пролдл

Євтушенко Костянтин

Вік
34
Київська
Київ
Біографія

Освіта

2011 - 2013рр. - MBA; Carnegie Mellon University, Tepper School of Business (USA); IMI (Ukraine).
2001 - 2007рр. - Магістр Права, Національний університет “Києво-Могилянська академія”.

 

Досвід роботи

2015р. - дотепер - Голова правління GreenWay Otomobil Hizmetleri та GreenWay Enerji.

2014 - 2015рр. - Керівник проекту “Shooter.ua”.

2004 - 2014рр. - Партнер Інвестиційної групи Меріт (Україна).

2002 - 2005рр. - Засновник, спеціаліст по роботі зі стратегічними клієнтами AP Mollers - Maersk Group, Maersk Ukraine.

Громадська на експертна діяльність

2014 - 2015рр. - Експерт ініціативи “Реанімаційний пакет реформ”, напрямок “Енергетична політика”.

Червень 2013 року і дотепер - Координатор НГО “Інститут підтримки інвестицій”.

Автор блогів на тему економіки, інвестицій, енергетики.

Ресурси публікацій: korrespondent.net, lb.ua, obozrevatel.com, zaxid.net

Спеціалізація

  • Інновації;
  • Альтернативна енергетика;
  • Електромобілі;
  • Робота з міжнародними інвесторами та фінансовими інституціями;
  • Страховий і банківський сектор.
Державне управління
Регіональні програми
ІТ
Ідея змін

Ідея проекту

Разом із найуспішнішими українськими бізнесменами, науковцями та інженерами ми об’їдемо всю країну в пошуках розробок, ідей чи проектів, які здатні змінити світ та стати своєрідною «візитною карткою країни». Щось накшталт «Україна має талант», але не про танці і співи, а про ідеї та рішення. При цьому головною місією проекту буде освіта та мотивація людей в регіонах. Використовуючи ресурс телебачення та досвід учасників, ми розкажемо зацікавленим людям по всій країні про найактуальніші інноваційні теми світу: електромобілі, робототехніку, віртуальну реальність, штучний інтелект, блокчейни, нейронні мережі та сенсори, хмарні технології, 3D-друк, аналіз big data та інше.

Механіка проекту

Протягом 12 місяців 12 менторів проведуть 12 виїздних зустрічей із зацікавленими та активними людьми у 12 регіонах України.

Кожен з виїздів буде включати:

  • виступи спікерів і презентації найбільш актуальних світових іновацій;
  • обговорення можливостей в Україні з урахуванням світових тенденцій;
  • покрокові інструкції для ствонення власних стартапів
  • та/або продуктів.


За результами зустрічей буде створена база даних перспективних проектів як комерційного, так і наукового спрямування. 5 найкращих проектів отримають фінансову, юридичну, технічну та менторську підтримку для їхнього впровадження в Україні та світі.

Завдання проекту

Надати імпульс людям з ідеями, розробками чи реальною справою — впроваджувати їх в Україні. Надати приклад іншим. Довести, що в нашій країні можна створити інноваційні продукти, знайти однодумців, залучити фінансування, отримати допомогу ментора з числа успішних українців (за напрямком проекту) та буди успішним тут.

Моя мета — особисто поспілкуватись із 3000 талановитими людьми та переконати їх не полишати Україну, а реалізовувати себе тут.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 19:11

Грубо. Все это функции СБУ.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:54

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Йосипчук Ольга Михайлівна

нд, 05/13/2018 - 21:48

Пане Костянтин, сподобалася Ваша програма і готова її обговорити у подальшому просуванні за кордон, є певне бачення, яке допоможе залучити інвесторів.Не полеміка, конкретні дії! Долучайтеся до робої групи Нових Лідерів на Фейсбук.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:57

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Демків Ростислав

чт, 05/31/2018 - 15:36

голосую

Грищук Андрій Якович

ср, 06/06/2018 - 09:18

Підримую вашу програму, я також за те шоб наша країна була єнергонезалежною. Хочу собі купити електромобіль, та встановити на свій будинок сонячні батареї та на жаль із такими зарплатами як у мене ,зробити це нереально.

Тишкевич Володимир Броніславович

ср, 06/06/2018 - 09:42

доброго всім дня. я сам їзжу на електромобілі та електроскутері які заряджаю від сонячних батарей, організував у свому населеному пункті систему сортування сміття, але люди дуже інертні і не розуміють маштабність проблеми сміття. займаюсь енргоаудитом та енергозбреженням в будівництві. дуже цікаво поспілкуватися та обєднуватися з людьми з подібними життєвими пріоритетами. Запроваджую соціальний проект соціального житла для учасників ато чи дітей сирот (175 уе за м2 площі). буду радий поділитися досвідом. мій сайт-презентація www.skaramuh.ucoz.ua

Чабан Елена Анатольевна

ср, 06/06/2018 - 09:49

Неплохо.
Жаль, вы не из Днепра, но это не меняет сути:
мне нравится ваш подход к делу, четкость движений, ваше понимание проблем страны.
Полюбовалась шоу-рум из солнечных батарей (в ролике ictv). Идея делать их на композитных материалах очень хороша, хоть и не нова. В Украине эта тематика - энергосбережение - очень больная. Неизлечимо. Но еще шанс есть.
Продвижение ваших идей и программ в массы, их популяризация, даст шанс нашему обществу на выздоровление . Дайте людям удочку. Они сами себя обеспечат.
Я же отдам за вас свой голос.

Сергей Александрович

ср, 06/06/2018 - 14:11

Добрый день, Константин. Увидел ваш репортаж по телевиденью и хотел бы с Вами связаться. Мы в Харькове разработали инновационный IT продукт, который, как раз подходит под вашу область деятельности. Как мы могли бы это обсудить ?
буду ждать тут от вас ответа. Спасибо!

Горбаченко Сергій Михайлович

чт, 06/07/2018 - 13:52

Доброго дня Костянтин. Мені подобається Ваше бачення проблеми, а також послідовність дій при її вирішенні. Крім того я маю одну ідею з галузі енергетики, на мою думку дуже цікаву. Хотілося б почути думку спеціалістів, проте не знаю до кого звернутися.

Горбаченко Сергій Михайлович

чт, 06/07/2018 - 13:52

Доброго дня Костянтин. Мені подобається Ваше бачення проблеми, а також послідовність дій при її вирішенні. Крім того я маю одну ідею з галузі енергетики, на мою думку дуже цікаву. Хотілося б почути думку спеціалістів, проте не знаю до кого звернутися.

Горшкова Наталя Сергіївна

пт, 06/08/2018 - 11:55

Добрый день, Константин. Разделяем ваш подход к продвижению инновационных разработок. Заинтересованы присоединиться к вашему проекту, нами запатентован украинский электромобиль с уникальными инженерными решениями и набором потребительских свойств , имеется патент на вездеход-амфибию, но жаль, пока в Украине производить это не с кем. Надеюсь получить от вас ответ. [email protected]

Юрий Григорьевич Овчаренко

пт, 06/08/2018 - 13:03

!Gas savings of 22% without lowering the temperature. Selling technology for 100% of the cost. $75,000,000.00. Reduction of emissions to 50% under the Kyoto Protocol.

Жамалдинов Алексей Борисович

пт, 06/08/2018 - 19:49

Приветствую Вас Константин. Поддерживаю Вас на все 100%.Инновации в нашем времени. Энергосбережение.Предлагаю Вам проект-идею GREEN VOLT. Независимый источник питания. Независимые установки-от мини до производственных которые можно применить во многих сферах и направлениях. Независимые пункты зарядки электромобилей. Буду рад сотрудничеству. Мои контакты +380509495175 . [email protected] С уважением. Алексей.

Стремінська Людмила Станіславівна

ср, 06/13/2018 - 19:51

Шановний Костянтин, пропоную до Вашої уваги свою земельну ділянку 7.5 га в передмісті Одеси, цікава під інвестиційний проект сонячної електростанції. З повагою, Людмила. [email protected]

Алёхин Алексей Викторович

пн, 06/25/2018 - 17:16

Здравствуйте Константин, обязательно срочно свяжитесь со мной: [email protected]
Буду Вам признателен.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада