиції викладіть в «Групі лідерів» у фейсбуці для публічного обговорення.
https://www.facebook.com/groups/172842220096740/
Лідер Олександр Печончик

Зорін Юрій Анатолійович

пт, 05/18/2018 - 10:37

Денисе, окрім поняття «вірусне відео» для оздоровлення - нічого нового. У нас у Києві мер – спортсмен. Популяризація спорту ще та, спортивних фестивалів та просто «фестивалів» у міськраді – відбавляй. А от, наприклад, йде активна забудова біля станцій метро «Вирлиця-Бориспільська-Червоний хутір» - одні житлові будинки! Ні шкіл, ні садочків, ні одного спортивного закладу. А ще кажуть і стадіон під забудову заберуть - от тоді і буде спортивна онлайн освіта.

Просяник Денис Олександрович

пт, 05/18/2018 - 21:33

Денис, "так держать!!!
Я сам ещё не занимаюсь активно личной физподготовкой, так как хотелось бы, но то, что ты делаешь для молодёжи и других - это просто здорово!
Мой голос - точно за тебя!

Колпакиди Владислав Денисович

вт, 05/22/2018 - 11:26

Денис ты настоящий, великий пример - ты лидер!

OLEKSANDR PECHONCHYK

чт, 05/24/2018 - 11:27

Поряд із роботою в проекті «НЛ», зачитуванням класиків та визнаних письменників рекомендую прочитати повість мобілізованого офіцера Григорія Обертайла «Скепцис» про війну на сході країни.
Дану книгу знайшов (виписав, купив) випадково під час роботи в проекті.
Олександр Печончик

OLEKSANDR PECHONCHYK

пт, 05/25/2018 - 10:55

Шановний лідер! Запрошую в суботу (26.05.) о 20:00 год. на голосовий сервер Mumble (відповідальний Андрій Матрей, м. Запоріжжя) для проведення одночасного зв’язку з усіма лідерами та заінтересованими особами по слідуючих питаннях;
1. обговорення пропозицій та ризиків щодо змісту тез запропонованого Статуту;
2. заслуховування (обмін думками) щодо напрацювань з приводу регіональних об’єднань, проблемних питань у регіоні з приводу об’єднання, визначення регіональних представників тощо;
3. формування складу групи (декілька груп) з приводу вироблення спільної програмної мети (цілі), дій та заходів для їх реалізації;
4. визначення часу, місця та кола питань які будуть обговорюватись в майбутньому на всеукраїнському зібранні із числа регіональних представників та інших осіб.
5. різне.
Прим. З приводу питань налагодження зв’язку та попереднього запису для виступу по заявлених питаннях звертатись до Андрія Матрея за номером (096)-949-28-18. Всім бажаючим поспілкуватись зі мною по телефону поза межами групи та проекту звертайтесь.
Ваш Олександр Печончик

OLEKSANDR PECHONCHYK

пт, 05/25/2018 - 10:59

ПАРАДОКС
Проживаю в багатому на ліси та поклади бурштину районі, що системно грабується, а народ (близько 80%) тримають за межею бідності. Який по суті не може собі дозволити належний тел., комп., інтернет та скептично або боязно відноситься до будь якого голосування.
Лише нині прокладаються кабелі (волокна) по селах району для запровадження інтернету. Тож маю таку несправедливу проблему із голосуванням.
А що Ви, як лідер порадите в даному випадку.
Олександр Печончик

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада