Заблоцький Мар'ян

Заблоцький Мар'ян

Вік
32
Київська
Київ
Біографія

Освіта

 • 1992-2001рр. – Львівська спеціалізована середня школа із поглибленим вивченням іноземної мови;

 • 2001-2006рр. – Інститут економіки та фінансів Львівської комерційної академії, тема дипломної роботи – «Структура та діяльність фондового ринку (ПФТС)»;

 • 2006-2007рр. – магістратура Інституту економіки та фінансів Львівської комерційної академії, тема магістерської роботи – «Фундаментальний аналіз фінансових ринків з використанням сучасних інформаційних технологій»;

 • 2007-2012рр. – аспірант Інституту регіональних досліджень при Національній академії наук України, тема кандидатської роботи – «Механізм розвитку фінансового ринку України»;

 • червень 2011р. – Віденський Економічний Університет (Австрія), тренінг з економетрики;

 • вересень 2011р. – Ашрідж Бізнес Школа (Велика Британія), тренінг з менеджменту (перша частина курсу MBA).

Досвід роботи 

 • Березень 2007 – серпень 2008рр. – КУА «Отіма Капітал», начальник відділу по роботі з інвестиційними фондами;

 • Серпень 2008 – грудень 2012 – Ерсте Банк, спочатку на посаді аналітика в Казначействі, згодом на посаді начальника відділу економічних досліджень;

 • грудень 2012 – по даний час – Українська аграрна асоціація, спочатку на посаді аналітика, згодом заступника голови;

 • березень 2015 – по даний час – ГО «Центр ефективного законодавства», голова;

 • грудень 2015 – по даний час – ГО «Українське товариство економічних свобод», голова та засновник.

Досягнення 

 • Прийнято 17 законів, в розробці та лобіювання яких брав участь. Офіційний автор законопроектів на сайті ВРУ як представник громадянського суспільства.

 • Допоміг ліквідувати 29 різних дозвільних документів, демонополізувати ринок добрив, спростив сплату окремих податків та знизив їх рівень, публічно викрив та ліквідував ряд корупційних схем.

 • З 2016 по 2018 роки організовував участь української делегації в з’їзді республіканців США у 2018 з власним українським стендом, із допомогою якого висвітлювались факти російської агресії в Україні.

 • Автор десятків публікацій, у яких як від свого імені, так і під псевдонімами викрив корупцію державних структур.

 

Економіка
Ідея змін

Моя програмна мета: менші ціни (завдяки зниженню податків та ліквідації штучних монополій).

Чому українці переплачують за низку товарів та послуг: цукор в Україні коштує 26 гривень, а в Бразилії – лише 8 гривень. 

Вживане авто, яке в Європі можна купити за 4 тис євро, в нас коштує 12.

За електроенергію ми платимо втричі дорожче, ніж ті ціни, за якими їх продають державні електростанції.

Як таке взагалі можливо у найбіднішій країні Європи?

Відповідь – одна: приховані податки та штучно створені монополії.

На цукор діє імпортне мито в розмірі 50%.

Вартість розмитнення авто в рази перевищує вартість самого авто.

Продаж електроенергії монополізована олігархічними кланами.

Ці податки та монополії багато років тому були введені для підтримки великого бізнесу. Але вони лише зашкодили українцям. Зате зробили гаманці олігархів ще товстішими.

Як знизити ціни: в рамках проекту «Нові лідери» я пропоную декілька законопроектів. Вони скасують непотрібні податки та ліквідують монополії. 

Це дозволить знизити ціни на харчові продукти, на комунальні послуги, на автомобілі, та багато іншого.
Також ми зможемо перейти з державою на чесні відносини. Ми повинні знати, скільки податків є в цінах товарів та скільки їх вираховують із нашої заробітної плати.

Ми не повинні переплачувати за товари тільки для того, аби олігархи берегли свій бізнес від конкуренції. У моїй програмі ви можете ознайомитись із детальним планом дій, який я Вам пропоную втілити разом.


Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Новак Павло Сергійович

У відповідь до від

сб, 05/26/2018 - 07:46

Ну и сахар в Бразилии производится из тростника. Себестоимость производства такого сахара в более чем в 2 раза дешевле чем из сахарной свеклы. У них отсутствует понятие сезонность. Вот и цена за 8 грн.

Заблоцький Мар'ян Богданович

У відповідь до від

сб, 05/26/2018 - 16:38

Все вірно. От і я за те щоб українці мали доступ до цього дешевшого цукру. Поки з митом 50% це нереально.

Максюта Олександр Павлович

пн, 05/28/2018 - 16:17

Может я и не прав ,но мне кажиться для начала нужно вернуть все энерго ресурсы в управление государством . тогда и можно говорить о снижени цен на газ и электроинергию. Так же во всех сферах, очень много депутатов и их родствеников владеют заводами ,газавыми вышками, фермами и тк.д. и никто из них не потдержит ни один законо проэкт после которого они потеряют хоть гривну.Проэкт НОВЫЕ ЛИДЕРЫ не имеет политической власти так как для принятия законопроэктов необходимо иметь большинство голосов в ВР..На данный момент это не болие чем биседа в маршрутке.

Яценко Павло Олександрович

чт, 05/31/2018 - 10:59

За монополии согласен. Но ноги растут из самого чинвнического верха. Их туда запихивают хозяева монополий, чтобы потом иметь лобизм и прикрытие со стороны хозяев страны. Типа платят за стабильность и безопачность. Насильно разрушить монополизм нельзя, ведь хозяин все купил, типа, честно, ничего что в десять раз дешевле, но на бумажках все честно. Помните прикол с гречкой пару лет назад. Монополии гречку выгребли, договорились, цены взвентили, через пару месяцев немного опустили, немного, и вот тебе сверхприбыли. А кто то ответил? Нет. А без госруки тут не реально такое сделать. Монополисты - это зло. А зло это плохо. Можно разбавить любой рынок госпроэктами, которые будут появляться и корректировать необосновано завышенные цены своими услугами и товарами с адеуватными ценами. Тогда любой ....... монополист будет вынужден снижать стоимость. А! И офшоры прикрыть для 1000 богатейших людей страны. Тогда некуда будет выводить отмытые в благотворительных фондах миллиарды.

Лагодюк Віталій Ярославович

нд, 07/01/2018 - 00:22

Досить зрозуміла і лаконічна программа. На мою думку, країна повинна жити не за рахунок здертих з населення податків, а за рахунок доходів від державних підприемст, від доходів отриманих за продаж надр. Ми не повинні платити величезні гроші за те, що по праву належить народу України, зокрема за газ, якого в нашій державі достатньо видобуваеться. Я маю надію, що ця программа буде реалізована і краіна почне працювати для нараду, а не навпаки.

Закоржевський Олександр Володимирович

ср, 10/24/2018 - 12:23

Чому поряд з пунктом "дозволити Iмпорт електроенергii" нема пункта "обрубати експорт електроенергii"? Для чого ii експортують,вона що зайва???Так нехай знижуть на неI цiНу i зайвою вона нi для кого не буде.Це у свою чергу дасть змогу знизити цiНи на товари оскiльки вартiсть енергIi складает значну частину собiвартостI любого товару.

Закоржевський Олександр Володимирович

ср, 10/24/2018 - 12:26

Чому немае пункта "припинити спIвробiтництво з МВФ",яке веде до захоплення УкраiНи без вiйни?

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада