ПРИТУЛА ВИСЛОВИВСЯ ЩОДО УКРАЇНСЬКИХ ЗІРОК У РОСІЇ

У п’ятому випуску національного телепроекту “Нові лідери” учасники відповідали на хвилюючі питання українського суспільства. Розглядались різні проблеми: від смертної кари до легалізації проституції.

Учасники відстоювали власні позиції щодо того чи іншого питання.

На питання про виступи українських зірок у Російській Федерації в умовах агресії країни, ведучий проекту Сергій Притула також висловив свою позицію.

За словами Сергія, він не у захваті, що частина його колег по цеху гастролює у Росії.

- Подвійні стандарти неприпустимі в цьому питанні. І я не вважаю, що півтора десятка гастролюючих українських артистів шоу-бізнесу, які, можливо, і мають вплив на певний прошарок населення, роблять більше шкоди, ніж кілька мільйонів українських заробітчан.

Притула зазначив, що в Україні ніхто не відміняє потяги у напрямку до Росії, які приносять найбільше коштів Укрзалізниці.

- Дуже легко копати шоу-бізнес, тому що він на відкритій долоні, це все видно. А не тільки артисти там гостролюють, є величезна кількість менеджерів середньої ланки, які працюють на різних підприємствах. Знову ж таки, той хлопець, який пішов тягнути нафту на вишці в Тюмені не таким самим чином заробляє для російського бюджету, які потім перетворюються в кулю, яка летить в нашого солдата?  

Читайте: Підозрював, що будуть репутаційні ризики, але не шкодую, що долучився - Сергій Притула

До речі, п’ятеро лідерів на питання чи можуть в нинішніх умовах українські діячі культури виступати в Росії відповіли, що це неприпустимо. Вагались Денис Мінін та Ольга Матюшина.

Нагадаємо, як пройшов п’ятий ефір проекту.

Громадська наглядова рада