111111111

Сарафанюк Олександр

Вік
40
Вінницька
Вінниця
Біографія

Освіта

1994-1998 р.р. – Київський інститут внутрішніх справ при Національній Академії внутрішніх справ України за спеціальністю правознавство.

Досвід роботи

1998-1999 р.р. – слідчий Ленінського РВ ВМВ УМВС України у Вінницькій області;

1999-2003 р.р. – служба в органах прокуратури Вінницької області;

2003-2004 р.р. – фізична особа-підприємець фахівець у галузі права;

2004-2006 р.р. – фахівець у галузі права ПП “Юридична фірма – ЛЕКС-В”;

2006 р. по теперішній час – адвокат Вінницького обласного об’єднання адвокатів.

Правоохоронна система
Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Моя програмна мета: створення незалежного громадсько-суспільного інституту Омбудсмена в Україні.

У своїй програмі я хочу висвітлити тему громадсько-суспільного інституту під назвою "омбудсмен". Омбудсмен – це особа, на яку покладаються функції контролю за дотриманням законних прав та інтересів громадян у діяльності органів виконавчої влади і посадових осіб. На сьогодні в Україні є тільки один Уповноважений, який здійснює функцію контролю. Як на мене, однієї особи не достатньо, щоб у повній мірі відповідати функціям сучасного суспільства.

Ознайомившись зі світовим досвідом та враховуючи специфіку української проблематики, вважаю, що українцям необхідна інша система контролю за додержанням прав та свобод громадян і їх захисту. В Україні повинен працювати наступний інститут Омбудсмена, а саме:

  • Парламентський Омбудсмен України.
  • Омбудсмен із питань дискримінації за етнічними або релігійними ознаками.
  • Омбудсмен із прав дітей та охорони здоров’я.
  • Омбудсмен із прав недієздатних осіб та ветеранів.
  • Омбудсмен із питань підприємницької та господарської діяльності.
  • Прес-Омбудсмен.

Парламентський Омбудсмен України. Парламентський Омбудсмен забезпечує дотримання Законів та інших нормативно-правових актів і виконання своїх обов’язків судами, правоохоронними органами, державними посадовцями та іншими організаціями або особами, які мають владні повноваження. Омбудсмен має право ініціювати дисциплінарні процедури проти посадовців, проводити перевірки і розслідування. У екстраординарних випадках Омбудсмен діє як спеціальний прокурор і підтримує обвинувачення у посадових злочинах або інших неправомірних діях.

Омбудсмен із питань дискримінації за етнічними або релігійними ознаками. Завданням Омбудсмена є попередження та усунення будь-яких форм етнічної та релігійної дискримінації у суспільстві. Омбудсмен має право представляти інтереси особи, що стала жертвою дискримінації за етнічними чи релігійними ознаками в суді.

Омбудсмен із прав дітей та охорони здоров’я. Ключовим обов’язком Омбудсмена є участь у публічних дискусіях, інформування громадян про головні проблеми з дотримання прав дітей та охорони здоров’я. Омбудсмен формує думку громадськості та осіб, відповідальних за прийняття політичних рішень по цим проблемам. Під егідою Омбудсмена працює кілька дитячих та молодіжних рад.

Омбудсмен із прав недієздатних осіб та ветеранів. Омбудсмен здійснює нагляд за дотриманням прав, свобод та законних інтересів недієздатних осіб та ветеранів (учасників бойових дій). Метою цього нагляду є забезпечення повноцінної та рівноправної участі таких людей у житті суспільства.

Омбудсмен із питань підприємницької та господарської діяльності. Бізнес-Омбудсмен повинен виступати інструментом вирішення конфліктів і суперечок між владою і бізнесом, медіатором між державою та бізнес-середовищем. Він діє з метою сприяння прозорості діяльності органів державної влади, запобігання корупційним діянням та/або іншим порушенням законних інтересів підприємців. Крім того, Бізнес-Омбудсмен здійснює захист прав, свобод та законних інтересів, щодо конкуренції у підприємницькій діяльності та у сфері державних закупівель.

Прес-Омбудсмен. Предметом діяльності Прес-Омбудсмена є скарги на дії представників засобів масової інформації з приводу порушення журналістської етики. В цьому випадку Омбудсмен повинен мати право проведення розслідування та представництва прав та інтересів скаржника в суді.

Щодо термінів створення зазначеного інституту, я вважаю, що достатньо одного року на втілення в реальність моєї програми.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

 

Піпко Андрій Миколайович

пт, 05/11/2018 - 23:20

Голосую за Вас і бажаю успіху Готовий підтримувати Вагі проекти в практичній в т.ч. правничій плолині

Піпко Андрій Миколайович

пт, 05/11/2018 - 23:23

ВАШІ ПРОЕКТИ В ПРАВНИЧІЙ ПЛОЩИНІ ВКЛЮЧНО З ОСОБИСТОЮ РОБОТОЮ

Сарафанюк Олександр Петрович

У відповідь до від

сб, 05/12/2018 - 19:45

Дякую за гарні слова. Тільки разом ми можемо змінити країну.

Рижук Валерій Іванович

сб, 05/12/2018 - 18:54

Перечитавши вашу программу хочу побажати вам натхнення та сил її реалізувати. Щасти вам !

Пономаренко Денис Юрійович

сб, 05/12/2018 - 20:51

Олександр Петрович та його програма дійсно заслуговує того, щоб вийти в лідери та отримати подальший розвиток. Таких людей потрібно підтримувати!

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:02

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Негода Василь Сергійович

нд, 05/13/2018 - 13:30

Олександре, у Вас дуже нагальний проект. Бажаю вам успіхів в його реалізації. Є одна пропозиція. А чи можливо розширити кількість омбудсменів по іншим проблемним напрямкам: наприклад,
омбудсмен з захисту прав науковців та винахідників, та їх авторського права;
омбудсмен з захисту прав володарів пам'яток культури;
омбудсмен з захисту прав територіальних об'єднань та громад населених пунктів.

Сарафанюк Олександр Петрович

У відповідь до від

нд, 05/13/2018 - 18:36

Василь Сергійович, дякую за коментар та запитання. Дійсно проект нагальний. Вважаю доречним Ваш наголос на проблемах у питаннях авторського права, захисту прав володарів пам’яток культури та захисту прав громад. Не вважаю за необхідність розширювати кількість омбудсменів. Але, правами володарів пам’яток культури та територіальних громад повинен займатися Парламентський Омбудсмен. В свою чергу питаннями захисту авторського права повинен піклуватися Омбудсмен із питань підприємницької та господарської діяльності. Ще раз дякую за підтримку.

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 00:18

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Павленко Наталя Анатоліївна

чт, 05/17/2018 - 11:17

Гарна програма!!Бажаю успіху,
вийти влідери та все ріалізувати!!!

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:57

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Опанасюк Павло Павлович

вт, 05/22/2018 - 17:19

Саш, віддаю свій голос за тебе! Хай щастить!

Вдовцова Аліна Дмитрівна

вт, 05/22/2018 - 18:12

Підтримую! Нехай щастить!

Лонський Олександр Анатолійович

вт, 05/22/2018 - 23:13

Олександре! Цікава та дуже потрібна програма. Успіхів!

Сарафанюк Олександр Петрович

У відповідь до від

ср, 05/23/2018 - 23:15

Друзі, щиро дякую всі за підтримку та побажання!!! Перемога за нами!!!

Лаврентьєва Юлія Валеріївна

нд, 05/27/2018 - 11:50

Щасти тобі! Підтримую!

Анепский Сергей

нд, 05/27/2018 - 14:14

Олександр підтримую. Успіху.

Романішина Людмила Василівна

вт, 05/29/2018 - 15:34

Доброго дня! Бажаю перемоги та успішної реалізації вашого проекту.
А також маю до Вас питання у правовій площині. Я, як мати двох дітей, які восени підуть до дитячого садочка, хочу запитати, чи маю я право письмово звернутися до органів місцевої влади (сільської ради) з запитом про виділення коштів на дитячий садочок і на які потреби їх виділили. І чи зобов'язана сільська рада відповісти на мій запит, який установлений термін відповіді і чи потрібно надсилати рекомендованим листом, чи нести особисто в двох екземплярах, щоб на моєму секретар поставила номер вхідної?
Завчасно вдячна за відповідь.

Сарафанюк Олександр Петрович

У відповідь до від

вт, 05/29/2018 - 23:54

Доброго дня Людмила. Дякую за підтримку на проекті. У відповідь на Ваше запитання можу Вам повідомити, що Ви, як член територіальної громади, маєте повне право на звернення до сільської ради з запитом про виділення коштів на дитячий садочок. Це запит Ви можете подати особисто (з відміткою на вашій копії), або поштою (рекомендованим листом). Сільська рада зобов'язана його прийняти та надати Вам обґрунтовану відповідь, наскільки я пам'ятаю протягом 10 днів, але не більше одного місяця. Ще раз дякую за підтримку.

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада